PDA

View Full Version : Maç Günleri Sorunu

kcba
25.Ocak.2010, 03:19
2015 yılındayım 5 yıldır açıl olan tüm ligler pazar günü maçlarını oynuyor avrupa kupaları ise çarşamba günü NEDEN ??? :uzgun:

Dooki
25.Ocak.2010, 12:07
Soruyu ne kadar anladığıma bağlı olarak cevap veriyorum.

Avrupa Kupaları her zaman hafta içinde oynanır. Çarşamba da hafta ortası, ne bir sonraki maça yakın, ne de önceki maça yakın. Yani arada dinlenme zamanı oluyor.

Avrupa kupalarından kastın Şampiyonlar ligi ve Uefa ise bu şekilde cevapladım. Ha yerel kupalar da aynı şekilde genel olarak. Haftasonu oynandığı görülmemiş midir? Görülmüştür o ayrı mesele ama genel olarak hafta ortası en uygun zaman olarak görülür.

kcba
25.Ocak.2010, 14:44
Soruyu ne kadar anladığıma bağlı olarak cevap veriyorum.

Avrupa Kupaları her zaman hafta içinde oynanır. Çarşamba da hafta ortası, ne bir sonraki maça yakın, ne de önceki maça yakın. Yani arada dinlenme zamanı oluyor.

Avrupa kupalarından kastın Şampiyonlar ligi ve Uefa ise bu şekilde cevapladım. Ha yerel kupalar da aynı şekilde genel olarak. Haftasonu oynandığı görülmemiş midir? Görülmüştür o ayrı mesele ama genel olarak hafta ortası en uygun zaman olarak görülür.

Canım benim normalde Şampiyonlar ligi maçları salı ve çarşamba uefa maçları perşembe lig maçları cuma c.tesi pazar pazartesi oynanır ama ilk sezonun ardından şampiyonlar ligi uefa çarşamba lig maçları pazar günü oynanıyo sadece hembe bütün lig maçları 3ncü ligden almanya regional e kadar bütün ligler .. Ben bunu soruyorum işte . Yoksa bende biliyorum aralarda dinlenme olduğunu :D :icon_razz:

eng1n
25.Ocak.2010, 16:13
tam hatırlayamıyorum ama options'da bir seçenek vardı bunla ilgili bütün maçlar aynı saatte oynansın diye galiba bunu sebebide online oynayınca karışıklık olmasın diye onu deaktif edersen olmaz ama bilen biri onun isminide söylesin unuttum aklıma gelmiyor şimdi :D

kcba
25.Ocak.2010, 17:49
eng1n .. dediğin yeri bulamadım oyunda ..Ya şu sorunu bilen varsa çözümünü yazsın lig çok sıradanlaşıyo

joelrifkin
27.Ocak.2010, 23:53
su an bende de oldu. Lige baslarken gayet normal bi fikstür varken 2. yarı ile birlikte ligler sadece pazar avrupa kupası macları da sadece çarşamba günü oynanmaya başladı. Herhangi bi yama yüklemedim ve herhangi bi değişiklikte yapmadım. Sorunun çözümünü bilen bi tahmini olan yazarsa sevinirim

ozzymanborn
28.Ocak.2010, 00:38
move matches to tv diye bir seçenek var. Bu seçenek online oyun oynayanlar tarafından kapatılabiliyor. Tüm maçların aynı saatte başlaması sağlanıyor böylece. Belki de yüklenen yamalar skinler vb gibi bi sebeple o seçenek inaktif hale gelmiştir.

joelrifkin
28.Ocak.2010, 01:09
bu secenek tam olarak nerde acaba. Benim maçlar başlarken tv modunda baslıodu. Clasıc moda almak ıcın maca gırerken ınformations ekranında classıc ı sectım. tam baglantılı mı bılmıorum ama ondan mı kaynaklanıo acaba. Ya da dedıgın farklı bı yerde mi

kcba
28.Ocak.2010, 17:35
Sorunu çözdüm arkadaşlar =) ozzymanborn'un dediği seçeneği işaretleyince düzene giriyo ama fixtür çekilmesini beklemek lazım yeni sezonda :)

joelrifkin
29.Ocak.2010, 03:55
ozzymanborn ün dediğini ben de yaptım. Lig sonuna kadar aynen sadece pazarları devam etti. Ancak şl düzeldi. Yeni sezon fikstürü çekildiği zaman tam anlamıyla olmuş mu sölerim. Tşk ler ozzy