PDA

View Full Version : Korner Bug'u

celilsong
14.Mayıs.2010, 17:18
Arkadaşlar forumda bununla ilgili bi şeyler yazılmış ama anlayamadım taktiği ss biçimde anlatabilirmisiniz

Tedesco
14.Mayıs.2010, 19:37
2 kişi ön direk şut
2 kişi kaleci markaj
2 kişi arka direk şut
2 kişi geri
2 kişi alan dışı (bir tanesinin korneri kullanan olduğuna dikkat et)

takım ayarlarından da korneri penaltı noktasına diye yap...alan dışında duracak oyuncunun uzaktan şutu iyi olsun yeter..

C h A o S
14.Mayıs.2010, 20:14
Bence bu bugu kuıllanma.Oyunun gerçekçiliğini yerle bir ediyor.Yinede sen bilirsin.

equinox_cs
15.Mayıs.2010, 09:34
ben de tavsiye etmiyorum oyundan sıkılman 2 günü bulur. bugı duyduğum sırada doğru olup olmadığına baktım aynen denileni yaptığımda atalantayı 6-0 yendim ve 5 i korner golüydü. daha fazla cılkı çıkmadan bozdum hemen taktiği

darkpart2
08.Haziran.2010, 15:16
ben bu taktiği bi zeytinburnunda denedim bi roma'da denedim ikisindede gol bulamıyorum dısardakı adamı hep biri tutuyor neden acaba bilen vasr mı?

RasAnt
08.Haziran.2010, 19:45
Adamın iyi şut vurmuyordur korner açan oyuncun iyi açmıyordur.Ben çok korner golü yediğim için kullanıyorum bide taktiğim ofansif çok gol yiyorm o bakımdan memnunum :D

Walter Sakana
08.Haziran.2010, 20:39
ben bu taktiği bi zeytinburnunda denedim bi roma'da denedim ikisindede gol bulamıyorum dısardakı adamı hep biri tutuyor neden acaba bilen vasr mı?

1-dışardaki adamın uzunsa, rakip Dc'lerde "uzun adamı tut" komutuna ayarlı olduğundan olabilir.

2-ceza alanı içerisine yeteri kadar oyuncu göndermediğinden boş kalan rakip savunmacı dışardaki adamına yönleniyordur (bu daha yüksek ihtimal). içerde 6 oyuncun olsun.

ToRoSKaPLaNı
08.Haziran.2010, 20:52
Birde versiyonun 10.3 olmayabilir :)

samasti
08.Haziran.2010, 21:33
bende bunu arıyodum işime yararsa mükemmel olur :)

çok teşekkür ederim

Walter Sakana
08.Haziran.2010, 21:42
Kişiden kişiye değişir tabi ama bende bu bug'ı kullanmama taraftarıyım. bir önceki kariyerde denedim, maç kazandırıyor ancak normal kazanmanın verdiği keyfi alıp götürüyor. o yüzden artık kullanmıyorum.

Fm09'daki korner bug'ına nazaran bu sefer gol bulma potansiyeli çok çok daha yüksek.

darkpart2
09.Haziran.2010, 00:56
Kişiden kişiye değişir tabi ama bende bu bug'ı kullanmama taraftarıyım. bir önceki kariyerde denedim, maç kazandırıyor ancak normal kazanmanın verdiği keyfi alıp götürüyor. o yüzden artık kullanmıyorum.

Fm09'daki korner bug'ına nazaran bu sefer gol bulma potansiyeli çok çok daha yüksek.

Eğer her dakika gol bulursam oyle zaten kullanmam sadece merak ettim o yuzden soruyorum

samasti
09.Haziran.2010, 01:10
her maç kesin bir gol olyuor ben denedım gerçekten işe yarıyormuş :)

darkpart2
10.Haziran.2010, 06:05
ben şuana kadar deniyorum 1 tane gol atamadım heralde korner kullananlar yapamıyor :) şutu ceken adım first touch 16 long shot 16 tecnique 16 ama gol olmuyor işte neyse baska takımda yapalım artık :)

Oghuse
10.Haziran.2010, 06:11
Bence finishing özelliği yüksek olmalı çünkü 25 metreden daha yakın bir mesafeden vuruyor ceza alanı dışı oyuncular. Ömer abi 25 metreye kadar Finishing 25den sonrası long shots demişti diye anımsıyorum.

Centurion
15.Haziran.2010, 01:36
arkadaşlar,

karşı bug da var gibi, rakip korner atarken, golcülerinden bir tanesi, penaltı noktası hizsında ceza alanımın kornerin atıldığı noktaya yakın bölümlerinde hep boş kalıyor.
10 defa oluyorsa bu pozisyon 7'sinde adam boş 3 tanesinde markaj altında, bu konuda bilgisi olan?

HooijDonk07
15.Haziran.2010, 22:43
Adriano ve Gignac var her korner gol oluyordu sıkıldım.Artık 6 pas'a kullandırıyorum.