PDA

View Full Version : Bucaspor Transfer Haberleri

goosfraba
20.Mayıs.2010, 05:54
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/_team_headers/bucaspor_kolaj.gif (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.ligtv.com.tr%2 FTakim.aspx%3Ft%3D245)

Hugo
20.Mayıs.2010, 10:51
http://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-s%C3%BCper-lig/2010/05/20/1933341/mondiye-buca-kancas%C4%B1

Mondragon'u istiyormuş Bucaspor.

Sekopej
20.Mayıs.2010, 11:17
Çoğu Süper Lig'e yeni çıkmış takım gibi, Bucaspor da hocasını kovdu. Anlamıyorum ben neden takımı şampiyon yapan hocaya 1 sene Süper Lig'de şans verilmez ki?

sakary Ali
20.Mayıs.2010, 11:20
Bence o hocayı kovmaları güzel olmuş.Pek yetenek yoktu :D

Özcan Kızıltan'dı..Buca'ya gitmeden önce geçen sene Sakaryaspor'da çalıştı hiçbirşey yapamayınca gitti tabikide..

titates1
20.Mayıs.2010, 17:19
Mondragon'u almaz Buca , ben çok yerinde transferler bekliyorum , çok iyi yapılanmış , hedefleri olan bir kulüp Buca planlı bir şekilde geldiler buraya kadar

KaPaLı
20.Mayıs.2010, 18:22
6 yabancı oyuncuyla anlaşacakmış Bucaspor.. Türkiye'den 2 yabancı oyuncu alacaklarmış.. Sivas'ın bıraktıklarını almasalar bari..

Varonil
20.Mayıs.2010, 19:42
Altyapıları çok iyi aslında altyapıya biraz önem verip,3-4 tane Süper Lig tecrübesi olan yabancı oyuncu alırlarsa ligde tutunacaklarını düşünüyorum ben Buca'nın.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
24.Mayıs.2010, 21:41
Buca'da ilk imza

Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, Hacettepe'den Serkan Atak'ı kadrosuna katarak ilk transferini yaptı.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, geçen sezon Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Hacettepe'de forma giyen Serkan Atak ile 3 yıllık anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Bayern Münih'ten Gaziantepspor'a 2005-2006 sezonunda transfer olan 26 yaşındaki futbolcu, Türkiye'de Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Hacettepe'de forma giydi. Serkan Atak, Ümit Milli Takımı'nın yanı sıra 19 ve 17 Yaş Altı Milli Takımları'nda da mücadele etti.

Geçen yıl Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Hacettepe'de 31 maçta forma giyen orta saha oyuncusu Serkan Atak, 3 gol kaydetti.

LigTv

DenizlispoR
24.Mayıs.2010, 21:53
Serkan çok iyi transfer , açığı sürükler .

di canio
24.Mayıs.2010, 22:06
Hocası belli mi Bucaspor'un? Hoca ile anlaşmadan oyuncu transfer etmek yanlış bence.

titates1
24.Mayıs.2010, 23:06
Aldığım duyuma göre Baki Mercimek ve Nurullah Sağlam'la anlaşılacakmış.

DenizlispoR
24.Mayıs.2010, 23:11
Bakiyi alır , ayağına sıkar :D.Nurullah Sağlam Bucaspor'un oyun karakterine göre bir hoca ofansı düşünen bir Bucaspor yaratacaktır :).

tarikko
25.Mayıs.2010, 01:05
Baki mi :D Yapmayin yahu :D

Hugo
26.Mayıs.2010, 20:03
Bülent Uygun ve Tolunay Kafkas'la görüşüyormuş Bucaspor.

di canio
27.Mayıs.2010, 16:19
Ntvspor (http://www.ntvmsnbc.com/id/24928216/)'un yazdığına göre Bülent Uygun ile anlaşılmış.

nerazzuri
27.Mayıs.2010, 16:50
Bülent Uygun Bucaspor ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Sekopej
27.Mayıs.2010, 16:54
Gaziantep'in sözleşmeyi iptal etme sebebine bakarsak ve Buca ve Gaziantep'i karşılaştırırsak, Gaziantep'in ekonomik durumunun daha iyi olduğunu görürüz ve Buca bu ortamda Bülent Uygun ile anlaşabiliyorsa, Gaziantep'in anlaşmayı neden iptal ettiğini anlayamadım.

Uzun süreli sözleşme imzalanırsa ve gelecek 3-4 senenin planı yapılırsa, Bülent Uygun iyi işler yapacaktır.

Sekopej
27.Mayıs.2010, 16:55
Eğer anlaştıysa kesin kombine alırım yazacaktım, anlaşılmış, askere gitmeyecek olsam alırdım Buca'dan bir kombine.

Maksic
27.Mayıs.2010, 19:39
Couceiro Bucaspor ile görüşmüş eğer haber doğruysa sabırlar diliyorum Bucaspor taraftarına :)

Varonil
27.Mayıs.2010, 19:54
Bülent Uygun çok doğru bir tercih Bucaspor için.Uzun vadede bir plan yapıldıysa bu sezon lige tutunduktan sonra önümüzdeki senelerde Bucaspor Süper Lig'de üst sıralara oynayabilir.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
28.Mayıs.2010, 13:56
Bucaspor için müthiş bir hamle Bülent Uygun...

Universal
28.Mayıs.2010, 16:00
Bülent Uygun, Buca'da iyi işler yapabilir. İlk hedefi ligde kalmak olacaktır. Bu hedefini de başarabilir. Buca'nın en büyük transferi olacaktır, Bülent Uygun.

GeNç KaRTaL
28.Mayıs.2010, 21:22
Bakalım Bülent Uygun Bucaspor'da neler yapacak merak ediyorum.

TeNaciOUS MidFieLdeR
28.Mayıs.2010, 21:28
Ilk olarak Mehmet Yildiz tarzinda bi forvet transfer eder :D:D:D Ellerinde Mehmet Batdal vardi gerci, artik yenisini bulacaklar.

indie
28.Mayıs.2010, 22:04
Geçtiğimiz senelerde Sivasspor'a duyulan antipatinin büyük bir kısmı Bülent Hocadan kaynaklanıyordu. İttire kaktıra bir şey oynatmadan şampiyonlar ligine taşımıştı takımı ama hemen akabinde lastiği patladı. Bu senenin Bursasporu ise Ertuğrul sağlam ve oynattığı oyun sayesinde arasının iyi olmadığı kesimlerden bile sempati topladı. Teknik direktörün saha içi kadar saha dışı etkisinin de ispatı bu durum.

Açıkçası ben Bülent Uygun tercihini hiç doğru bulmadım Bucanın. Takım karakteriyle hocanın karakteri ne derece uyuşur bilemiyorum tabii, en azından bu sene ligde tutunabileceğini umuyorum.

ThersoN
29.Mayıs.2010, 01:08
Bülent Uygun umarım takımı ligde tutar

Hugo
29.Mayıs.2010, 01:34
Petkoviç boşta. Alsınlar onu.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
29.Mayıs.2010, 19:34
Buca sil baştan!

Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor'da, teknik direktörlüğe Bülent Uygun'un getirilmesinin ardından gözler transfere çevrildi. Basın sözcüsü Şeref Üstündağ, ''4'ü yabancı 12 oyuncu transfer edeceğiz'' dedi.

