PDA

View Full Version : profili geliştirme?

sitkiakbaba
25.Nisan.2006, 21:21
arkadaşlar kendi profilimde sadakatı(loyalty) ve mizaçı(temperament) özelliklerini nasıl geliştirebilirim

ronaldinho34
25.Nisan.2006, 21:28
Senin hakkında yapılan olumsuz yorumlara olumsuz yaklaşırsan profösyönelliğin düşer olumlu yaklaşırsan artar;
Menejerler seninle iyi arkadaş olduklarını söylerlerse ve sende onlara aynı şekilde cevap veririsen sadakat artar, vs. vs. vs.
sen kafanı yorma hepsi olur:D

Universal
25.Nisan.2006, 21:28
forumu dolaşırsan görürsün bunun hakkında çok konu var herkes bişey söyledğinden ne desem bilmiyorum ama sadakat için kısa listeni çok iyi yapacaksın durmdan oyuncularla ilgilendiğini açmayacaksın başka klublerle ilgilenmiyeceksin böyle bişey işte

Nedvedmania
25.Nisan.2006, 21:33
bu konu açılmıştı ;;)

RAMBO
25.Nisan.2006, 22:45
boşver hepsi zamanla artar zamana bırak :D

LaKe
25.Nisan.2006, 23:14
Huy, senin futbolculara, menajerlere, medyadaki yorumlara nasıl yaklaştığına bağlı. örneğin birçok menajerle dostsan ve oyuncular seni çok seviyor ise huyun her zaman 20 dir.ama huyun 20 olursa medya yönetimin düşük olur :) . sadakat ise, saygı duyulan kişileri takıma alman, iyi bir form grafiği yakalamış oyuncularını övmen ve taraftarın takdir etmesi bunlarla artar.

tosunpasa
26.Nisan.2006, 13:54
yaw takma kafana napcan oyna gitsin elbet bişeyler yükselir.:D

By_aBuNis
26.Nisan.2006, 13:59
Huy, senin futbolculara, menajerlere, medyadaki yorumlara nasıl yaklaştığına bağlı. örneğin birçok menajerle dostsan ve oyuncular seni çok seviyor ise huyun her zaman 20 dir.ama huyun 20 olursa medya yönetimin düşük olur :) . sadakat ise, saygı duyulan kişileri takıma alman, iyi bir form grafiği yakalamış oyuncularını övmen ve taraftarın takdir etmesi bunlarla artar.Dostum formda olan oyuncuları övmen falan dıyorsun da ben gokhan unalı aldım adam ılk 2 macta 3 gol attı 2. mac sonunda oyuncuyu övdüm taraftar cıldırdı:D:D oldureceklerdı yaw :P

LaKe
26.Nisan.2006, 19:15
Dostum formda olan oyuncuları övmen falan dıyorsun da ben gokhan unalı aldım adam ılk 2 macta 3 gol attı 2. mac sonunda oyuncuyu övdüm taraftar cıldırdı:D:D oldureceklerdı yaw :P

kardeş form grafiği dedim ya :D :D form grafiği 2 maçta yakalanırmı. en az mesela 9 maç olmalı(benim prensibim öyle...) 9 maç sonunda müthiş bir form grafiği yakalamış oyuncuları översem taraftar seviniyor sadakatin artıyor. :D demek istediğim buydu;;)

ousanmhr
26.Nisan.2006, 20:22
fm nin kayıtLı oyun ediötürünü indir kur kendi ismini yaz bütün özeLLikLerini yükseLt

Cartalete
26.Nisan.2006, 20:36
Ben de şöyle bir soru sorayım.

Bu özelliklerin oyun için bir önemi var mı?

Yani sonuçta kariyere bağlı değil mi işler.. Benim Loyaltyîm falan 1-2 lerde geziniyo ama büyük kulülerin gözdesiyim. Hemen hemen tüm oyuncularımın favori personeliyim.

can777
26.Nisan.2006, 21:01
kendin gibi ol profil bi şeye etki etmez ...

ousanmhr
26.Nisan.2006, 21:52
hayır bu özeLLikLerin bi faydası oLmuyo özeLLikLerin hepsi 20 oLsada Ligde sonuncu oLsan seni atarLar yani bi faydası yok sen başarı kazan zaten onLar yükseLir menejer gibi menejer oL eLbet yükseLir...

gordon753
27.Nisan.2006, 00:27
aslında bir çok faydası var.arkadaşın dediği gibi sonuncu olunca seni takımdan atarlar ama,tüm özelliklerin iyi olursa sonuncu olduuna bakmadan dünyanın en iyi takımlarından birine hemen alınırsın.ayrıca gene tüm özelliklerin iyiyse milli takımlardan gelen teklifler artar.aklıma gelen son yararı ise daha fazla maaş almanı sağlar!!!

LaKe
27.Nisan.2006, 17:33
Ben de şöyle bir soru sorayım.

Bu özelliklerin oyun için bir önemi var mı?

Yani sonuçta kariyere bağlı değil mi işler.. Benim Loyaltyîm falan 1-2 lerde geziniyo ama büyük kulülerin gözdesiyim. Hemen hemen tüm oyuncularımın favori personeliyim.

Bu özelliklerin çoook önemi var. diyelimki özelliklerin düşük itibarın kıtasal. ama sen çok kötü günler yaşayıp düşüse geçirdin takımını ve seni kovdular. bu durumda;

1.hem kovulduğun hemde takımı kötü yere getirdiğin için itibarın düşer
2-buna ek olarak zaten düşük olan özelliklerin de düşer.
3-büyük ve iddaalı takımlarda görev yapamazsın...

ousanmhr
27.Nisan.2006, 20:52
Bu özelliklerin çoook önemi var. diyelimki özelliklerin düşük itibarın kıtasal. ama sen çok kötü günler yaşayıp düşüse geçirdin takımını ve seni kovdular. bu durumda;

1.hem kovulduğun hemde takımı kötü yere getirdiğin için itibarın düşer
2-buna ek olarak zaten düşük olan özelliklerin de düşer.
3-büyük ve iddaalı takımlarda görev yapamazsın...

Benim demek istediim buydu saoLasın Lake:)