PDA

View Full Version : karşı takım kalecilerinin sürekli panter kesilmesi

clowegem
29.Ocak.2010, 00:34
bu oyundada zorluk derecesi karşı takımın kalecilerine göre bakılıyor sanırım :P 8. sezonuma başladım man city ile karşımda hangi takım olursa olsun ister hull city ister sevilla ister inter ister bolton sürekli 8 ve 9 oynuyor kalecileri. isyan etme noktasına geldim artık. taktik forvet kalitesi falan hikaye tevez son 5 sezondur 1 maça 1.4 gol ortalamasıyla oynuyor adebayor aynı iki tane regen wonderkid forvet ama yok banamısın demiyor kaleciler :D ve sezonlar geçtikçe bu dahada zorlaşıyor sanırım ileriki yıllarda oyunun domine edilmemesi açısından kendilerince aldıkları saçma bi önlem yada sadece bana denk geldi son 10 maça yakındır.

HooijDonk07
29.Ocak.2010, 13:31
Trabzon'la maçım var Onur Tolga ve Slyva sakattı adamlar alt yapıdan bi tane kaleciyle çıkdı . Guiza bile daha iyi kalecilik yapar.Adam 9.5 ortalamayla bitirdi maçı. :D

Ahmet Göktaş
29.Ocak.2010, 13:36
Doping olabilir bence.

E.Cartman
29.Ocak.2010, 13:45
bana da oluyor bazen çok sinir ediyor adamı:D hani Casillas falan panterleşse iyi üzülmüyorum fazla ama kendi adını bile bilemeyecek özellikte olan kaleciler 8-9Rating'le oynuyor deli ediyor adamı:D

eXcitinG
29.Ocak.2010, 14:52
VaLLa ben eski seriLerde ki gibi pek takıLmıyorum kaLeciLere. ÖyLe asLan feLan kesiLen görmedim daha. Ha gördüm ama adam akıLLı hakkını verecek kaLeciLer coştu.

MeseLa en son Juventus iLe oynadım. Ben MiLan takımını yönetiyorum, Buffon u geçemedim, adam goL yemedi arkadaş. Sonra da heLaL oLsun dedim, sonuçta Buffon yani.

Ama öyLe adı-sanı duyuLmamış isimLerin panterLeşmesine daha hiç tanık oLmadım. İLLa sonunda saLLamışımdır bir kaçtane, ne kadar kurtarırsa, kurtarsın :D

aktas55
29.Ocak.2010, 15:42
beni casillas ve igor akinfeev deli ediyordu yemiyolar adamlar.motor gibi atlıyolar oraya buraya.

E.Cartman
29.Ocak.2010, 15:55
VaLLa ben eski seriLerde ki gibi pek takıLmıyorum kaLeciLere. ÖyLe asLan feLan kesiLen görmedim daha. Ha gördüm ama adam akıLLı hakkını verecek kaLeciLer coştu.

MeseLa en son Juventus iLe oynadım. Ben MiLan takımını yönetiyorum, Buffon u geçemedim, adam goL yemedi arkadaş. Sonra da heLaL oLsun dedim, sonuçta Buffon yani.

Ama öyLe adı-sanı duyuLmamış isimLerin panterLeşmesine daha hiç tanık oLmadım. İLLa sonunda saLLamışımdır bir kaçtane, ne kadar kurtarırsa, kurtarsın :D

Abi Cardozo gibi forvetler saolsun mutlaka atıyoda 7-0 bitecek maç 1-0 yada 2-0 bitiyor insan ister istemez deli oluyor:zuhaha

Skyr3x
29.Ocak.2010, 16:46
Chaouchi .. Adamın kendisi panter zaten :))

eng1n
29.Ocak.2010, 21:23
bende şampiyonlar liginde önemli maçlarda :D adamlar tek kale oynuyor volkan panter gibi defansdan lugano bi dikiyo soldado golu atıyor :D 1-0 kazanıyorum genellikle :D ama penaltılarda volkan biraz kazık yerinden oynamıor odun gibi duruyor :D

ozaniel
29.Ocak.2010, 23:20
Trabzon'la maçım var Onur Tolga ve Slyva sakattı adamlar alt yapıdan bi tane kaleciyle çıkdı . Guiza bile daha iyi kalecilik yapar.Adam 9.5 ortalamayla bitirdi maçı. :D

Bende de olmuştu bu durum, altyapı bile değil gri adam çıktı 6-0 yendim.:D

yunusgs
30.Ocak.2010, 00:13
En çok sinir olduğum konu.Sigames bu sorunu çözemeyecek.