Üstündağ, yeni teknik direktörleri Bülent Uygun ile sözleşme imzaladıktan sonra bugün tekrar biraraya geldiklerini, yeni teknik kadronun kendilerine bir sunum yaptığını belirtti. Sunumun yaklaşık 4 saat sürdüğünü kaydeden Üstündağ, açıklamada şu ifadelere yer verdi: ''Sunumdan çok memnun kaldık. Takımın analizi çok iyi şekilde yapılmış. Eksik yönlerimiz iyi tespit edilmiş. Yeni sezonda 4'ü yabancı 12 oyuncu transfer edeceğiz. Bu listede Türkiye'de oynayan yabancı futbolcuların yanı sıra şu anda ülkelerinin Dünya Kupası kadrosunda yer alan isimler var. Bunlar uzun süredir takip ediliyormuş. Yurt dışında olan kulüp başkanımız Mehmet Bektur'un dönüşünün ardından transfer için düğmeye basacağız ve en kısa zamanda bitireceğiz. Genç, dinamik ve gelecek vaat eden bir ekip kuracağız. Süper Lig'deki ilk yılımızda ligde kalmak için her türlü mücadelemizi vereceğiz. Bu doğrultuda bol alternatifli bir ekip yaratacağız.''

KALACAKLAR-GİDECEKLER ŞEKİLLENİYOR
Sarı lacivertli ekipte, Sercan, Atilla, Serkan, Veli, Emrecan, Erkan, Zafer, İzzet, Mehmet Polat ve Berkay ile yola devam edileceği, Yakup, Türker, Yunus ve Murat Karakoç ile yolların ayrılabileceği öğrenildi. Ancak takımda kalacak ve gidecek oyuncuların belirlenmesinin kulüp başkanı Mehmet Bektur'un yurt dışından dönmesinin ardından belli olacağı bildirildi.

UYGUN TESİSLERİ GEZDİ
Bu arada Bucaspor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun, Kaynaklar'daki Seyit Mehmet Özkan Tesislerini gezdi. Uygun, Kaynaklar'daki Seyit Mehmet Özkan Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.

Futbol Akademisinin müthiş bir yatırım olduğunu kaydeden Uygun, ''Bu yapılanmayı görünce içimden altyapıda görev alasım geldi. BucaGenç ile ilgili duyduklarımın da ötesinde bir manzara ile karşılaştım, gurur duydum, Türk futbolu adına mutlu oldum'' dedi.

Profesyonel Şube Sorumlusu Adnan Dolma ile masa tenisi oynayan, sarkaç toplarda şut çalışması yapan, 15 Yaş Altı takımının antrenmanını da ziyaret eden Uygun, takımın Nike Premier Cup Avrupa Elemelerindeki birinciliğini kutladı.

LigTv

BeeTLeJuiCe
30.Mayıs.2010, 13:20
Antepten Tomas ile ilgileniyormuş Buca.

KaPaLı
30.Mayıs.2010, 13:31
Tomas'ı alıp koridor yapacaklar herhalde defanslarını..

di canio
01.Haziran.2010, 20:43
Az önce Lig Tv'de söylendiğine göre Mehmet Yılmaz ile anlaşmış Bucaspor. Fabio Bilica da gündemlerindeymiş.

Facx
01.Haziran.2010, 23:21
tomas la mehmet yılmazı almış :e

RasAnt
02.Haziran.2010, 00:09
Bilicayı alırlar umarım

Universal
02.Haziran.2010, 00:51
Bucaspor ligde kalmak için transferler yapıyor, ligin tecrübeli isimlerini alacakları kesin. Uygun, eğer iyi bir takım havası oluşturursa zorlanmadan ligde kalırlar.

tarikko
02.Haziran.2010, 13:44
Iyi transferler yapiyr Bucaspor..Bilica'yi da alirlar umarim..

titates1
02.Haziran.2010, 14:24
Bilica'yı bırakmaz Fenerbahçe bence 10 yabancı kuralı yüzünden , ama Bucaspor'a giderser çok sevinirim , Buca'nın ligde kalması ve kalıcı olması için büyük adım olur.

KaPaLı
02.Haziran.2010, 16:41
Her başı sıkışan " TOMAS " ı almak zorundamı bu ülkede. Bildiğimiz Tomas değil artık. Koridor olur onun olduğu defans.

RasAnt
02.Haziran.2010, 17:47
Bırakır ya yerine daha sağlam bir yabancı alınırsa bilica bucasporda diyee düşünmekteyim.

RasAnt
02.Haziran.2010, 20:17
Musa Aydınla 1 yıllık anlaşmaya varıldı.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
02.Haziran.2010, 23:22
Buca'da bir imza daha

Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, Sivassspor'dan Musa Aydın ile 1 yıllık anlaşma sağlandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, geçen sezon Sivassspor'da oynayan Musa Aydın ile bir yıllık anlaşmaya varıldığı, imza töreninin daha sonra yapılacağı belirtildi.

Musa Aydın yaptığı açıklamada, Bucaspor'u tercih etmesindeki en büyük etkeninin kulübün iyi yönetilmesi olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Beni Sivasspor'a kazandıran isim, bugün Bucaspor'a da kazandıran Teknik Direktör Bülent Uygun'dur. Üst üste kazanılan iki şampiyonluk ve bugüne kadar yürütülen transfer politikası ise Türk futbolunda yeni bir çıkış yaratacak görüntü vermektedir. Turkcell Süper Lig'e yükselen ekiplerin ilk sezon genel hedefi kümede kalmayı başarmak gibi görünse de, Bucaspor bir basamak üzerini hedeflediğini göstermektedir.''

30 yaşındaki orta saha oyuncusu Musa Aydın, daha önce Samsunspor, Sakaryaspor ve Sivasspor'da forma giydi. Futbolcunun 8 Haziran Salı günü imza atacağı belirtildi.

Bucaspor'da ayrıca 6 Haziran Pazar günü Mehmet Yılmaz, 9 Haziran Çarşamba günü de Stjepan Tomas ile sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

UYGUN'DAN İDDİALI MESAJLAR
Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor'da teknik direktör Bülent Uygun, ''Bucaspor camiasına, felsefesine ve ideallerine uygun bir takım olacağız'' dedi.

Uygun, yaptığı açıklamada, yeni sezon için çalışmalara devam ettiklerini, Tomas, Musa Aydın ve Mehmet Yılmaz transferlerinin ardından, üst seviyede 2 yerli futbolcu ile 4 yabancı oyuncu daha alacaklarını belirtti.

Yabancı oyuncuların ikisinin forvet, ikisinin de orta saha oyuncusu olacağını kaydeden Uygun, ''Bunlardan biri Fransız, birisi Kamerunlu, ikisi de Belçikalı olacak. Ayrıca 4 tane gelecek vaat eden genç yetenek alacağız. Yeni sezon hazırlıklarına 30 kişi ile gideceğiz. Daha sonra bu sayıyı 26'ya düşüreceğiz'' diye konuştu.

Uygun, Gençlerbirliği ile sözleşmesi biten Tozo'yu kadrolarına katmaları halinde, takımın iskeletini kurmuş olacaklarını belirterek, şunları söyledi:

''Sol kanat için arayışlarımız devam ediyor. Orhan Ak veya Murat Önür'ü alıp, bu kanattaki sorunumuzu halletmek istiyoruz. Hedefimizde iyi bir golcü almak var. Bu konuyla ilgili Fransa Ligi'ni mercek altına aldık. Uzun süredir izlediğimiz genç bir oyuncuyla temastayız. Bilica için Fenerbahçe Kulübü'nden istekte bulunduk. Eğer Fenerbahçe Bilica'yı serbest bırakırsa ki uzak ihtimal olarak görünüyor. İlk opsiyonun bizde olmasını istedik. Fenerbahçe de bu teklifimize sıcak baktı. Bu çalışmaların sonunda Bucaspor camiasına, felsefesine ve ideallerine uygun bir takım olacağız.''

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU
Öte yandan Bucaspor'un 28 Haziranda İzmir'de toplanacağı ve Bolu Gerede'de yaklaşık 20 gün sürecek kampın ardından çalışmalarını, 20-30 Temmuzda Hollanda'da sürdüreceği bildirildi.

