PDA

View Full Version : Nba maçları

Aydin
18.Ocak.2010, 06:03
Türkiye'deki veya Avrupa'daki basketbol liglerini ne kadar oynuyorsunuz bilmiyorum ama nba'i yakından takip edenler, iddaa ile kuponları rahat tutturabilirler diğer organizasyonlara nazaran.

Şöyle ki, %50 şansınız var bir kere. Alt üst oynasanız da, galibiyet verseniz de %50 şansınız var bir maç için. Üstelik oranlar da sabit. 1.70'lik oranlarla oynuyorsunuz. Futbolda bir maça üst verip 1.40 lık oran için stres yapacağınıza baskette bir maça galibiyet veya alt üst yapın. En azından şansınız %50.

Handikaplara iyi dikkat etmeniz gerekiyor yalnız. Bazı istisnai takımlar dışında genellikle ev sahipleri ilk yarıyı önde kapatıyorlar. İlk yarılara verilen handikaplar genellikle 4-5 sayıyı geçmediğinden dolayı büyük bir avantaj sağlıyor oynayanlara bu olay.

ben normalde hiç iddaa oynamazdım ama nba'e eskisi gibi sarmaya başlayınca iddaasını da yapayım dedim ve bu ay 4 misli oynadığım 4 maçlık kuponları tutturarak 130 küsür lira kazandım.

Şu an izlediğim denver-utah maçının ilk yarısının sonucuyla birlikte 5. kuponum da tutmuş bulunmakta. dün gece san antonio, memphis'ten ilk yarıda 10 sayı yerine 4 sayı fark yeseydi bir kuponum daha tutacaktı. gerçi bugün nba'de 2 maç olduğundan dolayı avrupa basketbolundan 2 maç eklemek zorunda kaldım.

18 yaşından küçükler bunlara kafa yormasın tabii.

Professeur
18.Ocak.2010, 19:10
Arkadaşlar Amerika'da bugün Martin Luther King günü o yüzden bayağı bir maç var.Ayrıca Ntvspor'dan da 3 maç ekranlara gelecek.İzlemek isteyenler için:

18 OCAK PAZARTESİ SAAT YAYIN
NBA New York Knicks - Detroit Pistons 20.00 CANLI
19 OCAK SALI SAAT YAYIN
NBA Memphis Grizzlies - Phoenix Suns 00.30 CANLI
NBA LA Lakers - Orlando Magic 05.30 CANLI

Kesinlikle takip edeceğim ve kesinlikle takip etmenizi öneriyorum.Adamlar hakikaten oynuyor yahu :)

garydelgadov
20.Ocak.2010, 23:44
Bu gece North CaroLina-Duke maçı var sakın kaçırmayın.:)

Aydin
21.Ocak.2010, 01:35
ben konuyu iddaa için açmıştım ama basket forumu zannettiniz herhalde .)

neyse olsun, nba izlemek için katkınız olsun da nerede olursa olsun.

Sekopej
21.Ocak.2010, 01:39
Bugün çok maç varmış, bilyonerdeki son 3 liramı oynadım bakalım bu konuyu görünce akşamüstü. Tutacak mı, ilk defa NBA maçlarına oynadım, göreceğiz.

Aydin
21.Ocak.2010, 19:10
8 maçın 7'sini tutturarak Allen Iverson sevgim yüzünden yatmış bulunuyorum.

scar face
23.Ocak.2010, 01:58
NBAde oynadığım kuponlarda genelde tuttururdum bırakmadan önce bi kac gün de bir tahmin yaparız :)

Professeur
29.Ocak.2010, 19:33
Bu gece NTVsporda Philadelphia-LA Lakers maçı var saat 02:00'de başlayacak.Kuralları delmemek için 1-2 maç yazayım bari.:)

753 Ind Pacers (3.5h) - Cle Cavaliers İlk Yarı Sonucu 2
756 Det Pistons - Mia Heat (0.5h) Maç Sonucu 2
759 No Hornets - Chi Bulls (TS :198.5) Toplam Sayı Altı
762 Sa Spurs - Mem Grizzlies (TS :200.5) Toplam Sayı Altı
764 Gs Warriors (0.5h) - Cha Bobcats Maç Sonucu 2