PDA

View Full Version : fm de size en çok sorun çıkaran futbolcu kim.

cüneyt11
27.Nisan.2006, 20:54
arkadaşlar ben nerdeyse her takıma gittim ama en çok totti ve saidu ile sorunum oldu.totti hep kırmızı kart yiyodu.saidu da antremana gelmiyodu.hee bi de orhan ak var.o da çok kırmızı kart yiyodu.neyse yorumlarınızı bekliyorum.

SeZeRinHo
27.Nisan.2006, 21:59
anelka diorum ne kadar sorun sayılır bilemem ama 1 sezon her oynadığı maçta sakatlarak 4 hafta beni yalnız bıraktı

LaKe
27.Nisan.2006, 22:03
bence tomas. adam kulüpten gitmek bilmiyor, kovuyorsun durduruluyor, sözleşmeyi feshet diyorsun gitmiyo, sonra hadi bi şans veriyim diyosun maçta kırmızı kart görüyo, antrenmana gelmiyo, kötü oynuyo...

sinir oluyorum :) ama en gıcık kaptığım eğer finans 5 milyon pound veya üstünde diilse tomasın gitmesine izin verilmiyor

Atakan38
28.Nisan.2006, 14:20
bende hasan şaş herif bı turlu yenı sozlesmeyı kabul etmıor baska takımlara gıdıor genelde italyaya sonra lake'nın dediği gıbı tomas ne kadar yuzsuz bı futbolcu kowuorum gıtmıo satılıga cıkarıoum kımse almıo sozlesmeyı fes edıorum kabul etmıo basımın belası bunlar

alper_xxl
28.Nisan.2006, 18:57
Cesar Delgado Heskey Hessİlbaİnk Zomora

LaKe
28.Nisan.2006, 19:16
Cesar Delgado Heskey Hessİlbaİnk Zomora

heskey mi? bence heskey pek sorun çıkaran bir futbolcu değil:rolleyes:

master_ozzy
28.Nisan.2006, 19:19
basarili olunca hicbir oyuncu sorun cıkarmıo ben 3.sezonun sonuna geldim ve 3 sezonda toplam 4 oyuncu kırmızı kart gormus ve hicbi oyuncuyla ne sozlesmede ne transferde sorunum olmadı yane basarlıysan oyuncular da uyum saglıo

zargı
28.Nisan.2006, 20:10
orhan ak cok sinirimi bozuyo nereye transfer yapsam adam itiraz ediyo sanki ona sorcam :D

cüneyt11
29.Nisan.2006, 10:14
basarili olunca hicbir oyuncu sorun cıkarmıo ben 3.sezonun sonuna geldim ve 3 sezonda toplam 4 oyuncu kırmızı kart gormus ve hicbi oyuncuyla ne sozlesmede ne transferde sorunum olmadı yane basarlıysan oyuncular da uyum saglıo

seni tebrik ediyorum ama abi her futbol oyununda illa ki bi futbolcu sorun yaşatıo.mesela sakatlık bi sorun değil mi?ben bunun gibi şeyleri kastetmiştim.

master_ozzy
29.Nisan.2006, 11:46
sakatlık konusunda haklısın galiba takımımdaki tek sorun o dier arkadaslar sozlesme kart gorme gibi seylerden bahsedince yazmıstım en cok sakatlanan oyuncum ugur yildirim o da sezonda 3 kez en fazla

denizhann
29.Nisan.2006, 11:57
bence bana aydin yilmaz ve alexander hleb sorun çıkardı

Atakan38
29.Nisan.2006, 15:44
aklıma gelen baska sorunlular sergen yalcın tumer metın

Cancanokan
29.Nisan.2006, 15:46
Hasan sas takıma cok karısıyor yawww bide flavio concecao antrenmana gelmiyor

ronaldinho34
29.Nisan.2006, 20:49
Ben udinese yim ve fatih tekkeyi ilk oyuna başladığımda almıştım şimdi satmak istiyorum adam dedemin yaşına geldi.Satıcam sözleşmeleri kabul etmio takımdan kovuyom gitmio serbest bırakmaya çalışıom yönetim izin vermio :D:D

booze
29.Nisan.2006, 21:01
en büyük sorun recoba bende sorun çıkardı sattım gitti yerde sorun çıkardı ordada sattılar hemen :) bide peirone die bi oyuncu aldım oda ilk antremanda 12 ay sakatlandı :)

cüneyt11
30.Nisan.2006, 13:29
en büyük sorun recoba bende sorun çıkardı sattım gitti yerde sorun çıkardı ordada sattılar hemen :) bide peirone die bi oyuncu aldım oda ilk antremanda 12 ay sakatlandı :)

şanssız arkadaşaım benim ;) :D :)

snbarca
30.Nisan.2006, 15:28
Bana En Çok Bela AÇan Horacİo Peralta İdİ.Çok Şimarik Bİ Futbolcu