Bucaspor'un 16 Temmuzda Gerede'de Eskişehirspor ile karşılaşacağı, Amsterdam'daki kampta ise 22-25-27 ve 29 Temmuzda birer hazırlık karşılaşması oynayacağı belirtildi.

Ağustos ayı başında TSYD İzmir Şubesi'nin organize edeceği turnuva için İzmir'e dönecek Bucaspor'un, kalan bölümde çalışmalarını İzmir'de sürdüreceği bildirildi.

LigTv

TR.CaPTaiN
03.Haziran.2010, 14:51
"Fenerbahçe Bilica'yı bırakmayacak"

Bizimle hesabı olanlarla bir gün mutlaka hesaplaşırız. Süper Lig'de keşke 20 yabancı olsa. Fenerbahçe, Bilica'yı bırakmayı düşünmüyor, bu sözler Bucaspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'a ait.

Kısa bir süre önce Süper Lig'in yeni takımı Bucaspor ile anlaştığı duyurulan Mehmet Yılmaz'ın, bir anda Gaziantepspor'a transfer olması, İzmir ekibinin tepkisini çekti.

Editörümüz Hilmi Sever'in konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Bucaspor Teknik Direktörü Bülen Uygun, Mehmet Yılmaz'ın ani bir kararla Gaziantepspor ile anlaşması haberi karşısında şok olduğunu söyledi. Uygun ayrıca basında sürekli yer alan Bilica'nın transfer haberleriyle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

"İNANANLAR İNANDIKLARINI MUTLAKA BAŞARIRLAR"

Uygun sözlerini şöyle sürdürdü: "Mehmet transferde öncelikli düşünüğümüz oyunculardan bir tanesiydi, böyle bir durumu asla beklemiyordum. Menajeri ve kendisiyle görüşüp anlaştık, hiçbir sorun yoktu. Bugün Mehmet'in, Gaziantepspor ile anlaştığı haberini aldım. Şu anda Mehmet'e telefonla da ulaşamıyorum. Böyle durumlar şevkimizi ve konsantrasyonumuzu bozuyor. Bucaspor bir tek Mehmet Yılmaz ile ayakta kalacak değildi. Başka transferlerde yapacağız, çalışmalarımız devam ediyor. İnananlar inandıklarını mutlaka başarırlar. Bir şeyi başarmak için sevgi, saygı ve çalışmak lazım. Bucaspor'da bu unsurları bir araya getirerek takımımızı üst sıralara taşımak istiyoruz."

"BİR GÜN HESAPLAŞIRIZ"

Gaziantepspor ile sözleşmesi fesh edilen ve son olarak da yine Gaziantepspor'un anlaştıkları bir oyuncuyu elinizden almasını nasıl değerlendiriyorsunuz sorumuza, Uygun şu yanıtı verdi: "Eğer birilerini bizimle ilgili böyle düşünceleri varsa onlarla bir gün hesaplaşırız. Böyle olayları gördükçe keşke Süper Lig'de 10 değil 20 yabancı oyuncuya izin verilse diyorum. En azından o adamlar gelip işlerini yapıyorlar, böyle garip şeylerle uğraşmıyoruz. Daha fazla yerli oyuncuyu takımımıza almak istiyordum ancak artık ağırlığımızı yabancıya vereceğiz."

"F.BAHÇE BİLİCA'YI BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYOR"

Bülent Uygun, Bilica transferiyle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Bucaspor'a tranfser olacağı iddia edilen Bilica'nın, İzmir ekibine gelmesinin imkansız olduğunu söyleyen Uygun, bu haberlerin nasıl ortaya çıktığını anlamadığını söyledi. Bilica'nın Fenerbahçe'den 1 milyon 200 bin avro yıllık ücret aldığını söyleyen Uygun, Bilica'nın aldığı aranın TL bazında karşılığını bile şu an veremeyiz dedi. Başarılı teknik adam ayrıca Fenerbahçe'nin de Bilica'yı bırakmak gibi bir niyetinin olmadığının altını çizdi.

Hilmi Sever/Sporx

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
04.Haziran.2010, 19:55
Bucaspor'da transfer çalışmaları

Bucaspor'un, Angolalı kaleci Carlos Alberto Fernandes ile Senegalli Victor Mendy'i Türkiye'ye davet ettiği bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, transfer çalışmalarını sürdüren Bucaspor'un, Portekiz'in Rio Ave takımında forma giyen 31 yaşındaki kaleci Carlos Alberto Fernandes ile Fransa'nın Metz ekibinde oynayan 29 yaşındaki Senegalli Victor Mendy'i İzmir'e davet ettiği belirtildi. Angola Milli Takımı'nda da görev yapan kaleci Ferdandes'le 2+1 yıllık anlaşma sağlandığı, iki oyuncunun da Salı günü İzmir'de olacağı açıklandı.
Öte yandan Antalyasporlu Orhan Ak ile Sivasspor'dan İbrahim Dağaşan'ın transfer edilebilmesi için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

LigTv

Varonil
05.Haziran.2010, 14:35
Fernandes Angola Milli Takımında oynuyormuş sanırsam.

Victor Mendy ise 7-8 yıldır Fransa Liglerinde oynayan bir futbolcu.Geçen Nisan ayında ilk kez Senagal Milli Takımının formasını giymiş.

Suicider
06.Haziran.2010, 17:46
Bucaspor şov yapacak!

Transfer çalışmalarını dört koldan sürdüren Bucaspor yönetimi, hem takıma katkı sağlayacak hem de tribüne seyirci çekecek kaliteli isimlere yöneldi.

Sarı-lacivertliler Beşiktaş'ın iki sezon önce Manisaspor'dan aldığı Uğur İnceman ve Teknik Direktör Bülent Uygun'un Sivas'tan öğrencisi olan Trabzonsporlu Sezer Badur'la görüşmelere başladı. İki futbolcunun da teklife sıcak baktığı, kulüplerinin yeni sezonda kendileriyle devam etmeme kararı vermesi halinde Bucaspor'u tercih edecekleri öğrenildi.

Sivassporlu İbrahim Dağaşan konusunda önemli mesafe kaydeden Bucaspor, geçen sezon Ankaragücü'nden kiralık oynayan Ankarasporlu Adem Koçak'a da teklif götürdü. İki futbolcunun hafta içinde sözleşme imzalayabileceği bildirildi.

Kurmayların Türkiye'ye davet ettiği Angolalı kaleci Carlos Fernandes ve Senegalli golcü Victor Mendy'nin salı günü İzmir'de olacağı açıklandı. Bu arada yönetimin Manisaspor ile transferde aynı futbolculara teklif götürmeme konusunda centilmenlik anlaşması yaptığı belirtildi.

Kaynak : DHA

Suicider
09.Haziran.2010, 15:01
Bucaspor İbrahim ile anlaştı!
Turkcell Süper Lig ekiplerinden Bucaspor'un, son olarak Sivasspor'da oynayan İbrahim Dağaşan ile anlaşmaya vardığı bildirildi.

Kulüp basın sözcüsü Şeref Üstündağ, AA muhabirine, İbrahim Dağaşan ile her konuda anlaştıklarını ve kendisinden söz aldıklarını belirtti.

Dağaşan'ın menajeri Efgan Erciyas da yaptığı açıklamada, Bucaspor'la her konuda anlaşıldığını ve futbolcunun cuma günü 2 yıllık sözleşme imzalayacağını söyledi.

İnegölspor'da futbola başlayan 26 yaşındaki İbrahim Dağaşan, Bursaspor'da forma giydikten sonra gittiği Sivasspor'da 2 sezondur yer alıyordu.

