PDA

View Full Version : Başkan olsak ne olur

Ricardinho
15.Ocak.2010, 15:47
Her sene aslında FM cılerın ıstedığı bır konu ama bır türlü olmuyor niye başkan olamıyoruz aldığımız paralarla aleme de gidemiyoz vizyonu genişletmek istemiyorlarmı 10 sene yönettıkden sonra futbolu bırak yapıp baskanlığa aday olsak ya iyi olmazmı?

Ahmet Göktaş
15.Ocak.2010, 15:53
Football MANAGER yerine , Football Chairman oyununu bekleyebilirsin ...

RasAnt
15.Ocak.2010, 16:05
bence kazandığımız paraları değerlendirsek güzel olur kulüp satın alabılırız fln sırf başkanlık tabiki güzel olmaz ama hem manager olursun amatör kulüp alırsın onunda başkanı olursun güzel olur bence

Fmcolic
15.Ocak.2010, 20:10
bencede ama yapmazlar işte

Sekopej
15.Ocak.2010, 20:18
Kulüp başkanı olan teknik direktör var mı yahu hiç? Ev, araba alınan bir oyun vardı adını hatırlayamadım, onu oynayın böyle istekleriniz varsa.:p

FM'ye bu tür özellikler eklenmeyecektir, futbol ile alakalı geliştirmeler yapmaları yeterli, doğru düzgün.

SAİT71
15.Ocak.2010, 20:41
Bana göre çok çok sıkıcı olacaktır. Yapabileceğimiz çok şey yok. Stad yaptırsak stadı göremiyoruz, tesis yaptırsak tesisi göremiyoruz. Başkan olmanın pek bi anlamı kalmıyor

berksus
15.Ocak.2010, 21:19
Fifa manager'da galiba takım satın alma gibi bir şey vardı.Ayrıca onda stadı kendin yapıyorsun.Herşeyini kendin ayarlıyorsun vs.

Ahmet Göktaş
15.Ocak.2010, 23:50
Menejermiyiz, Business mı ? Müteahhit mi o oyunda :D

Homer J.S
16.Ocak.2010, 00:27
Kulüp başkanı olan teknik direktör var mı yahu hiç? Ev, araba alınan bir oyun vardı adını hatırlayamadım, onu oynayın böyle istekleriniz varsa.:p

FM'ye bu tür özellikler eklenmeyecektir, futbol ile alakalı geliştirmeler yapmaları yeterli, doğru düzgün.

Oyunun adı Sims. :n:

ToRoSKaPLaNı
16.Ocak.2010, 00:33
New Star Soccer da olabilir:D.Oradada varda böyle satın alma filan

Flawless Victory
16.Ocak.2010, 00:41
Kulüp başkanı olsak teknik direktör olduğumuz zaman ki gibi bizim hakkımızda haber geçeceğini sanmam. Arada bir tribünlerden küfür yeriz ona mı sevineceğiz. :D