PDA

View Full Version : 10 ülke 30 lig işsiz başlama

irresolute
26.Ocak.2010, 19:10
fm10 da açtıgım oyunda 10ülke alt liglerle birlikte 30lig var...fm 09da bikac kere oynadım bu şekilde ve gerçekten eglenceli oluyo...neyse geçmişi otomatik yaptım başlarken ve brezilya 3.liginde bi takımı teklif verdi ve orda calısmaya basladım...1 bucuk sene oynadıktan sonra istifa ettim ancak hiçbir takım teklif vermiyo türk takımları bile....

normalde manager arayan takımların üstüne gelip sağ tıkladıgımızda takımın başına geç yazar ve iş basvurusu olurdu ancak öyle bir secenek de yok cıkmıyo takımın basına geç gibi bişey.....1-2 sene bekledikten sonra fm save game editor den itibarımı dunya capı yaptım acaba ne olcak diye yine takımın basına gec diye bir basvuru secenegi cıkmıo ve teklif gelmio....sorun neyden kaynaklanıyodur acaba???

irresolute
26.Ocak.2010, 20:17
ee arkadaslar cvp verebilcek kimse yok mu??

Homer J.S
26.Ocak.2010, 20:18
fm10 da açtıgım oyunda 10ülke alt liglerle birlikte 30lig var...fm 09da bikac kere oynadım bu şekilde ve gerçekten eglenceli oluyo...neyse geçmişi otomatik yaptım başlarken ve brezilya 3.liginde bi takımı teklif verdi ve orda calısmaya basladım...1 bucuk sene oynadıktan sonra istifa ettim ancak hiçbir takım teklif vermiyo türk takımları bile....

normalde manager arayan takımların üstüne gelip sağ tıkladıgımızda takımın başına geç yazar ve iş basvurusu olurdu ancak öyle bir secenek de yok cıkmıyo takımın basına geç gibi bişey.....1-2 sene bekledikten sonra fm save game editor den itibarımı dunya capı yaptım acaba ne olcak diye yine takımın basına gec diye bir basvuru secenegi cıkmıo ve teklif gelmio....sorun neyden kaynaklanıyodur acaba???

Bir ss atar mısın?..

irresolute
26.Ocak.2010, 20:41
neyin ss'ini atıcam??

BeeTLeJuiCe
26.Ocak.2010, 20:43
Bazen takımların performansı iyi düzeyde olunca sen telif etsen bile geri dönüş olmuyor. Her düzeyden takımlara başvuru yapacak şekilde süresiz tatile çık, iş başvurusu geldiğinde tatilden dön seçeneğini seç. Elbet bir takımdan teklif gelecekir. Ben bir keresinde 6 ay işsiz kalmıştım. Sene sonuna kadar hiç bi takımdan teklif gelmemişti.

irresolute
26.Ocak.2010, 21:43
Bazen takımların performansı iyi düzeyde olunca sen telif etsen bile geri dönüş olmuyor. Her düzeyden takımlara başvuru yapacak şekilde süresiz tatile çık, iş başvurusu geldiğinde tatilden dön seçeneğini seç. Elbet bir takımdan teklif gelecekir. Ben bir keresinde 6 ay işsiz kalmıştım. Sene sonuna kadar hiç bi takımdan teklif gelmemişti.

walla performansı da 10mactır sürekli yeniliyodu teklif edeyim diye baktıgım takımlar:icon_confused: tatile git de yaptım ama olmamıstı bayaa bi ilerlesin bakalım tatil şeklinde nolcak...teşekkürler bu arada

El Barto
26.Ocak.2010, 21:45
Bu butonun çıkmaması teknik bir sorundan kaynaklı değil sanırım değil mi? Yani ne bileyim yüklenen bir yama ya da skin dolayısıyla olması gibi.

irresolute
26.Ocak.2010, 22:19
Bu butonun çıkmaması teknik bir sorundan kaynaklı değil sanırım değil mi? Yani ne bileyim yüklenen bir yama ya da skin dolayısıyla olması gibi.

walla bilmiyorum ne söylesem yalan olur ama sanmıyorum...

mesela;

http://img214.imageshack.us/img214/8554/adsz2gv.jpg

profilde de görüldüğü gibi fm save data editor ile herseyi full'ledim gelir mi teklif diye ki gordugunuz gibi brezilya'da calıstıgım için knowledge iyi seviyede ama az önce yine denedim brezilya 2.lig takımına bile iş teklifi edemiyorum

Oghuse
26.Ocak.2010, 22:28
Türkçe çeviri veya skin'den ötürü bir eksiklik olabilir. Orjinal skine dönüp bir teklif yapmayı dener misin?

karlkani23
26.Ocak.2010, 22:32
Başında menajer olmadığı, menajer arayan takımlarda da mı 'işe başvur' butonu çıkmıyor? Eğer öyleyse skin'den dolayı bu sorun olabilir.

Almamalarının nedeni de 24 yaşında olman olabilir mi acaba? :) Yani oyunda böyle bir şey var mıdır acaba?

El Barto
26.Ocak.2010, 22:32
Ben de skin veya Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum.

irresolute
26.Ocak.2010, 22:35
Başında menajer olmadığı, menajer arayan takımlarda da mı 'işe başvur' butonu çıkmıyor? Eğer öyleyse skin'den dolayı bu sorun olabilir.

Almamalarının nedeni de 24 yaşında olman olabilir mi acaba? :) Yani oyunda böyle bir şey var mıdır acaba?

evet basında manager olmayanlarda bile cıkmıyo..

24 yaşında olayını da yukarıda da yazdıgım gibi denemek amaclı itibar ve profil özellikleri arttırırken yapmıstım ama onu yapmadan önce de olmuyodu...itibar full profil full yaptıgım zamanda yani yaş normalken

irresolute
26.Ocak.2010, 22:36
Ben de skin veya Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum.

şu anda tekrar orjinal skin ile denemeye basladım ama şansıma hiçbir takım manager'ini kovmuyo:Dbeklemedeyim...son durumu yazarım

enesx86
27.Ocak.2010, 00:44
sadece görülebilir yaptıysan ondan olabilir hepsini oynanabilir yap belki düzelir

El Barto
27.Ocak.2010, 15:14
Ses seda çıkmadığına göre sorun düzeldi ve arkadaş fm'de alemlere akmaya başladı heralde. :)

yigitgk
27.Ocak.2010, 23:25
Galiba :):)

eXcitinG
28.Ocak.2010, 12:13
Ses seda çıkmadığına göre sorun düzeldi ve arkadaş fm'de alemlere akmaya başladı heralde. :)

Büyük adamsın Pırto abi. Saygı iLe eğiLiyoruz önünde (/ş)