Kaynak : AA

titates1
09.Haziran.2010, 15:35
Buca ligde kalıcak , 2-3 sene içinde üst sıralara rahat oynuycak , bu potansiyel var.

DenizlispoR
09.Haziran.2010, 15:41
Bucaspor 2-3 yıl küme düşme hattında dursa bile şampiyonluğa oynayabilir o ne biçim alt yapıdır kardeşim 1-2 maçı izledim :).

fbdevil190737
09.Haziran.2010, 15:56
İbrahim sağlam transfer , Buca sağlam transferler yaptı , İbrahim , Serkan , Mendez gibi bu sene sürpriz işlere imza atabilirler .

ThersoN
10.Haziran.2010, 17:04
Carlos Bucaspor'da

Sarı-lacivertli ekip, tecrübeli eldiven ile anlaşma sağladı.

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/carlosbucaspordakaleci.hlarge.jpghttp://www.ntvmsnbc.com/images/icons/slideshow.gif (http://www.ntvmsnbc.com/id/25104962/displaymode/1176/rstry/25104961/) [URL="http://www.ntvmsnbc.com/id/25104962/displaymode/1176/rstry

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 10:21 TSİ 10 Haziran. 2010 Perşembe
Turkcell Süper Lig ekiplerinden Bucaspor'un kaleci Carlos Fernandes ile anlaştığı ve tecrübeli kaleciyle bugün sözleşme imzalayacağı bildirildi.
Angola asıllı Portekizli kaleci Carlos Fernandes ile bugün bir araya gelen Bucasporlu yöneticilerin, tecrübeli kaleciyle 2 1 yıllık anlaşmaya vardığı, resmi sözleşmenin bugün yapılacak sağlık kontrolünün ardından imzalanacağı belirtildi.
Öte yandan, Carlos ile yapılan görüşme sırasında tecrübeli kalecinin Portekiz'deki 7 aylık hamile eşinin aniden rahatsızlandığı ve çocuğunu kaybettiği ve tecrübeli file bekçisinin çok üzüldüğü, ancak eşinin sağlığının iyi olduğu öğrenildi.

Bugün öğleden sonra ülkesine dönecek tecrübeli kaleciyle birlikte sağlık kontrolünden geçecek olan Senegalli golcü Victor Mendy'nin de bugün resmi sözleşmeyi imzalayacağı ifade edildi.
Sarı lacivertli ekibin iç transferde de sözleşmesini uzatmayı düşündüğü Erkan Taşkıran ve Veli Kızılkaya ile bir görüşme yaptığı, Veli Kızılkaya'nın sözleşmesinin 2 yıl uzatıldığı kaydedildi.

A.FaruK
10.Haziran.2010, 17:21
Hiç değilse oturaklı güzel transferler yapıyolar.Her sene lige yeni çıkan ekipler gibi belli oyuncuları almıyolar.En azından buda bişeydir :)

KaPaLı
10.Haziran.2010, 20:38
Yılmaz Özlem'i takımdan yollamışlar..

BaFraLı
10.Haziran.2010, 20:40
En iyisini yapmışlar İsmail abi. Yaş olmuş 32 :D.
Bucaspor çok iyi transferler yapıyor yerinde ve oturaklı. Kümede kalırlar belkide zirveye oynarlar bir kaç sene içerisinde.

Sekopej
10.Haziran.2010, 20:42
32 mi?:D Ben 40 falan diyecektim, kendimi bildim bileli oynuyor liglerde bu adam.:n:

Emeği geçmiş olabilir ama artık gerek yoktu, Buca doğru yolda ilerliyor, askere gitmeyecek olsam kombine alırdım kesin.

KaPaLı
10.Haziran.2010, 20:43
Naptın Tolga :D Yılmaz 38 yaşında :D

Göztepe'yle anlaşacakmış sanırım..

BaFraLı
10.Haziran.2010, 20:44
38 mi :D. Bende 32 falan biliyordum. Olsun yollamaları genede iyi olmuş.

Sekopej
10.Haziran.2010, 20:49
Tamam şimdi oldu, 32 pek inandırıcı değildi yahu.:D

Varonil
10.Haziran.2010, 21:06
Yılmaz ligimizin evliya çelebileriden yahu,iyi olmuş takımdan gitmesi :n:

Bülent Uygun'un başarıya aç bir takım kuracağı ortada,zaten yapılan transfelerden de belli.Altyapılarıyla da sürekli etkileşim halinde olursa Bucaspor 2-3 seneye lige damgasını vuracak bir takım olabilir.

SAİT71
10.Haziran.2010, 22:42
Bucaspor'un transferleri fena değil gibi, seneye FM'de de Buca'yı ligde tutmak çok zevkli olacak sanırım... :)

World Hollow o1
10.Haziran.2010, 23:19
Naptın Tolga :D Yılmaz 38 yaşında :D

Göztepe'yle anlaşacakmış sanırım..

Eğer böyle bir durum olursa Göztepe seneye Bank Asya'ya rahatlıkla çıkar..
Yılmaz Adanaspor'da kaptanlık yaparken Bank Asyaya çıkarttı aynı şekilde Kaptanlığını yaptığı Bucaspor'u süper lige çıkarttı.. :)

Sheriff
11.Haziran.2010, 13:43
Frikikci Yılmaz :zuhaha
Ligde kalmak için bu transferler yetmez yalnız Bucaya..

Bordo61Mavi
11.Haziran.2010, 16:30
Sezer Badur haberleri var Trabzon tarafindan Bulent Uygun eski oyuncusunu istiyor :)

Suicider
11.Haziran.2010, 17:38
Tamam şimdi oldu, 32 pek inandırıcı değildi yahu.:D

Kendisini ligin bitimine 2-3 hafta kala Dokuz Eylül üni nin orda cafe de gördük oturduk konuştuk orda kodomanlardan enerji ilaçları hapları falan satın alıyordu :D

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
13.Haziran.2010, 10:02
"Tshabalala'nın gol atması bizi üzdü"

Bucaspor Basın Sözcüsü Şeref Üstündağ, transfer listelerinde yer alan Güney Afrikalı Siphiwe Tshabalala'nın Dünya Kupası açılış maçında Meksika'ya gol atması nedeniyle taliplerinin arttığını söyledi.
Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Bucaspor'un altyapısından yetişen, ancak geçirdiği şanssız sakatlıklar nedeniyle takımdan uzak kalan Emrecan Afacanoğlu'nun sözleşmesinin 5 yıl uzatıldığı bildirildi.

Emrecan, şu andaki tek hedefinin Süper Lig'de forma giymek olduğunu belirterek, ''Teknik direktörümüz Bülent Uygun'un genç oyunculara yaklaşımını iyi biliyorum. Kamp döneminde kendimi gösterip, formayı kapmak amacındayım. Sonuçta çok çalışan kazanacak. Bir daha sakatlık yaşamamak için her gün dua ediyorum'' dedi.
Veli Kızılkaya'nın sözleşmesinin de iki yıl uzatıldığı, ayrıca Sivasspor'un 26 yaşındaki futbolcusu İbrahim Dağaşan ile de her konuda anlaşıldığı bildirildi. Dağaşan'ın kulübüyle bonservis sorununu çözmesi durumunda resmi imzanın atılacağı belirtildi.
-YABANCI OYUNCULARA DAVETİYE-
Bucaspor, Emile Mpenza'dan sonra Portekiz'de forma giyen Fransız orta saha oyuncusu Yves Desmarets'e de davet yazısı gönderdi.

