PDA

View Full Version : Türk Statüsü Sorunu

server78
25.Ocak.2010, 17:52
Arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler. Benim Sorunum "yabancı futbolcuların türk uyruğu kazanması için gerekli olan 5 yıllık süre değil ekranda 10 yıllık bir süreyi gösteriyor olması" bu nedenle 6. veya 7. sezonunu yaşayan bir yabancı futbolcunun personel inceleme ekranında 10 yılı tamamlaması gerektiği yazıyor. yani 3650 gü. Lütfen bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

vego
25.Ocak.2010, 17:53
milli takımda oynayınca öyle oluyor çözümü varsa bende beklerim :)

joelrifkin
25.Ocak.2010, 18:33
doğru olan o zaten 10 yıl sonra geçyo Turk statusune. Editorden anca degıstırebılırsın. İster 5 yıl yaparsın ister 0

server78
26.Ocak.2010, 09:38
doğru olan o zaten 10 yıl sonra geçyo Turk statusune. Editorden anca degıstırebılırsın. İster 5 yıl yaparsın ister 0
Hangi editörden arkadaşım. yardımcı olursan sevinirim. Bir program ise nasıl bulurum. Saygılarımla

joelrifkin
26.Ocak.2010, 16:59
Editöre gireceksin. Nations yazan yere tıklayıp üstteki alana Turkey yazacaksın. Çıkan Turkey e tıklayıp soldaki sekmelerden İnformations a tıklayacaksın. Orda çıkan Years To Gain Nationality yazan yerin hemen sağında 10 yazar. Onu sıfır( 0 ) yaptığın zaman yabancı sınırlaması kalkacaktır. İstersen onu 2, 3 te yapabilirsin. Editör Bilgisayarında oyunun yüklü olduğu yerde. C veya D.

server78
28.Ocak.2010, 16:26
Çok teşekkürler. Akşama Deneyeceğim.

dogan61
04.Şubat.2010, 02:01
Arkadaşlar, şu anda Turkcell Super Lig'de Trabzonspor takımını yönetiyorum.. Genç yetenekli yabancı oyuncular aldım.. Fakat 3650 günlük bir Türk vatandaşlığına geçme süreleri var. Bu 10 sene demek oluyor... Normalde de bu süre 5 senedir.. Bu süreyi 5'e düşürmek için ne yapılmalı.. Eminim bu herkese yarayacaktır... Lütfen soruma cevap verin.. Şimdiden teşekkürler..

NOT:Yalnız şöyle birşey var oyuncuyu direk Türk uyruklu yapabilrim.. Ama ben genel olarak yabancıların ligde 5 sene içinde Türk olmasını istiom.. Sadece kendimin değil yani..

BaGa TaRKaN
04.Şubat.2010, 02:35
Milli Takımda Oynamamış Olursa 5 Yılda Geçer Ama Milli Takımda 1 Defa Bile Forma Giyse 10 Yılda Geçer Vatandaşlığa.

Deus Dominus
04.Şubat.2010, 12:26
Benim bildiğim kadarıyla editörden değiştirilebiliyor. Competitions bölümünde Turkish Premier Division'u bulup ilgili bölümde yazan 10 rakamını 5'e çevirirsen sorun hallolmuş olur. Tabi kayıtlı oyunda işe yaramaz, yeni bir oyun açtığında aktif olabilir.

dogan61
04.Şubat.2010, 20:10
Benim bildiğim kadarıyla editörden değiştirilebiliyor. Competitions bölümünde Turkish Premier Division'u bulup ilgili bölümde yazan 10 rakamını 5'e çevirirsen sorun hallolmuş olur. Tabi kayıtlı oyunda işe yaramaz, yeni bir oyun açtığında aktif olabilir.

Hadi yaaa beni şimdi var ya resmen uçurumdan aşşağı ittin kardeşim.. Kayıtlı oyun olmuosa kötü :)

meddah
05.Şubat.2010, 12:58
Konu teknik bir soun olmadığından...Taşınır.

dogan61
05.Şubat.2010, 13:44
evet normalde 5 yıl ama milli olursa 10 oluyo bu doğru.. Herangi bi yanlışlık yok ben de öyle sanmıştım... Fakat editörden bunu değişince Kayıtlı Oyunu'na bir yararı olmayacaktır... Bu yüzden kötü..