PDA

View Full Version : Mehmet Batdal Ankaragücü 'nde

KaPaLı
14.Nisan.2010, 14:08
http://www.sporlog.com/wp-content/uploads/2008/09/mehmet-batdal.JPG

Devre arasında Manisaspor'a gitmeyen Ümit Milli golcü, Ankaragücü ile 1 milyon 300 bin lira karşılığında ön protokol imzaladı.

Bucaspor'la sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Mehmet Batdal, Süper Lig'in köklü ekiplerinden Ankaragücü ile 1 milyon 300 bin lira karşılığında ön protokol imzaladı. Sezon başında Fenerbahçe'ye transferi gündeme gelen, ara transfer döneminde Trabzonspor'un da uzun süre pazarlık yaptığı ancak fiyat konusunda anlaşamadığı 1.95'lik Ümit Milli golcü için Manisaspor yönetimi de devreye girmişti. Bucaspor yönetimi, Bekir ile Batdal'ı 'sezon sonu gitmek' şartıyla Manisaspor'a verirken, 24 yaşındaki golcünün "Ya şimdi giderim ya da gitmem" demesi üzerine sarı-lacivertli yönetim, şampiyonluğa koşan Bucaspor'un Batdal'a ihtiyacı olduğunu belirtmesi üzerine anlaşma bozulmuştu.

Futbola 1999 yılında Bucaspor'un altyapısında başlayan Batdal, 2005 yılında profesyonel oldu. 2007-2008 sezonunun ikinci yarısında Altay'a kiralanan golcü, geçen sezon attığı gollerle Buca'nın Bank Asya 1. Lig'ine çıkmasında önemli rol oynadı. Bu sezonun ikinci yarısında attığı gollerle takıma hayat veren genç futbolcu, en son Fırtına'nın Karşıyaka'yı 3-2 yendiği maçta galibiyet golünü atarak, takımını Süper Lig kapısına iyice dayandırmıştı.

kaynak: yeniasir.com.tr

Tolunay Kafkas'la gelecek sezon için anlaşıldığı haberleri yayılmaya başladı...

Trabzonspor
14.Nisan.2010, 14:21
Bizimkilerde 700bin dolar verip alamadılar bakalım Ankarada nasıl performans sergleyecek merka içindeyim.

El Barto
14.Nisan.2010, 14:27
Manisa'ya gidecek diye biliyordum ben ama.

KanaKe
14.Nisan.2010, 16:12
Tolunay Kafkas gelecekse Lemerre ne olacak? bosu bosuna getirdiler adami.. yarim sezon Ümit Özat'ta calistirirdi takimi..

KaPaLı
15.Nisan.2010, 10:00
Devre arasında Manisa'ya gitti diye biliyodum ama gerçekleşmemiş. Gelirse çok iyi transfer olur skora katkı yapacak oyuncu olur kulubede ( Vittek yerine iyi birisi alınacak )

Lemerre sözleşmesi zaten 1 yıl opsiyonlu 1,5 yıldı. Bu sene ondan hiç mennun değiller. Maçlarda yedek kulubesine dayanıp uyuyo resmen hiç müdahele etmiyo. Ümit Özat yine aynı görevte olur Tolunay'ın arkasında veyada İsveç Milli Takımı gibi 2 hoca olur takımın başında. Ümit Özat diplomasını almış hoca olmuş ama çok eksiği var. El Yasa - Cihan'dan sol bek yapma onun fikri mesela. Cihan çok formdayken onu yedeğe çekip Geremi'yi koymuştu Galatasaray maçında.

GeNç KaRTaL
15.Nisan.2010, 12:24
Türkcell Süper Lig'de görelim artık şu Mehmet Batdal'ı.

El Yasa - Cihan'dan sol bek yapma onun fikri mesela.

Daum'da onu sağ ayaklı ve bek olmamasına rağmen sol bek yapmıştı.İlginç.

SAİT71
15.Nisan.2010, 12:55
Herzaman büyük takımlarda oynayabileceğine inandığım ve beğendiğim bir isim.. Hayırlı olsun..

Fernando Gago
15.Nisan.2010, 13:33
Fenerbahçe ile anlaştı diye haberler çıkmıştı bir ara :)

A.FaruK
15.Nisan.2010, 13:36
Hangi takıma gider bilmiyorum ama kim alacaksa geleceğe güzel bi yatıırım olur

Homer J.S
15.Nisan.2010, 17:58
İsmail abi bunun muhabbetini yapmıştık maçta.

Bak gitti adam.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
15.Nisan.2010, 18:23
Faydalı Olacaktır Ankaragücü'ne...