İki futbolcuyu İzmir'e beklediklerini belirten Basın Sözcüsü Şeref Üstündağ, şunları kaydetti:
''Yabancı oyuncu seçiminde hata yapmamak için çaba harcıyoruz. Bülent Uygun'un kadrosuna katmak istediği futbolcuların başında gelen Güney Afrikalı Siphiwe Tshabalala'nın dün Dünya Kupası açılış maçında Meksika'ya gol atması bizi üzdü. 26 yaşındaki forvetle yakından ilgileniyorduk. Attığı müthiş golle bir anda öne çıkan Tshabalala'nın talipleri de artacaktır. Biz menajeriyle temaslarımızı sürdüreceğiz.''

Öte yandan, sarı lacivertli ekibin genç oyuncusu Sercan Kaya'nın, Pazar günü evleneceği bildirildi.

LigTv

World Hollow o1
13.Haziran.2010, 11:12
Tshabalala teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu eğer DK iyi performans sergilerse Bucaspor'un alacağını düşünmüyorum doğrusu..

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
17.Haziran.2010, 20:37
Yabancılar 'Uygun' gelmedi!

Transfere fırtına gibi bir giriş yapan Bucaspor, yabancı transferlerde beklemeye geçti. İzmir ekibinin ilgilendiği oyuncuların bonservislerinde zam yapılınca transferleri durdurma kararı alındı.

Trabzonspor'dan ayrılan Kamerunlu futbolcu Rigobert Song'un menajeri aracılığıyla sarı-lacivertli kulüpte oynamak istediğini ilettiği öğrenildi.

Teknik Direktör Bülent Uygun'un bu bölge için başka futbolcularla temasta olduğu ve istenilen isimlerle anlaşılamaması durumunda Song'un transferinin gündeme gelebileceği belirtildi.

Sarı-lacivertli ekibin kadrosuna katmak istediği Emil Mpenza'nın kulübünün bonservis ücretine zam yaptığı ayrıca oyuncuyla Gaziantepspor kulübünün de ilgilendiği bildirildi.

Sağlık kontrolünden geçen Brezilyalı orta saha oyuncusu Santos Santiago'nun kulübü Linhres'in 100 bin dolar bonservis ücreti istemesi üzerine transferin gerçekleşmeyebileceği kaydedildi.

Bu arada Bucaspor'un kadrosuna katmak istediği Yves Desmarets'in başka bir kulüple anlaştığı belirtildi.

Öte yandan Bülent Uygun ''BucaGenç futbol akademisindeki çok yetenekli gençleri 2-3 yıl içinde profesyonel takımda görebiliriz'' dedi.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, teknik direktör Bülent Uygun'un A2 takımı ile 18 Yaş Altı takımı arasındaki özel maçı yardımcılarıyla birlikte izlediği, Uygun'un müsabaka sırasında sık sık not aldığı belirtildi.

Uygun'un karşılaşma sonrasında A takım kampına götüreceği 5-6 ismi netleştirdiği, gerekli açıklamaları daha sonra yapacağı bildirildi.

Teknik direktör Bülent Uygun, BucaGenç Futbol Akademisinde çok yetenekli gençlerin bulunduğunu belirterek, ''Aynı çalışma temposunu ve gelişimlerini sürdürürlerse, bu futbolcuları 2-3 yıl içinde profesyonel futbol takımı kadromuzda forma giyerken göreceğiz'' dedi.

LigTv

TeNaciOUS MidFieLdeR
18.Haziran.2010, 15:00
Ntvsporda Monacodan "Jerko Leko" ile prensipte anlasma saglandigi belirtildi.

TR.CaPTaiN
18.Haziran.2010, 15:16
Bucaspor Leko'yu resmi siteden açıklamış.

Zekirdek
18.Haziran.2010, 15:26
Tshabalala teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu eğer DK iyi performans sergilerse Bucaspor'un alacağını düşünmüyorum doğrusu..

Tshabalala her ne kadar teknikte olsa kendini buyuten bir oyuncu. Ilk macta gol atti tamam guzelde atti ama o Guney Afrikanin 2. Grup maci olan Uruguay macinda ayagina gelen hic bir topu verimli kullanamadi. Ya sut cekti alakasiz alakasiz disari gitti yada calim atmaya calisti beceremedi. Kendini Afrika Liginde oynuyor saniyor galiba ama Dunya Kupasinda oynadiginin farkinda degil. Nerede ne yapacagini asla bilmiyor bu kesin birsey.

Varonil
18.Haziran.2010, 16:30
Jerko Leko transferinin çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.Çok istikrarlı bir futbolcu,ortasahada Bucaspor'un dinamosu olacaktır.Uzun yıllar Fransa Ligi'nde oynadığı için Türkiye Ligi'nde fiziksel olarak çabuk uyum sağlayacağını düşünüyorum.Bülent Uygun yabancı oyuncu transferinde yine iyi tercihler yapıyor.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
19.Haziran.2010, 09:37
"Karan ve Song'u görürseniz şaşırmayın!"

Bucaspor transferde atağa kalktı, iki tecrübeli yıldızı renklerine bağlamak üzere yola çıktı! Lig TV'de yayınlanan Transfer Dosyası programına telefonla katılan Bucaspor İdari Menajeri İlter Kasap, sarı lacivertli taraftarlara adeta transfer müjdesi verirken iddialı mesajlar gönderdi.

Kasap, yeni transferleri Hırvat oyuncu Jerko Leko'nun da, Quaresma'dan sonra Türkiye'ye gelmiş en kariyerli oyunculardan biri olduğunu ifade etti...

LigTv

Zekirdek
19.Haziran.2010, 10:04
"Karan ve Song'u görürseniz şaşırmayın!"

Bucaspor transferde atağa kalktı, iki tecrübeli yıldızı renklerine bağlamak üzere yola çıktı! Lig TV'de yayınlanan Transfer Dosyası programına telefonla katılan Bucaspor İdari Menajeri İlter Kasap, sarı lacivertli taraftarlara adeta transfer müjdesi verirken iddialı mesajlar gönderdi.

Kasap, yeni transferleri Hırvat oyuncu Jerko Leko'nun da, Quaresma'dan sonra Türkiye'ye gelmiş en kariyerli oyunculardan biri olduğunu ifade etti...

LigTv

Q7 ye kariyerli demis fakat nasil kariyerli. Bir adamin kariyerli olmasi icin birinci olarak istikrarli top oynamasi gittigi takimda sart. Sadece bir takimda kirk yilda bir tane mac oynarak kariyerli olunmazki. Portekiz liginden baska bir yerde istikrar yakalayamadi. Song un Turkiyede kacinci sezonu olacak acaba Turkiye'e Galataray ile bir kapak atti. Ama BucaSpor gibi hedefi orta siralar olan bir takim icin iyi bir oyuncu. Ayrica Umit Karan'i alacagina Mehmet Batdal'i satma.

Homer J.S
19.Haziran.2010, 11:22
Bu arada başkan önümüzdeki sezon maçları Buca Arena'da oynayacaklarını söyledi.

İsmail abi şu konuya bi bak, koca Galatasaray'ı, Fener'i, Beşiktaş'ı beraber maç izlediğimiz o avuç kadar stada sığdıracaklar.

yunusgs
19.Haziran.2010, 11:55
Bu arada başkan önümüzdeki sezon maçları Buca Arena'da oynayacaklarını söyledi.

İsmail abi şu konuya bi bak, koca Galatasaray'ı, Fener'i, Beşiktaş'ı beraber maç izlediğimiz o avuç kadar stada sığdıracaklar.

Bu ne ya stad 6231 kişi kapasiteliymiş.3.lig klüplerinin bile sahaları daha fazla kişi alabiliyor.Federasyon'un bu işe el atması gerekiyor.TSL'de mücadele eden bir takımın stad kapasitesi en az 10000-15000 arası olmalı.

