PDA

View Full Version : DVD'yi kırdım tekrar lisans için

RodRiGOtELLo14
28.Ocak.2010, 09:48
Merhaba arkadaşlar,
Oyunda çok sinirlendiğim için DVD'yi kırdım. Orjinal oyun kutusunda şifre var onun ile tekrardan STEAM üzerinden aktifleştirme şansım var mı ? Nasıl yapabilirim. Yoksa gitti mi 90 tl :(

HooijDonk07
28.Ocak.2010, 10:47
Sanırım gitti yöneticilerin daha fazla bilgisi vardır arada sırada konuya yazda unutulmasın konu.

perpetua
28.Ocak.2010, 11:05
Steam'i indirip yukleyin ve bir hesap yaratin (eger yapmadiysan).

Steam'i aciktan sonra My Games tab'ina tiklayin.

Altta "Activate a product on Steam..."e tiklayin ve karsiniza gelen sihirbazda size kod soracak. Oraya FM kutusunun arkasindaki kodu girin.

Ayrica, bildigim kadariyla Sega ile irtibata gecip DVD'nin kirildigini soyleyebilir ve kirilan DVD'yi onlara yollayarak yeni bir DVD yollamalarini saglayabilirsiniz.

RodRiGOtELLo14
28.Ocak.2010, 11:26
Dediklerinizi yaptıktan sonra mı oyun inecek baştan ? Yoksa bilgisayarda kururu olan oyun mu çalışacak ? Bilgi içinde teşekkür ederim.

KanaKe
28.Ocak.2010, 12:01
Keske kirmasaydin fakat seni anlayabiliyorum oyun bazen cidden insanin sabrini zorluyor :)

perpetua
28.Ocak.2010, 12:28
Dediklerinizi yaptıktan sonra mı oyun inecek baştan ? Yoksa bilgisayarda kururu olan oyun mu çalışacak ? Bilgi içinde teşekkür ederim.

Bilgisayarda olanin calismasi lazim.

Addolorato
28.Ocak.2010, 17:12
Başlıgı okuyunca DVD'yi kıranlara tekrar lisans verdiklerini sandım :D

RodRiGOtELLo14
28.Ocak.2010, 22:57
STEAM üzerinden perpetua arkadaşımızın dediğini yaptım, oyunu indirdim ve şuan çalışıyor. Hem dvdsiz hemde STEAM üzerinden aktifleştirince türkçe olma yolunda katkım oldu. Şimdi daha mutluyum :)

aliCHaN_FM
28.Ocak.2010, 23:06
O zaman biraz daha sakin olmanı tavsiye ederim

SAİT71
28.Ocak.2010, 23:09
DVD'yi kıracak kadar gözünü döndüren olayı merak ettim doğrusu :D

perpetua
28.Ocak.2010, 23:59
STEAM üzerinden perpetua arkadaşımızın dediğini yaptım, oyunu indirdim ve şuan çalışıyor. Hem dvdsiz hemde STEAM üzerinden aktifleştirince türkçe olma yolunda katkım oldu. Şimdi daha mutluyum :)

Calistigina sevindim.

Aman sinirlenip ekrana, fare'ye veya baska bir yere daha saldirma. Onlari Steam'den indiremeyebilirsin. (::)

RodRiGOtELLo14
29.Ocak.2010, 00:29
Calistigina sevindim.

Aman sinirlenip ekrana, fare'ye veya baska bir yere daha saldirma. Onlari Steam'den indiremeyebilirsin. (::)

Yok bir daha daha dikkatli olacam. Kulaklığın bir tarafıda gitti zaten :) Hatalar yüzünden sinirlenmiştim, maç esnasında hatalar arka arkaya gelince. Ek olarak 2 farktan maç verme durumu olunca insan sinirleniyor..