PDA

View Full Version : Gökhan Ünal

Ahmet Göktaş
22.Ocak.2010, 14:29
http://www.ressim.net/out.php/i398395_trabzonspor-gokhan-unal.jpg

Abilerim 10.3 te Gökhan Ünal ne olacak ?

Yok hayır belki bende sadece öyle bilmiyorum ama adam her maç hattrick yapmasın yahu.

Hani kötü yapın demiyorum ama benim gerçekte izlediğim Gökhan Ünal kalenin önünden kaçıran, Trabzonluluarı delirten bir adamdı. En azından Trabzonda öyleydi.

Ama oyunda aksine kaleye 20 metre yaklaştırırsanız devamına bakmanıza gerek yok. Çünkü herkesi geçip haşırt diye sokuyor topu kaleye.

Her sezon 40 gol atamasın istiyorum sadece ben. Her trabzon maçında (10.3de FB maçında olacak :) ) baş belası olmasın istiyorum. Bilmiyorum çok mu şey istiyorum. Sadece bana denk gelior sanıyordum bugüne kadar , ancak her maç aynı şey oluyor ve 1-2 kişide dah duydum bu Gökhan ünal sorununu.

Yinede söylüyorum belki bi tek bende böle olabilir de ? Konuyu buraya açmayı uygun gördüm yanlışsa taşırsanız sevinirim.Saygılar.

SAİT71
22.Ocak.2010, 15:05
Evet Gökhan benimde her oyunda gol kralı oluyor.

bnmv
22.Ocak.2010, 23:23
Allah allah ilginc bende dokuluyor gercekteki Guiza gibi:D

sentugo
23.Ocak.2010, 01:24
Benim oyunlarımda değişikti :D Bir oyunumda çok iyi.. Diğerinde kötü faan..

KanaKe
23.Ocak.2010, 01:44
Sorun belki Gökhan'da degil sizin defans oyuncularinizda olabilir :) Sonucta Gökhan bu ligin en iyi 5 forvetinden birisi. Gecen sezon 15 gol atmis sirf yarim sezon kötü oynadi diye adami 2. lig topcusu yaptiniz :)

perpetua
23.Ocak.2010, 02:17
10.3 ciktiginda Gokhan'in nasil oldugunu gorursunuz. :)

Eger ozellikleri ile ilgili farkli fikirlere sahipseniz, bunu mantikli bir sekilde anlatarak degerlendirilmesini saglayabilirsiniz.

ozaniel
24.Ocak.2010, 01:15
Ben şahsen Gökhan'ın off the ball özelliğini yüksek buldum. Gökhan'ın bu özelliği 15 olan mesela Bobo kadar nerede duracağını iyi bilen bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Bobo'yla karşılaştırmasak bile bence 15 Gökhan için yüksek bir değer. Biraz düşürülebilir.

10_Osmanozc
24.Ocak.2010, 20:39
Özellikler üzerinden değerlendirme yaparsak bence daha mantıklı olur.Ben Trabzonspor'u yönetirken de Gökhan iyi performans gösteriyor evet ama hiç öyle olağandışı performanslar değil.

perpetua
25.Ocak.2010, 01:03
Ben şahsen Gökhan'ın off the ball özelliğini yüksek buldum. Gökhan'ın bu özelliği 15 olan mesela Bobo kadar nerede duracağını iyi bilen bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Bobo'yla karşılaştırmasak bile bence 15 Gökhan için yüksek bir değer. Biraz düşürülebilir.

Pek katilmiyorum acikcasi. Defansin arkasina kosulari Gokhan'in en onemli meziyeti bence.

EL-Hadji
25.Ocak.2010, 14:15
Gökhan Ünal' ın osman tarafından yapılan profili bence son derece gerçeğe yakın. Fiziksel özelliklerde çok 13 olması haricinde bir sıknıt göremiyorum ben. O 13 ler biraz değiştirilebilir. Sürat de 15' den 14' e inebilir.

ozaniel
25.Ocak.2010, 18:19
Pek katilmiyorum acikcasi. Defansin arkasina kosulari Gokhan'in en onemli meziyeti bence.

Ben off the ball özelliğini yanlış yorumlamışım o zaman. :)