World Hollow o1
19.Haziran.2010, 12:04
MABEDİMİZ "BUCA ARENA" KULÜBÜMÜZ stat konusunda çalışmalara hız verdi. Süper Lig’de G.Saray, F.Bahçe ve Beşiktaş dahil tüm maçları “Buca Arena” da oynamak isteyen sarı-lacivertli kurmaylarımız, Türkiye Futbol Federasyonu ile ortak yürüttüğü projeyi hayata geçirmek için ilk adımı attı. Başkanımız Dr. Mehmet Bektur, 4.5 milyon TL harcayıp, stadın kapatisetisini 10 bin 500’e yükselteceklerini ifade ederek, “TFF’den görüş aldık. Onlar Atatürk Stadı’ndaki şartların düzelmesinin Buca Arena’dan daha zor olacağını söylediler. Bu nedenle maliyetleri de ortak karşılayacağımız bir çalışma içine girdik. Yayıncı kuruluş Lig TV’nin istekleri doğrultusunda çalışmaları hızlandırdık. Protokol tribünü 2 katlı olacak. Stadın 4 köşesindeki boşluklar da tribün haline getirilecek. Stadyum çıkışları ve stada ulaşım konusunda yapılacak yollar İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Buca Belediyesinin imar planlarında mevcut. Yapılacak inşaat nedeniyle ilk iki maçımızı başka statta oynayabiliriz. TFF, Atatürk Stadı'nda Süper Lig maçı oynanmasına istekli değil. Stadın mülkiyet sorunu çözülürse, o zaman kapasiteyi yeniden 16 bine çıkartırız” dedi.

KaPaLı
19.Haziran.2010, 12:33

Çağdaş o stada Buca taraftarı bile sığmıyo o maçlarda nasıl yapacaklar. Deplasman tarafı 300 kişilik olması lazım %5 kuralı nedeniyle. Eğer bunu uygulamayız kardeşim giren girsin derlerse zaten polis kordonu yüzünden 200 kişilik yeride kapatıyolar. Geriye çok komik bir sayı kalır. Mülkiyet hakkı demişlerde belediye isterse bunu çıkarabilir. 20 bin kişilik stad bile az. O stadı tamamen yıkıp yenisini yapacaklar çünkü. 30bin kişilik yapsınlar daha iyi. Hiç değilse yaptıklarına değer. Vee bana en ilginç gelen. Tribünler büyümüyo ama şeref tribünü 2 katlı oluyo : ) Hey Allahım akıl fikir ver. Bol ensesi kalın gelince maça birşey olacak sanki.

Sekopej
19.Haziran.2010, 15:06
30 bin kişilik bir stadı Buca'ya yapmazlar, hazırda bekleyen Karşıyaka Stad projesi var ama bir türlü uygulamaya geçilmiyor, ayrıca EURO 2016 için düşünülen stad da İzmir'in kuzey tarafında. Burada sadece Karşıyaka var, 2 stad yapılacağını sanmam, herhalde bu nedenle Karşıyaka Stadı da yapılamıyor, o stadın durumu belli olmadan.

Atatürk ve Alsancak varken, Buca'ya 30 bin kişilik stad yapmazlar, sonuçta ilçe belediyesinin buna gücü yetmeyecek, büyükşehir destek vermeli ve büyükşehirin de bu kadar yeni stad için yapacağı yatırım sınırlı olur. (Euro 2016 için düşünüleni devlet yapacaktı, alamadık turnuvayı hala yapacak mı bilinmiyor)

Bu nedenle yukarıdaki açıklamada da belirtildiği gibi 16 bin idealdir. Zaten büyük maçların Atatürk'te oynanması da en doğrusu ama pek sevilen bir stad değil orası.

Atatürk Stadı elden geçirilir, Alsancak baştan yapılır bir de Karşıyaka tarafına yüksek kapasiteli stad yapılırsa, İzmir'e rahatlıkla yetecektir. Buca yine modern şekilde ufak bir stad yapar, kendi stadı olur.

KaPaLı
22.Haziran.2010, 01:26
http://s1.gva.be/imgpath/assets_img_gvl/2009/10/01/721199/landry-mulemo-wellicht-congolees-international_5_460x0.jpg

Landy Mulemo Bucaspor'a imza atmak için İzmir'e gelmiş..

http://en.wikipedia.org/wiki/Landry_Mulemo

World Hollow o1
22.Haziran.2010, 20:25
EMRECAN’A TAKAS TEKLİFİ
Ankaragücü, genç yıldızımız Emrecan Afacanoğlu için Adem Kocak-Murat Duru ve Ediz’i önerdi. İcra Kurulumuz, bu takas teklifini değerlendirmeye aldı. Bu arada U-18 Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Ercan’ın önerdiği Kamil Ahmet Çörekçi sağlık kontrolünden geçirildi. Geçen sezon İngiltere 2. Ligi’nde Millwall forması giyen Kamil Ahmet Çörekçi’nin kampta deneneceği, uyum sorunu yaşamaması halinde imza atacağı açıklandı.

Bucaspor'un facebook sayfasında böyle bir yazı yazıyordu resmi açıklama büyük ihtimal

KaPaLı
22.Haziran.2010, 22:26
Hangi gerizekalı böyle takas öneririki (:

Haber %101 yalan.

World Hollow o1
23.Haziran.2010, 01:10
Hangi gerizekalı böyle takas öneririki (:

Haber %101 yalan.

Abi fotomaç yazmıyor. :)

http://www.bucaspor.org.tr/

sitesinde yazıyor.. :)

deniz.91
23.Haziran.2010, 14:38
Emrecanın çok yetenekli olduğunu duymuştum bir ara kayseride ilgilenmişti ama çok para istemişlerdi

di canio
23.Haziran.2010, 23:44
Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, İngiltere Championship ekiplerinden Millwall'da forma giyen Kamil Ahmet Çörekçi ile sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, ön libero pozisyonunda oynayan 18 yaşındaki Kamil Ahmet Çörekçi ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Daha önce 17 ve 16 Yaş Altı Milli Takımlarında 36 kez yer alan Kamil Ahmet'in, futbola İngiltere'nin Leyton Orient ekibinde başladığı, buradan Fulham'ın altyapısına transfer olduğu, geçen sezon da Championship ekiplerinden Milwall'da forma giydiği bildirildi.

Bucaspor Profesyonel Şube Sorumlusu Adnan Dolma, 5'i yabancı olmak üzere 12 yeni isimle anlaştıklarını belirterek, ''Şu anda kadromuzda 26 futbolcumuz mevcut. 4 oyuncu daha alıp, transfere nokta koyacağız. Bu oyunculardan ikisi yabancı, ikisi yerli olacak. Forvet konusunda temaslarımız sürüyor. Zaten şu anda tek eksiğimiz iki golcü ve bir de stoper. Takipte olan oyuncuları renklerimize bağladığımız zaman sorunu da çözmüş olacağız'' dedi.

Kaynak: ajansspor.com (http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20100623/ahmet_corekci_bucasporda.html?ref=satb1)

Ahmet Göktaş
23.Haziran.2010, 23:47
Milwall'dan Buca'ya gelir mi hiç insan ya :D

World Hollow o1
24.Haziran.2010, 01:58
Gelmesi için çok farklı sebebler bulabilirsin.
Paranın tatlı gelmesi, takımda mutlu olmaması, Süper ligde daha çok tecrübe edine bileceği vs. vs. :)

Hayırlı olsun Bucaspor'a sanırım Abdullah Ercan önermişti bu oyuncuyu..

