PDA

View Full Version : Non-EU players

exe_genesis
24.Ocak.2010, 17:49
Kadromdaki non-EU playerslari nasil gorebilirim. Takimda 20 uyrukdan fazla oyuncu var. Hangileri EU statusunde oynuyor, hangileri non gorunuyor nasil anlayabilirim. 2 yabanciyi bi turlu bulamadim :D

Flawless Victory
24.Ocak.2010, 18:15
Filitreler her ekranın sağ üstünde yer alır. Kadrona baktığın ekranda sağ üstte bulunan menüde istediğin özelliğini filitreyebilirsin. Mesele uyruk, senin istediğin bu.

exe_genesis
24.Ocak.2010, 19:14
Kadroma bakarken yandaki filtrelerde kadro,pozisyon, denemede, secilemez vb. ozellikler var. Orada uyruk yok.

Ama filtrenin yaninda uyruga gore siralama var. Hadi onu yaptik kadromda 10a yakin brezilyali, kolombiyali, arjantinli oyuncu var. Bunlardan hangi ikisi non-EU, ben bunu ogrenmek istiyorum.

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2010, 20:18
Filtreden Değil Filtrenin Hemen Yan Tarafından Bulunan Asistan ve Takım Raporu Aldığın Yerin Hemen Altında Görünüm Var. Ordan Ulaşmak İstediğin Yere Ulaşırsın:)

http://img709.imageshack.us/img709/656/yardiminfo.jpg

Bu Arada Eğer 2.Vatandaşlıklarının Olup Olmadığına Bakacaksan Tek Tek Oyuncu Profilinden People Kişisel Bilgilerini Görürsün.

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2010, 20:24
Tek Tek Bakıp Vatandaşlıkları Veya 2.Vatandaşlıklarından Biri;
Avusturya,Belçika,Bulgaristan,Güney Kıbrıs,Çek Cumhuriyeti,Danimarka,Estonya,Finlandiya,Fransa,Al manya,Yunanistan,Macaristan,İrlanda,İtalya,Letonya ,Litvanya,Lüksemburg,Malta,Hollanda,Polonya,Portek iz,Romanya,Slovakya,Slovenya,İspanya,İsveç,İngilte re İse EUdur:) Biraz Fazla Detay Oldu Galiba:D:D

exe_genesis
24.Ocak.2010, 20:38
Tek Tek Bakıp Vatandaşlıkları Veya 2.Vatandaşlıklarından Biri;
Avusturya,Belçika,Bulgaristan,Güney Kıbrıs,Çek Cumhuriyeti,Danimarka,Estonya,Finlandiya,Fransa,Al manya,Yunanistan,Macaristan,İrlanda,İtalya,Letonya ,Litvanya,Lüksemburg,Malta,Hollanda,Polonya,Portek iz,Romanya,Slovakya,Slovenya,İspanya,İsveç,İngilte re İse EUdur:) Biraz Fazla Detay Oldu Galiba:D:D

Sagolasin :) Tum oyunculara tek tek bak simdi isin yoksa :) Insan daha kolay bi secenek koyar.

italyada 2 den fazla non-eu takimda bulunduramiyoruz. Benim takimda da 2 tane var. Adam alacagim kim bu 2 kisi onlari bulmam lazim :D Sinir oldum sabahtan beri ariyorum :D

revoce17
24.Ocak.2010, 22:07
Sagolasin :) Tum oyunculara tek tek bak simdi isin yoksa :) Insan daha kolay bi secenek koyar.

italyada 2 den fazla non-eu takimda bulunduramiyoruz. Benim takimda da 2 tane var. Adam alacagim kim bu 2 kisi onlari bulmam lazim :D Sinir oldum sabahtan beri ariyorum :D

Sen kuralı yanlış anlamışsın galiba hocam.. Takımda istediğin kadar Non-EU bulundurabilirsin ancak sezon başına maksimum 2 Non-EU oyuncu transfer edebilirsin. Yoksa seni kısıtlamıyor oynatamazsın veya takımda bulunduramazsın diye :)

exe_genesis
24.Ocak.2010, 22:20
Sen kuralı yanlış anlamışsın galiba hocam.. Takımda istediğin kadar Non-EU bulundurabilirsin ancak sezon başına maksimum 2 Non-EU oyuncu transfer edebilirsin. Yoksa seni kısıtlamıyor oynatamazsın veya takımda bulunduramazsın diye :)

Sonradan farkettim. Sezon ortasindayim. Oyuncu alirken non-eu 2 tane var diyor zaten. Rules a bakinca her sezon 2 non-eu alabiliyormusuz.

Takimda 10dan fazla non-eu var diye isin icinden cikamamistim sabahtan beri :D:D