PDA

View Full Version : FM2006 ''Kayıtlı Oyun Yüklenemedi'' Hatası

footballer33
17.Ocak.2010, 12:24
Arkadaşlar, ben bir süredir fm2006 oynuyordum ve dün ortada hiçbir şey yokken oyunu açmak istediğimde 'Kayıtlı oyun yüklenemedi' hatası ile karşılaştım. :icon_eek: Halbuki bir önceki gün gayet güzel oynamış ve oyunu kaydedip çıkmıştım oyundan herhangi bir soruna denk gelmeden. Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlardan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum. :icon_confused: Şimdiden teşekkürler.

Universal
17.Ocak.2010, 12:27
FM10 - Teknik Sorunlar ve Çözümleri

Bu adres konunun başlığıdır. Yanlış yere konu açmışsınız. Konunuzu doğru yere taşıyorum.

El Barto
17.Ocak.2010, 12:27
Kayıtlı oyunun hasar görmüş ve bozulmuş. Çözümü malesef yok. Yeni bir oyuna başlamaktan başka. Geçmiş olsun.

footballer33
17.Ocak.2010, 12:32
Teşekkür ederim ilginiz ve bilgilendirdiğiniz için. Ben de yeni oyunla devam edeceğim artık madem öyle. :) Bu arada sitede ilk kez konu açıyorum, yanlış yere açmış olmamı mazur görün. ;)

31onur13
12.Kasım.2010, 17:53
fm 2006 uygulama dosyası bulunamadı yazıyor yardım ederseniz çok sevinirim

Flawless Victory
12.Kasım.2010, 18:06
Nerede, ne yapınca yazıyor? Resim de eklerseniz yardımcı oluruz tabi.

besiktas12
30.Aralık.2010, 17:11
arkadaşlar fm 2006 v2. sürümünü indiremiyorum rapidchare AG diye bi ste çıkıyor başka bir linkte warmı acaba bu sürümü yardım edermisiniz?

besiktas12
30.Aralık.2010, 17:15
arkadaşlar bide şu yolu denedim bende 1.0 war orada yeni versiyon aradan diriyorum güncelleye tıklayınca run-time error '35764':Still executing last request hatası veriyor lütfen yardım edin

mehmetd
24.Şubat.2011, 19:52
FM10 - Teknik Sorunlar ve Çözümleri

Bu adres konunun başlığıdır. Yanlış yere konu açmışsınız. Konunuzu doğru yere taşıyorum.

fm 2006 olmasın o?
yani fm 2006 teknik sorunlar?

Teşekkür ederim ilginiz ve bilgilendirdiğiniz için. Ben de yeni oyunla devam edeceğim artık madem öyle. :) Bu arada sitede ilk kez konu açıyorum, yanlış yere açmış olmamı mazur görün. ;)

oyunu oynarken tek bir kayıt yapıp sonra da o kayıt bozulursa yeni oyuna geçmek zorunda kalırsınız o yüzden tercihen birkaç kayıt yapıp en sonuncu bozulunca bir önceki kayda dönün.

ayrıca haftalık yada günlük kayıt yapın.

mehmetd
24.Şubat.2011, 19:55
arkadaşlar bide şu yolu denedim bende 1.0 war orada yeni versiyon aradan diriyorum güncelleye tıklayınca run-time error '35764':Still executing last request hatası veriyor lütfen yardım edin

başka yerden indirmeyi dene.
zannedersem az önce bir yerde görmüştüm ama yerini unuttum siteye bir göz atın,umarım bulursunuz zira sigagames ten de silinmiş fm 2006.