Varonil
24.Haziran.2010, 02:09
Evet Abdullah Ercan'ın önerisiyle takıma katılmış.Yetenekli bir oyuncu olduğu söyleniyor.Bakalım bu sene Bucaspor'da şans bulabilecekmi?

nerazzuri
30.Haziran.2010, 16:33
KULÜBÜMÜZ aradığı golcüyü İspanya’da buldu… Yeni sezon için kale, defans ve orta sahaya 14 yeni transfer yapıp, forvet konusunda ise çok titiz davranan sarı-lacivertliler, La Liga ekiplerinden Osasuna’nın 1,91’lik golcüsü Eduardo Fernandes Pereira Gomes (Dady) ile anlaşmaya vardı. Dady'nin kulübü Osasuna ile bonservis sorununu bugün çözdüğünü ve yarın izmir’de olacağını belirten Basın Sözcüsümüz Şeref Üstündağ, “Geçen sezonu Osasuna takımında geçiren golcü oyuncu, Galatasaray'a giden eski oyuncumuz Mehmet Batdal gibi pivot santrfor özelliğine sahip. Yarın resmi sözleşmenin imzalanmasının ardından kendisi Bolu'daki kampımıza katılacak. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kadromuza 2 yabancı ve 2 yerli oyuncu daha katacağız” dedi.

Kulübümüz, golcü oyuncuyla yarın yapılacak sağlık kontrollerinin ardından 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak.

DADY KİMDİR ?

2007'den bu yana Osasuna forması giyen 1.91 metre boyundaki Eduardo Fernandes Pereira Gomes, İspanyol ekibiyle 54 maçta 11 gol attı. Futbola Benfica altyapısında başlayan Dady, Sporting Lizbon, Aldenovense, Odivelas, Estoril Praia, Belenenses’te forma giydi. Cape Verde Milli Takımı'nda da 25 maçta görev yapan tecrübeli golcü bu müsabakalarda 9 gol kaydetti.

BucaFanClub / Facebook

titates1
30.Haziran.2010, 16:39
Buca çok iyi transfeler yapıyor , Daddy bence çok başarılı olur Buca kesin ligde kalıcak , ve 2-3 sene içerisinde kafaya oynayacak

KaPaLı
30.Haziran.2010, 19:28
Turkcell Süper Lig hiç bitmesin :D

Bu ne yahu herkes üst düzey adamları alıyo.

KanaKe
30.Haziran.2010, 19:58
Dady o kadarda üst düzey degil gecen sene 10 macta 1 gol atmis önceki sene 20 küsür mac oynamis 3 gol atmis.. formsuz bir oyuncu.

titates1
30.Haziran.2010, 20:31
Türkiye Liginde Süper lige yeni çıkmış bir takım için bence üst düzey bir oyuncu , böyle takımların , böyle transferler yapması çok iyi

GeNç KaRTaL
30.Haziran.2010, 20:45
Bu ne yahu herkes üst düzey adamları alıyo.

Yayın gelirlerinin artmasındandır büyük ihtimal.Yöneticilerin akıllanmış olmaları seçeneğini 2.sıraya koyuyorum.Daha çok yol var önlerinde.:icon_smile:

SAİT71
30.Haziran.2010, 23:07
Bence birinci etkende yayın gelirlerinden gelen paralarla daha çok maaş ve daha iyi adamlar getirilmesi.. Dady kendini TSL'de kanıtlamak için oynayabilecek ve patlama yapabilecek bir oyuncu..

TeNaciOUS MidFieLdeR
07.Temmuz.2010, 20:01
Yeni transfer yok mu ya Bucada hala, alismistik :n::n:

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2010, 20:29
Orhan Ak ile 1 yıllık sözleşme imzalamışlar...

World Hollow o1
12.Temmuz.2010, 23:04
KULÜBÜMÜZ aradığı golcüyü İspanya’da buldu… Yeni sezon için kale, defans ve orta sahaya 14 yeni transfer yapıp, forvet konusunda ise çok titiz davranan sarı-lacivertliler, La Liga ekiplerinden Osasuna’nın 1,91’lik golcüsü Eduardo Fernandes Pereira Gomes (Dady) ile anlaşmaya vardı. Dady'nin kulübü Osasuna ile bonservis sorununu bugün çözdüğünü ve yarın izmir’de olacağını belirten Basın Sözcüsümüz Şeref Üstündağ, “Geçen sezonu Osasuna takımında geçiren golcü oyuncu, Galatasaray'a giden eski oyuncumuz Mehmet Batdal gibi pivot santrfor özelliğine sahip. Yarın resmi sözleşmenin imzalanmasının ardından kendisi Bolu'daki kampımıza katılacak. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kadromuza 2 yabancı ve 2 yerli oyuncu daha katacağız” dedi.

Kulübümüz, golcü oyuncuyla yarın yapılacak sağlık kontrollerinin ardından 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak.

DADY KİMDİR ?

2007'den bu yana Osasuna forması giyen 1.91 metre boyundaki Eduardo Fernandes Pereira Gomes, İspanyol ekibiyle 54 maçta 11 gol attı. Futbola Benfica altyapısında başlayan Dady, Sporting Lizbon, Aldenovense, Odivelas, Estoril Praia, Belenenses’te forma giydi. Cape Verde Milli Takımı'nda da 25 maçta görev yapan tecrübeli golcü bu müsabakalarda 9 gol kaydetti.

BucaFanClub / Facebook

Buca çok iyi transfeler yapıyor , Daddy bence çok başarılı olur Buca kesin ligde kalıcak , ve 2-3 sene içerisinde kafaya oynayacak

Daddy'i haşat etmişler ispanyada, kronik bir sakatlığı varmış dizinde sanırım düz koşu bile yapamamış 3 gündür, eğer iyileşme olmazsa kontratı fes edilecekmiş, o değilde çok iyi peşinat kaldırmış.. :D

Addolorato
12.Temmuz.2010, 23:07
Ümit Karan geliyor Buca'ya..

Fearless Coward
13.Temmuz.2010, 00:07
Buca bu sezon resmen transfer şhow yaptı,sürüsüyle adam aldılar bu sene B.Uygun ile ligde kalırlar büyük ihtimal..

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2010, 02:03
Ümit Karan geliyor Buca'ya..

Alın tepe tepe kullanın büyük golcüyü. Bu adam için karşılama töreni düzenledikya stadta hala inanamıyorum...

KaF KeF
16.Temmuz.2010, 15:33
FIRTINA’DA İKİNCİ TIRPAN

TAKIMIMIZ’da şok gelişme. Bolu Gerede kampını tamamlayan sarı-lacivertlilerde giyotin çalıştı ve 6 futbolcu ile yollar ayrıldı. Sezon başında Hacettepe’den transfer edilen Serkan Atak, Darıca Gençlerbirliği’nden Oğuz Başaran, Milwall’dan Kamil Çörekçi, Yeni Malatyaspor’dan Ergün Cengiz, Altınordu’dan Kadit Atkın ve altyapıdan Emrecan Afacanoğlu teknik heyetin raporu doğrultusunda kiralıklar listesine kondu.
Bu arada Bucaspor yönetimimiz, Ankaraspor’dan Ediz Bahtiyaroğlu ve Ankaragücü’nden Aydın Karabulut’u bir yıllığına kiralık olarak anlaşmaya varıldığı açıklandı.

http://www.bucaspor.org.tr/

King_91
16.Temmuz.2010, 16:27
FIRTINA’DA İKİNCİ TIRPAN

TAKIMIMIZ’da şok gelişme. Bolu Gerede kampını tamamlayan sarı-lacivertlilerde giyotin çalıştı ve 6 futbolcu ile yollar ayrıldı. Sezon başında Hacettepe’den transfer edilen Serkan Atak, Darıca Gençlerbirliği’nden Oğuz Başaran, Milwall’dan Kamil Çörekçi, Yeni Malatyaspor’dan Ergün Cengiz, Altınordu’dan Kadit Atkın ve altyapıdan Emrecan Afacanoğlu teknik heyetin raporu doğrultusunda kiralıklar listesine kondu.
Bu arada Bucaspor yönetimimiz, Ankaraspor’dan Ediz Bahtiyaroğlu ve Ankaragücü’nden Aydın Karabulut’u bir yıllığına kiralık olarak anlaşmaya varıldığı açıklandı.

http://www.bucaspor.org.tr/ (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.bucaspor.org.t r%2F)

bizim takımlarımız hiçbir zaman akıllanmayacaklar . yeni aldığın adamı hemen yolluyorsun şaka gibi .. sanki google'dan isim yazıp aldılar adamı . belli ki yeteri kadar izlememişler . ligtv'nin parayı arttırmasıyla napcaklarını şaşırdılar .. bi de yabancı sınırı kalksa nolur tahmin edemiyorum .

