PDA

View Full Version : Son saveyi geri alma

nenmorin
30.Nisan.2010, 16:54
arkadaşlar yanlışlıkla oyuncu sattım mamadou sakho çok teklif geliyordu transfer sözleşmesinde 40 000£ yaptım kimse vermez die 2 sene kimse vermedi ama 3 sene totheam 48bin vererek aldı bana kabul iptal yazısı gelmedi gitikten sonra oyun kendini saveledi geri alabilirmiyim bi yardım:uzgun:

El Barto
30.Nisan.2010, 17:14
Alamazsın artık geçmiş olsun.

nenmorin
30.Nisan.2010, 17:17
öle gözüküyor nette aramadım yer kalmadı bi çözüm bulamadım 3 senemdi oyunu silip yeniden oyun acacam bu aksama kadar ögrenemessem:S

El Barto
30.Nisan.2010, 17:20
Eğer mevcut save dosyasının üzerine kaydettiysen geri dönemezsin. Bilmiyorum sistem geri yükleme işe yarar mı ama belki onu deneyebilirsin.

nenmorin
30.Nisan.2010, 17:59
denedim olmadı mevcut sevin üstüne saveledim gitti gül gibi defansım :D

EndoplazmiK RetikuluM
30.Nisan.2010, 19:47
Bence sen soğuk bir bardak su iç :zuhaha
Şaka bir yana emeklerine yazık değil mi?
Bir oyuncu yüzünden yeniden kariyer açmam ben :)

BaGa TaRKaN
30.Nisan.2010, 21:15
Bu Benimde Başıma Geldi Aylık Oto Kayıttaymış Ayarı. TKL Liginde Falkirk ile Sezonu Tamamladıktan Sonra Oyunun Save Dosyasını Gönderecektim Ama Kaydetmeden Biraz İlerleyim Dedim Yeni Sezonu Kendi Kendime Oynayım Dedim Ama Üzeine Kaydetmiş Hep Her Ay Ancak Ekime Geldiğinde Gönderebildim. Ama Sorun Olmadı Yönetim Tarafından.

Aslında Bu ve Benzeri Durumlarda Böyle Bir Geri Dönülebilecek Sistem Olması Lazım Çünkü En Ufak Dalgınlığımızda Oyun Save Dosyası Değişiyor Bazen İyi Olabiliyor Değişmesi Ama Bazende Hatalara Yol Açabiliyor...