PDA

View Full Version : Antrenman sorunu

Ahmet Göktaş
25.Ocak.2010, 14:02
Arkadşlar acayip bir sorunla karşılaştım. Geçen gün TUGS antrenman programını yükledim oyuna ve oyuncularıma mevkilerine göre verdim antrenmanlarını. Sonra gece kaydedip çıktım oyundan. Sonra yine girdim oyuna antrenmanlarına baktıgımda oyuncularımın hepsinin GEnel antremanda oldugu gördüm. Ve antrenman seçme bölümünde yüklediğim antrenmanlar yoktu. Herneyse birdaha yükledim oyuna tugs trainingi ve oyuncuları ayarladım ona göre. Bugün yine girdim oyuna yine program yok. Herkesin antrenmanı genel olarak ayarlanmış. Neden oyuna her girişimde antrenmanlar sıfırlanmış oluyor acaba ?

gungorbdk
25.Ocak.2010, 14:03
Arkadşlar acayip bir sorunla karşılaştım. Geçen gün TUGS antrenman programını yükledim oyuna ve oyuncularıma mevkilerine göre verdim antrenmanlarını. Sonra gece kaydedip çıktım oyundan. Sonra yine girdim oyuna antrenmanlarına baktıgımda oyuncularımın hepsinin GEnel antremanda oldugu gördüm. Ve antrenman seçme bölümünde yüklediğim antrenmanlar yoktu. Herneyse birdaha yükledim oyuna tugs trainingi ve oyuncuları ayarladım ona göre. Bugün yine girdim oyuna yine program yok. Herkesin antrenmanı genel olarak ayarlanmış. Neden oyuna her girişimde antrenmanlar sıfırlanmış oluyor acaba ?

Deep Freeze mi kurdun bilgisayara? :D

Ahmet Göktaş
25.Ocak.2010, 14:14
Hayır kurmadım. Sadece fm'de oluyor bu ve sadece antrenman konusunda sıkıntı var. Taktiklerde değişme olmuyor. :(

Walter Sakana
25.Ocak.2010, 14:21
Antrenman dosyalarını \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\schedules içerisine atmayı unutmuş olabilir misin?

Ahmet Göktaş
25.Ocak.2010, 14:26
orada zaten.

Walter Sakana
25.Ocak.2010, 14:28
Valla aklıma başka bişede gelmedi enteresan bi durum. deminden beri ne olabilir diye düşünüyorum :(