PDA

View Full Version : Oyuncuyu ''Staff'' Yapma?

anathema
10.Mayıs.2010, 22:52
Arkadaşlar yaşlanan bir oyuncuyu nasıl staff yapabiliriz,öneğin coach.Bu sürecin anlatımına ihtiyacım var.

Flawless Victory
10.Mayıs.2010, 22:59
Arkadaşlar yaşlanan bir oyuncuyu nasıl staff yapabiliriz,öneğin coach.Bu sürecin anlatımına ihtiyacım var.

Oyuncuya sağ tuş yap, oyuncuyla konuştuğun bölüme gir. Sanırım 30 yaşın üzerindeki oyunculara, personel olması için öneride bulunuıyoruz. Staff role gibi bir söz görürsen o cümle. Çok iyi İngilizce'm yoktur ama. Görürsün zaten. Ama oyuncular 35'i devirmeden kabul etmiyor. Oyuncunun cevabı bir ileriye basınca geliyor, kabul ederse zaten oyuncu özelliklerinin yanında personel özelliklerini de görebiliyorsun artık.

anathema
10.Mayıs.2010, 23:32
teşekkürler.35 yaş olayına pek sevinemedim.9.3.0 da 7 yıldızlı coach bulmak zor,bende bu yolla bulmayı deneyeceğim.

Flawless Victory
11.Mayıs.2010, 00:00
teşekkürler.35 yaş olayına pek sevinemedim.9.3.0 da 7 yıldızlı coach bulmak zor,bende bu yolla bulmayı deneyeceğim.

Dostum 35 aşağı yukarı bir sayı. Kesin yaşı bilemem, belli olmaz. Ama şunu söyleyebilirim, bir oyuncu kadronda 34-35 yaşına kadar bulunduracağın kadar iyi olacak mı tartışılır, ilerleyen yıllarda kadron çok isimlerle dolacağı için zaten 32-33'ten sonra oyuncuları göndermeye başlıyorsun. Çok kaliteli bir personel olacaksa bir oyuncun zaten menajer oluyor, o da senin içine yaramaz.