PDA

View Full Version : Skin gözükmüyor

guarin14
04.Mayıs.2010, 20:16
Skin'i indiriyorum belgelerim/Sports .... falan atıyorum.Cache dosyasını siliyorum fakat oyunda gözkmüyor neden olabilir?

lexoqe
05.Mayıs.2010, 10:44
Kurulumu "Belgelerim" ---> "Sports Interactive" ---> "Football Manager 2010" ---> "Skins" içine atınız. Daha sonra da oyuna girdiğinizde" Preferences-Seçenekler" menüsünden "Display and Sound- Görünüm ve Ses"'ten Skini seçerek değiştirebilirsiniz.

Skin klasörü 2 klasör içinde olmasın 1 klasör içinde, Yani ; ''Skin'' Klasörüne girdiğinde skinle ilgili calısmalar cıkmalı...2 defa klasöre girilmemeli...

guarin14
05.Mayıs.2010, 20:27
Kurulumu "Belgelerim" ---> "Sports Interactive" ---> "Football Manager 2010" ---> "Skins" içine atınız. Daha sonra da oyuna girdiğinizde" Preferences-Seçenekler" menüsünden "Display and Sound- Görünüm ve Ses"'ten Skini seçerek değiştirebilirsiniz.

Skin klasörü 2 klasör içinde olmasın 1 klasör içinde, Yani ; ''Skin'' Klasörüne girdiğinde skinle ilgili calısmalar cıkmalı...2 defa klasöre girilmemeli...

Sorun 2.dediğinden dolayı imiş.Skin içinde bir daha skin var.

Çok teşekkürler!

Flawless Victory
05.Mayıs.2010, 20:32
Bunu çoğu kişi karıştırıyor, skin paylaşanlar bunu dikkate neden almazlar bilmiyorum.

lexoqe
06.Mayıs.2010, 08:22
Sorun 2.dediğinden dolayı imiş.Skin içinde bir daha skin var.

Çok teşekkürler!

Rıcak ederim...

Bunu çoğu kişi karıştırıyor, skin paylaşanlar bunu dikkate neden almazlar bilmiyorum.

Aynen katılıyorum çok önemli bir noktaya değindin...herhangi bir paylaşım yaparken neler yapacağımızı anlatmadan koyan çok kişi var, sanki biliyoruz gibisinden, ben biliyor olabilirim sen biliyor olabilirisn ama burda yüzlerce kişiden bahsediyoruz....