PDA

View Full Version : Rehavet!

laziale
20.Ocak.2010, 02:18
Takımı şampiyonlar ligine taşıdım ve birkaç transferle daha da güçlendim ve uzaktan şöyle bir bakınca bileği zor bükülecek bir takım olarak gözüküyorum. Zaten bu da şampiyonlar ligine yansıyor ve üç maç sonunda 7 puanla zirvedeyim..

Buraya kadar herşey süper gözüküyor; fakat bu avrupa maçları sonrasındaki lig maçları berbat geçmeye başladı. Oyuncular rehavete mi giriyor ne, Benfica'ya deplasmanda kök söktürürken kümeden yeni çıkan Samsun'a kendi evimde takılmam canımı oldukça sıkıyor:0:

Var mı sizde böyle sıkıntılar, nasıl aşabilirim bu sorunu?

ToRoSKaPLaNı
20.Ocak.2010, 02:29
kadro genişliğinin iyi olması gerekir böyle maçlarda.Çünkü futbolcular avrupa maçlarında çok hırpalanıyorlar.Lİge konsantre olamıyorlar.Ama biraz oyuncu ve rotasyon değişikliği yaparsan en az zararla kapatırsın

KaPaLı
20.Ocak.2010, 09:26
Rep düşük olan bir takımla oynadığımda eğer ilk sezon şampiyon olmuşsam kesinlikle 2. sezon ilk 4'e giremiyorum. Kadroyu daha çok güçlendirmeme rağmen böyle.

Ern02
20.Ocak.2010, 13:14
gençlere önem ver küçük maclarda

BeeTLeJuiCe
20.Ocak.2010, 18:51
Takımı şampiyonlar ligine taşıdım ve birkaç transferle daha da güçlendim ve uzaktan şöyle bir bakınca bileği zor bükülecek bir takım olarak gözüküyorum. Zaten bu da şampiyonlar ligine yansıyor ve üç maç sonunda 7 puanla zirvedeyim..

Buraya kadar herşey süper gözüküyor; fakat bu avrupa maçları sonrasındaki lig maçları berbat geçmeye başladı. Oyuncular rehavete mi giriyor ne, Benfica'ya deplasmanda kök söktürürken kümeden yeni çıkan Samsun'a kendi evimde takılmam canımı oldukça sıkıyor:0:

Var mı sizde böyle sıkıntılar, nasıl aşabilirim bu sorunu?

Ne anlarsın sen FM'den otur ders çalış :p

Uzun süredir aynı takiği kullanıyosan ondan dolayıda bir sorun olmuş olabilir, Tactical Theorems diye bir dosya var ona bir göz at daha etkili taktik hazırlamada yardımcı olur sana. İngilizce yoksada gel bana ben sana anlatayım :D

laziale
21.Ocak.2010, 00:57
İngilizce şükür ki var beni Skonto RİGA'ya teknik direktör yapıcak kadar:D

RasAnt
21.Ocak.2010, 11:27
oluyor öyle ya birkaç değişikle çözebilirsin ama oynamayan oyuncularını oynat o maçta