PDA

View Full Version : Transfer Önerileri (Normal takımlar için)

emrahozsahin
08.Nisan.2010, 15:04
Kocaelispor'la Süper Lig'e yeni çıktım ve 2.6m Sterlin transfer bütçesi verildi. Oyuncu özelliklerine göre transfer yapacağım boştaki veya fazla bonservisi olmayan oyuncuları fakat her iyi özelliği olan oyuncularda güzel performans sergilemiyor, önceki oyunlarımda bunlara rastladım, ertesi sezon onları satmak için özellikle yabancı oyuncuları satmakta zorlanıyorum. Yaşlı oyuncular boşta oluyor genelde, ligde kalmak için ilk sezon mecburen öyle adamlar alıyoruz sonra kötü çıkınca satamıyoruz 1 yıllık yapcam bundan sonra yaşlı yabancıların sözleşmelerini.

Taktiğim

4-1-2-1-2

Sağ ve sol açık yok takımda.
Bunun için
Kaleci
Sağ-Sol Bek
Stoper
Ön Libero
Orta Saha
Ofansif Orta Saha
Forvet

bu mevkiler için sizin takımınızda oynattığını ve verim aldığınız oyuncu önerilerini bekliyorum. Aradım forumda ama bulamadım bu tarz bir başlık eğer varsa birleştirilebilir.

İyi oyunlar.

feneraydin
08.Nisan.2010, 19:10
valla ben istanbulspor la başlıyorum her seferinde ve Savaş Yıldızhan, Ersin Aydın, Müslüm Aydoğan, Gürkan Öztürk gibi genç oyuncular hep yıldızım olmuştur.2016 da uefayı almıştım İstanbulspor ile.

Vassili Zaitsev
09.Nisan.2010, 11:35
İranlı DC Nosrati, DMC Cassey, satılmadıysa MC Verratti...

serwan
09.Nisan.2010, 12:13
sağ bek için daniel opare..orta saha için marco verratti.. kaleye hamid bill ya da alphonse areola(e şapkalı :) ama hamid bill 22 yaşından önce gelemiyo sanırım..dc ye vincenzo camilleri..amc/fc nikao(ferreira da cruz diye aratabilirsin).. iş görecek adamlar...

omrcanjc
09.Nisan.2010, 13:21
hocam sionko geremi iliç maldonado bunlar boşta oluyor bide amerikalı sal zizzo ile sırp marko milinkovic i öneririm ben bu transferlerle uefaya gitmiştim kocaeli ile

Leprek0n
09.Nisan.2010, 23:49
Marko Milinkovic'i bende tavsiye ederim AlanyaSpor'u Bank Asyadan Süper Lige çıkaran adamdır kendisi bnm oyunda=)

emrahozsahin
10.Nisan.2010, 00:10
Süper Lig'e çıktım, sezon başında 2 Milyon Sterlin transfer bütçesi vardı 1.1'i ile Zigoni'yi transfer ettim ve boştaki isimlerden tranfer yaptım, ilk yarı sonunda 8.bitirdim, sezon başında ancak yaşlı isimleri almıştım, onları gönderdim. Şimdi yine boştakileri almaya çalışıyorum kontrat olarak haftalık ancak 2.400 ödeyebiliyorum, çok maaş alan oyuncumda yok anlamadım gitti, transfer içinde param var ama kontrat olarak kimseyi cezbedemiyorum.

omrcanjc
10.Nisan.2010, 01:21
hocam milinkovic i aldınmı bide izmitin neresindensin bende izmitliyimde

emrahozsahin
10.Nisan.2010, 01:52
bu sezonu ortalarda bitiricem sezon sonunda fm genie scout programına göre CA ve PA ya göre transferleri yapıcam kötü yabancıları göndererek, maaş bütçesini nasıl ayarlıyacaz bakalım. Tütünçiftlikte oturuyorum bu arada tanırsın kocaelispor resmi sitesini yapıyorum ben foto felan :)

Börk
12.Nisan.2010, 13:52
Forvete 18 yaşındaki forvet Kramaric,Amc mevkisine Milinkovic tek geçeceğim adamlar.

HooijDonk07
12.Nisan.2010, 20:00
Ben Kocaeliyle 10-15 sezon oynadım. 2.6 € bile 4-5 senede verdiler

emrahozsahin
12.Nisan.2010, 21:21
AMC'de Nikao'yu oynatıyorum, ilk sezon sonunda Fiorentina istedi ama vermedim, müthiş performans gösteriyor. Forvette Zigoni'yi oynatıyorum ama bir türlü verim alamadım, özellikleri çok iyi ama gol atamıyor adam

Sekopej
16.Nisan.2010, 13:20
Bu bölümü gördün mü bilmiyorum ama bu bölümden de faydalanabilirsin, orada orta halli ve küçük takımlar için önerilmiş oyuncular da yer almakta.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=565