PDA

View Full Version : Bunun adı Bizans oyunu

Crocodile1963
04.Mart.2010, 00:23
UĞUR DÜNDAR: Türkiye’de futbol sadece sahada oynanmış olsa, şampiyon adayım banko “Bursaspor” diyebilirdim. Bursaspor güzel futbol oynayarak sağladığı başarıyı, futbola karşı oynanan oyunları engellemede de gösterebilirse, şampiyonluk ipini göğüsleyebilir!

YILMAZ ÖZDİL: Bursaspor’un yakaladığı başarının geçici değil, kalıcı olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki sene, gerileyeceğine, üstüne koyacağını düşünüyorum… Ve, en çok da, haksız yere iftiraya uğrayıp “ırkçı, saldırgan” ilan edildikleri için şampiyon olmalarını istiyorum.

- Geçtiğimiz iki sezon Sivasspor’un yapamadığını Bursaspor yapabilir mi? Yani şampiyon olabilir mi?

UĞUR DÜNDAR :Türkiye’de futbol sadece sahada oynanmış olsa, şampiyon adayım banko “Bursaspor” diyebilirdim. Bursaspor güzel futbol oynayarak sağladığı başarıyı, futbola karşı oynanan oyunları engellemede de gösterebilirse, şampiyonluk ipini göğüsleyebilir! Ancak bu alandaki oyunun futbola benzer bir yanı yok. Çünkü bu oyunun adı, Bizans Oyunu!.. Bu nedenle Bursaspor’un işi çok zor!

YILMAZ ÖZDİL :Sivas’la Bursa’yı kıyaslayan, yanlış hesap yapar… Sivas’ı küçümseme manasında söylemiyorum, Bursa potansiyel olarak İstanbul kalibresinde bir şehir… Bu yakaladıkları başarının geçici değil, kalıcı olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki sene, gerileyeceğine, üstüne koyacağını düşünüyorum… Ve, en çok da, haksız yere iftiraya uğrayıp “ırkçı, saldırgan” ilan edildikleri için şampiyon olmalarını istiyorum. Ben kalbi, Trabzon için atan bir İzmirliyim… Çünkü, eğer Göztepem yoksa, Bizans’ı kim tahtından indirecekse, onu tutarım… Bu seneki Anadolu kahramanım Bursa… Forması odamda asılı.

Hürriyet

IcedEarth
04.Mart.2010, 00:30
Uğur Dündar baktı tuttuğu takım şampiyon olamayacak Bizans mizans ayağı çekmeye başladı... Futbolla zerre ilgisi olmayan adamların böyle alakasız yorumlar yapmasından nefret ediyorum.

Ayrıca bir Yunan'la kavgada ilk lafı 1453 olan kişilerin şimdi kalkıp da İstanbul'u Bizans olarak nitelendirmesi manidar. İstanbul Türkiye'dir, bunu unutmayın...

Ahmet Göktaş
04.Mart.2010, 00:56
Sözde Kürdistan lafı geçince hepimiz gibi delirenlerin, İstanbula bırak konstantinapol'ü , abartıp Bizans demeleri ilginç. Hani bizim Surlarımız ?

scar face
04.Mart.2010, 00:59
Uğur Dündar baktı tuttuğu takım şampiyon olamayacak Bizans mizans ayağı çekmeye başladı... Futbolla zerre ilgisi olmayan adamların böyle alakasız yorumlar yapmasından nefret ediyorum.

Ayrıca bir Yunan'la kavgada ilk lafı 1453 olan kişilerin şimdi kalkıp da İstanbul'u Bizans olarak nitelendirmesi manidar. İstanbul Türkiye'dir, bunu unutmayın...

Maç doksan dakika bunu sakın unutma,ligler de 34 hafta bunu hiç mi hiç unutma...Uğur Dündar Fenerbahçe nin yönetimininde yer almış belki de senden daha fazla futboldan anlayan bir gazeteci...Türk futbolunda Bizans oyunları yok mu yok diyen en büyük yalanı atmış olur...

IcedEarth
04.Mart.2010, 01:02
1. Zerre kadar Futbolla ilgileri olmadıgını nereden biliyorsun da böyle kesin bir dille konuşuyorsun. Fenerbahçe yönetiminde zamanında görev yapmış bir Uğur Dündardan bahsediyorsun sanırım.

2. İstanbul Türkiyeden değildir. İstanbul Türkiyenin güzide bir şehridir. Asıl unutulmaması gerekende budur. Manidar laf ettikleri söylüyorsun da sende altta kalmıyorsun.

1. Yönetimde görev alan herkes futbol üstadı yani? Kaldı ki Uğur Dündar'ın amacı gayet açık ve net, yekrar tekrar yazdırmayın yani...

2. İstanbul Türkiye'den değildir diyen biriyle konuşacak hiçbir şeyim yok...

Edir: Siz saldırmaya devam edin, ben dediklerimin arkasındayım, bukonuya başka hiçbir şey yazmayacağım, boş işlere ayıracak vaktim yok maalesef..

scar face
04.Mart.2010, 01:08
1. Yönetimde görev alan herkes futbol üstadı yani? Kaldı ki Uğur Dündar'ın amacı gayet açık ve net, yekrar tekrar yazdırmayın yani...

2. İstanbul Türkiye'den değildir diyen biriyle konuşacak hiçbir şeyim yok...

Edir: Siz saldırmaya devam edin, ben dediklerimin arkasındayım, bukonuya başka hiçbir şey yazmayacağım, boş işlere ayıracak vaktim yok maalesef..

Yukarıda sana mesaj yazılmadan,tepki oluşmadan vaktin vardı da biz sana cevap verince mi mesgul oldun :)

Fanatiklik bu kadar olur yahu takımın iyi yolda ama sen saçma sapan yollara kayıyorsun.Dikkat edin de takımınız yoldan kaymasın...

Alicanfmfan
04.Mart.2010, 01:10
Burak Allah aşkına Fanatik diyosunda sen de Fanatiksin bende Fanatigim o ayrı ama gelipte sanki sen Fanatik'sin gibi yorumlar olmuyo...