PDA

View Full Version : FM 2009'un Taktiklerini FM 2010'da Açma

KaRaBükLü KraL
19.Mayıs.2010, 17:30
Başlıkta soru gayet açık bunu nasıl yapabiliriz.Birisi açıklarsa sevinirim

Ahmet Göktaş
19.Mayıs.2010, 17:34
Olasılıksız.

Sekopej
19.Mayıs.2010, 17:40
Taktik ekranına girdiğinde mod değişikliği diye bir seçenek var ama bunun yeri dönüşü yok. Şu anda oyunu açamadığım için emin değilim ama taktik seçme kısmına basyığında, aşağı doğru açılan yerde çıkması lazım.

Eski moda döndükten sonra taktiği atıp deneyebilirsin, oklar sanırım o modda hala geçerli.

KaRaBükLü KraL
19.Mayıs.2010, 17:44
Taktik ekranına girdiğinde mod değişikliği diye bir seçenek var ama bunun yeri dönüşü yok. Şu anda oyunu açamadığım için emin değilim ama taktik seçme kısmına basyığında, aşağı doğru açılan yerde çıkması lazım.

Eski moda döndükten sonra taktiği atıp deneyebilirsin, oklar sanırım o modda hala geçerli.
Bi deneyeyim teşekkürler:)

Ahmet Göktaş
19.Mayıs.2010, 17:46

Ben denemiştim öylede Serkan abi ama hata vermişti galiba kabul etmemişti.

Birde o klasik taktik ekranından dönüş var, YEni taktik modelinde yapılmış bir tkatiği seçince yine o moda dönülüyor.

KaRaBükLü KraL
19.Mayıs.2010, 17:50
Geçen sene yaptığım çok başarılı taktiklerim var eğer oyun görürse güzel olacak ama bakalım:)Deneyeceğiz artık o yöntemleri

Sekopej
19.Mayıs.2010, 17:55
Ben denemediğim için bilmiyorum, sadece o modda okların falan olduğunu duydum.

Geçen seneki taktiklerin başarılı olma durumunun ise garantisi yok bu oyunda. Yeni yama geldiğinde bile bazı taktikler işlemeyebiliyor, eski seride geçerli olanın yenisinde de geçerli olması düşük bir ihtimal olur, eğer çalışırsa.