PDA

View Full Version : Sözleşme bitti takımdan ayrıldım boşdayım :(

edgaras1905
01.Nisan.2010, 13:38
Arkadaşlar oyunu denizlisporla başladım sonra palermoya geçtim teklif gelince palermoda 2 sezon geçirdim sözleşmem bitti takımdan ayrıldım şimdi boşdayım ve hiç bir teklif gelmiyor sirbistan milli takımınıdan teklif geldi onu kabul ettim ama ben klub takımı çalıştırmak istiyorum yeni bir menejer açmakda istemiyorum bazı takımlar boşalıyor teklif yapıyorum diger gün başka adam getirmişler takımın başına ne yapmam lazım :D
Ama kovulan her teknnik trektörden sonra basında benim adım geçiyor :D ama birşey olmuyor :D

nannar
01.Nisan.2010, 13:46
teklif gelir yakında :D ama bir keresinde ben 1 sene öyle kalmıştım :D

edgaras1905
01.Nisan.2010, 13:52
teklif gelir yakında :D ama bir keresinde ben 1 sene öyle kalmıştım :D

Ayıptır söylemesi 1 seneyi geçti teklif felan gelmiyor ben hangi takım boşdaysa saldırıyorum ama hiçbirşey olmuyor :D
Sırbistan milli takımını iyi yere getirdim ama yine teklif yok :D şu genç yaşta emekli olmak istemiyorum :D

omrcanjc
01.Nisan.2010, 15:55
Arkadaşlar oyunu denizlisporla başladım sonra palermoya geçtim teklif gelince palermoda 2 sezon geçirdim sözleşmem bitti takımdan ayrıldım şimdi boşdayım ve hiç bir teklif gelmiyor sirbistan milli takımınıdan teklif geldi onu kabul ettim ama ben klub takımı çalıştırmak istiyorum yeni bir menejer açmakda istemiyorum bazı takımlar boşalıyor teklif yapıyorum diger gün başka adam getirmişler takımın başına ne yapmam lazım :D
Ama kovulan her teknnik trektörden sonra basında benim adım geçiyor :D ama birşey olmuyor :D
cok başarılı olduysan küçük takımlar senden daha kötü yani orta sınıf teknikdirektörleri alıyorlar eğer sen palermoda başarı yakaladıysan real barça gibi takımların başlarına geçersin onlarıda biraz beklemen lazım

edgaras1905
01.Nisan.2010, 16:12
cok başarılı olduysan küçük takımlar senden daha kötü yani orta sınıf teknikdirektörleri alıyorlar eğer sen palermoda başarı yakaladıysan real barça gibi takımların başlarına geçersin onlarıda biraz beklemen lazım

palermoda çok da başarılı olamadım açıkcası hep ilk 10 girdim palermoda ama sırbistan milli takımında dünya kupası elemelerin 8 de 8 yaptım 27 gol atıp 3 gol yedim gurubda alman turkiye de vardı :D

edgaras1905
01.Nisan.2010, 16:42
Benim anlamadıgım haber geliyor bilmem ne takımının menejeri kovuldu diye o takıma iş başvurusu yapmak için bakıyorum adamlar hemen teknik adam bulmuşlarhttp://forum.cmfmfan.com/images/smilies/biggrin.gif

edgaras1905
01.Nisan.2010, 16:58
oh be fiorentina teklif geldi kabul ettim fio 15 sırada :D

Knightmare
02.Nisan.2010, 01:53
hadi gözün aydın :D artık istikrarı yakala ama ;)

nannar
02.Nisan.2010, 01:57
:n: hayırlı olsun

KaRaBükLü KraL
02.Nisan.2010, 17:49
hayırlı olsun sonunda çıkmış:n:

Hugo
05.Nisan.2010, 18:43
oyunda sen büyü başarılar kazandıktan sonra istifa eder macera aramaya çıkarsan, küçük takımlar sana teklif yapmıyor. Paramız yetmez diye düşünüyorlar herhalde :D En azından bana hep öyle oluyor.

Universal
05.Nisan.2010, 19:15
Bu durumda kalan arkadaşlar tatile çıksın. Filtrede de teklif geldiği zaman tatilden dön seçeneğini seçsinler.

oyunda sen büyü başarılar kazandıktan sonra istifa eder macera aramaya çıkarsan, küçük takımlar sana teklif yapmıyor. Paramız yetmez diye düşünüyorlar herhalde :D En azından bana hep öyle oluyor.

Aynen öyle düşünüyorlar, en son kazandığın paraya bakıyorlar. Zaten bu oyunda da gözüküyor. Toplan kazandığın ücret. O nedenle, bühtçesi küçük kulüpler teklif yapmıyor.

Cengo
05.Nisan.2010, 20:15
kovulursan reputation düşer, doğal olarak ilgi azalır, kovulmadan istifa edin.

Universal
05.Nisan.2010, 21:25
Abi birşey soracağım, kovulunca takımlar bize tazminat ödüyor mu?

lexoqe
06.Nisan.2010, 01:35
ayrıca boş olan kuluplere menejerlik teklifi yapma gelen gidene yapıncada basit duruma geliyorsun...

Sadixx
06.Nisan.2010, 11:26
Bide bir milli takımın başında olmanda etkileyebiliyor .

Barça38
06.Nisan.2010, 16:38
bende 1 sene boyunca işşiz kaldım:D çok kötü birşey ya zamanda geçmek bilmiyor.

Skyr3x
06.Nisan.2010, 19:13
Hiç 1 sene kalmadım açıkçası en fazla 1.5 ay kalmıştım. Tokatspordan istifa ettiğimde. Samsunspor teknik adamını kovdu bana teklif getirdi kabul ettim Turkcell Super Lig e çıkarttım 2. sezonunda istifa etmiştim. Gelen adam aldığım tüm kaliteli oyuncuları satmıştı ve klüp o sene düşmüştü. :D :D

samasti
24.Nisan.2010, 03:32
Bu durumda kalan arkadaşlar tatile çıksın. Filtrede de teklif geldiği zaman tatilden dön seçeneğini seçsinler.

Aynen öyle düşünüyorlar, en son kazandığın paraya bakıyorlar. Zaten bu oyunda da gözüküyor. Toplan kazandığın ücret. O nedenle, bühtçesi küçük kulüpler teklif yapmıyor.
oyunda sürekli kulübün benımle sözleşme yaparken maas kısmını ayarla yerının sacma oldugunu düşünürdüm. cunku o paranın bır anlamı yok kazansamda harcıyamıyorum kazanmasamda :) demekki bu olabılır :))