PDA

View Full Version : FM 2008 Geliştirme

musate
21.Mart.2010, 21:56
slmlar çoğu dil bilmeyenler için (benim gibileri) fm 2008 çok güzel bir oyun ben dilini anlamadıktan sonra ben napıyım fm 2009, 10nu hiç zevk almıyorum o yüzden bu oyunun geliştirilmesi daha iyi olur ...

Ilhan
23.Mart.2010, 16:39
Yanlış hatırlamıyorsam FM2009 için de dil çalışmamız olmuştu. FM 2010 için olmadı tabii. Bunun en önemli sebebi çeviri ekibini yürüten kişilerin yoğun işleri. Tabii ki bundan gelir de elde edilemiyor. Bu da ekibi kötü yönde etkileyen bir durum.

Yine de yeni siteye geçildiğinde bunun üzerine çalışmalarımız olacak, bir ekip kurmaya çalışacağız. Ama ne kadar hızlı olur, FM 2010 için bir çalışma olur mu, bilemem.

musate
02.Nisan.2010, 04:31
ben 2008 üzerine yoğunlaşılsın skin falan filan ama tabii 2009 türkçe olursa yüzde 99 ona geçerim :icon_wink: dil önemli benim için ...

Flawless Victory
02.Nisan.2010, 05:57
Yanlış hatırlamıyorsam FM2009 için de dil çalışmamız olmuştu. FM 2010 için olmadı tabii. Bunun en önemli sebebi çeviri ekibini yürüten kişilerin yoğun işleri. Tabii ki bundan gelir de elde edilemiyor. Bu da ekibi kötü yönde etkileyen bir durum.

Yine de yeni siteye geçildiğinde bunun üzerine çalışmalarımız olacak, bir ekip kurmaya çalışacağız. Ama ne kadar hızlı olur, FM 2010 için bir çalışma olur mu, bilemem.

2010 için bu saatten sonra başlanılacak bir çalışma değmez bence. Ama 2011'de full Türkçe yama çıksa ve DVD şeklinde satılsa çok iyi olur. Türkçe yama kullananların da faturasını göstermesi istenebilir. Bu durumda bir gelir elde edilir ve FM daha fazla geliştirilir bence.