PDA

View Full Version : not well - formed (invalid token) at line 1 of default.xml hatası

erayaydemir1903
24.Nisan.2010, 02:48
Arkadaşlar oyunu tekrar yükledim pc ye, steam yardımıyla ancak oyun yüklendikten sonra böyle bir hata alıyorum.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

İyi geceler

EndoplazmiK RetikuluM
24.Nisan.2010, 09:02
Aynı hatayı bende alıyordum.
Yüklediğin databaseyi kaldır tekrar kur.
Aynı hatayı tekrar alıyorsan buna yüz paketleri, logolar vs. sebep olmuş olabilir...

Flawless Victory
24.Nisan.2010, 09:13
Dostum hata ile karşılaşınca, hatayı direkt olarak google'a yaz. Gelen İngilizce siteleri Google translate ile Türkçe'ye çevir, sorun çöz. Ben hep öyle yapıyorum. SI Games forumlarında yöneticinin çözüm önerisi : Aşağıdaki dosyayı silmeni söylüyor.

XP:

C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Vista & W7

C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Resmi sitedeki konu :

http://community.sigames.com/showpost.php?p=4912013&postcount=2

nannar
24.Nisan.2010, 09:25
ayarları sıfırladıgınızda düzeliyor o sorun... o da yukardaki yollardan siliniyor....

El Barto
24.Nisan.2010, 09:36
XML parsing hatası yüzünden oyunu oynayamıyorum

Oyunun masaüstü kısayol simgesine;
• Sağa tıklayın
• Özllikler menüsünü açın
• “Hedef” alanına bir boşluk bırakarak --reset_preferences ekleyin. Örneğin;
"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences
• OK basın ve normal olarak oyunu kısayoldan çalıştırın.

Eğer masaüstünde oyunun kısayolu yoksa kendiniz oluşturarak yazılanları uygulayabilirsiniz.

• Eğer oyunu Steam üzerinden aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
C:/Program Files/Steam/SteamApps/Common/Football Manager 2009/
• Eğer oyunu DVD olarak aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2009/

Diğer XML hatalarında

XP Kullanıcıları: C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009\settings

Vista Kullanıcıları: C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009\settings

Klasörlerini silmelidirler. Bu bazı XML hataları için çözüm olmaktadır.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72991

erayaydemir1903
24.Nisan.2010, 12:16
arkadaşlar çok teşekkür ederim, oyuna girdim, umarım facepack filan indirince bir sorun olmaz, görüşmek üzere