PDA

View Full Version : Zayıf Rakipler ve Türkiye Kupası

hasanonder
22.Ocak.2010, 02:58
Fm 2010 ile birlikte daha güçlü ekipler alt ligten bir takımla kupada karşılaştığı zaman şans bulamayan ve genç oyuncularıyla sahaya çıkma gibi güzel bir detay gördük.Benim düşüncem bu olayın biraz fazla abartıldığı yönünde genç ve şans bulamayan oyuncuların oynatılması iyi de u 19 dan hiç alakasız oyuncular kadroya giriyor yarı finale yalovaspor akhisar bld gibi takımlar fenerbahçe galatsarayı eleyerek geliyor.Zannedersem böyle bi özellik vardı teknik direktörlerin profilinde yeni yamada bu özellikler düşürülerek biraz olsun önüne geçilebilir mi?

sentugo
22.Ocak.2010, 11:25
Her takımda bu olmuyor.. Teknik adamlartın o özelliği iyiyse zaten ne zaman nerde hngi oyuncuyu süreceğini biliyor.. Kötüyse öyle şeyler olabilir..

Ben daha hiç görmedim Akhisar belediyenin herhangi bir büyük takımı yendiğini ama sen görmüşsün..

Birde bu durumun senin için daha iyi olası lazım.. Çünkü sonuçta onlar yedek çıkarken sen aslarınla çıkarsın.. Yenersin.. Ama benim başıma çok nadir geliyor öyle u19 dan falan adamların oynaması..

ozzymanborn
22.Ocak.2010, 15:10
Detay seviyesi Kupanın minimalde olduğundan kadrolar rakibe göre ayarlanıyor. 10.2'de bu durumun Avrupada olması düzeltildi ama yerel kupalarda İngiltere gibi ülkelerde çeyrek final Türkiyede ise ancak finalde düzgün bir kadro çıkıyor. Oyunun ilerlemesini az da olsa maç günleri yavaşlatsa da Türkiye kupasının detayını arttırırsan detay ayarlarından veya detayını arttırmasan da maça izleyici olarak gidersen bu sorun azalacaktır.

hasanonder
23.Ocak.2010, 00:30
Detay seviyesi Kupanın minimalde olduğundan kadrolar rakibe göre ayarlanıyor. 10.2'de bu durumun Avrupada olması düzeltildi ama yerel kupalarda İngiltere gibi ülkelerde çeyrek final Türkiyede ise ancak finalde düzgün bir kadro çıkıyor. Oyunun ilerlemesini az da olsa maç günleri yavaşlatsa da Türkiye kupasının detayını arttırırsan detay ayarlarından veya detayını arttırmasan da maça izleyici olarak gidersen bu sorun azalacaktır.

sağol arkadaşım yardımcı olduğun için..bu detay arttırma menüsünü bulamadım yardımcı olursan sevinirim..