Sekopej
16.Temmuz.2010, 16:30
Genç oyuncular zaten, bu sezon hedef kümede kalmak, bunu da daha deneyimli isimlerle yapmayı düşünüyor Bülent Uygun muhtemelen, altyapı ve gençlerin oynaması konusunda Bucaspor en iyi kulüplerden.

Kiralanacaklarmış, gittikleri yerde iyi oynarlarsa seneye kadroya girerler tekrar.

King_91
16.Temmuz.2010, 16:36
Genç oyuncular zaten, bu sezon hedef kümede kalmak, bunu da daha deneyimli isimlerle yapmayı düşünüyor Bülent Uygun muhtemelen, altyapı ve gençlerin oynaması konusunda Bucaspor en iyi kulüplerden.

Kiralanacaklarmış, gittikleri yerde iyi oynarlarsa seneye kadroya girerler tekrar.

daha yeni 1.lige çıkmış bi takımın bu planı yapması ne kadar doğru ? her ne kadar gelirler artsa da trasfer bütçesinin gayet cüzi bi miktar olduğunu düşünüyorum . bunu ligde kalmalarını sağlayacak oyuncularda kullanmaları lazımdı bence . buca bu sezon küme düşerse uygun'un devam edeceğini hiç sanmıyorum . hedefler yavaş yavaş büyümeliydi bence yanlış bi politika olmuş . hepsini bedavaya aldıysalar bilmem tabi :D

Sekopej
16.Temmuz.2010, 16:40
Ligde kalmalarını sağlayacak oyuncuları aldılar zaten, en çok transfer yapan takımlardan biri Buca, 10'dan fazla oyuncu aldılar. O nedenle bu gençlerin oynaması zaten zor olacak bu dönemde. Gelen o oyunculara bakıldığında, bu 6 ismin maliyeti, 1-2 oyuncu kadar ya vardır ya yoktur.

Bu sezon ligde kalınması zaten hedef, ilerleyen yıllarda sağlam altyapının da desteğiyle, ligin kalıcı ekiplerinden olma düşünceleri var, işte bu gençler o zaman işe yarayacak, tabi düşmezlerse.:D Ama sanmıyorum Buca'nın bu sezon düşeceğini.

HooijDonk07
16.Temmuz.2010, 16:45
Kamil Çörekçi iyi oynarsa 2-3 sene sonra büyük takıma gider.

Homer J.S
16.Temmuz.2010, 19:32
Emrecan'dan çok şey umuyorum ben.

Benim burda Serhat diye bi arkadaşım var, onun arkadaşı bu Emrecan.. Kiralık listesine konmayı biraz da kendisi istemiş.

Varonil
16.Temmuz.2010, 19:59
Bucaspor Ragıp Başdağ ile 2 yıllığına,Emre Aktaş ile de 1 yıllık kiralık olmak üzere anlaşmış.

Ayrıca Manucho İzmir'e davet edilmiş.

SAİT71
16.Temmuz.2010, 20:01
Buca'ya La Liga'dan golcü

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Bucaspor, geçen sezon İspanya'nın Real Valladolid takımında forma giyen Angolalı golcü Mateus Alberto Contreiras Gonçalves'i (Manucho) İzmir'e davet etti. Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını dün Bolu'da tamamlayan sarı-lacivertli ekibin davet ettiği 27 yaşındaki Angolalı Manucho'nun yarın İzmir'e geleceği bildirildi.
2008-2009 sezonunda Manchester United'a transfer olan Manucho, İngiliz ekibiyle sadece 1 maçta forma giymişti. Kiralık olarak Panathinaikos ve Hull City takımlarında da forma giyen golcü futbolcu, daha sonra İspanya'nın Real Valladolid takımına transfer oldu.
Kariyerinde 135 maçta 49 gol kaydeden Manucho, Angola Milli Takımı ile de 33 müsabakada 16 kez gol sevinci yaşadı.
-YENİ TRANSFERLER-
Eskişehirspor'dan Ragıp Başdağ ile 2 yıllık sözleşme imzalayan sarı-lacivertli ekip, ayrıca Ankaraspor'dan Ediz Bahtiyaroğlu, Ankaragücü'nden Aydın Karabulut ve Adanaspor'dan Emre Aktaş'ı kiralık olarak kadrosuna kattı.
Futbola Trabzonspor altyapısında başlayan 32 yaşındaki Ragıp Başdağ, Orduspor, Mersin İdmanyurdu, Sakaryaspor, Kayserispor ve Eskişehirspor formaları giydi.
Öte yandan Bucaspor'un Bolu kampında denediği Nijeryalı Chima Daniel Ucheci ile Fransız Christian Nade'in beğenilmediği için gönderildiği bildirildi.

-TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT UYGUN-

Bucaspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Gerede'deki ilk kamp dönemini tamamladıklarını, ikinci etap çalışmaları için pazar günü Hollanda'ya gideceklerini söyledi.
İlk kamp dönemi sonunda kadroda düşünmedikleri futbolcuları takımdan ayırdıklarını ifade eden Uygun, ''Ligin yeni ekibi olarak bir çok transfer yaptık. Bütçemize uygun futbolcuların yanı sıra genç oyuncularla kadromuzu güçlendirdik. Şu an için transferi kapattık. Bucaspor'un felsefesini sahaya yansıtacak bir takım oluşturduk'' dedi.

16.07.2010

Kaynak : AA

izmer96
16.Temmuz.2010, 20:04
Tarzini , oyun stilini begenmiyebiliriz ama futbolcu secimleri cok dogru Bulent Uygun'un takdir etmek gerekli

Varonil
16.Temmuz.2010, 20:07
Neredeyse yepyeni bir takım kurdular.Bülent Uygun'un işi çok zor.Uyum yakalayamazlarsa Kocaelispor'un akıbetini paylaşırlar diye düşünüyorum.

ToRoSKaPLaNı
16.Temmuz.2010, 23:40
Oh be Emre Aktaşı kiralamış Bucaspor.Ne kadar teşekkür etsek azdır kurtardılar bizi bu illetten.Lanet olsun böyle futbolcuya.Alsın hayrını görsün buca tabi görebilirse

edit:yalan haber olabilir ama kesin değil.Umarım almışlardır :D

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2010, 23:45
Bucaspor Squad Harmony'nin altını üstüne getiriyor. :) Bucaspor'un işi olmaz...

ToRoSKaPLaNı
16.Temmuz.2010, 23:47
http://www.bucaspor.org.tr/haberler/show_news.php?subaction=showfull&id=1279299011&archive=&template=haber

Haberin kaynağını burdan aldım

Alicanfmfan
17.Temmuz.2010, 00:13
Bülent Uygun'un oldugu her takıma antipati ile yaklasırım.Sivasspordki şl senesinden akıllanmamıs olacakki yine sürüyle dolduruyo tamam yni cıktı lige alabilirsn amabu kadarda degil.

deniz.91
17.Temmuz.2010, 02:04
Yahu serkan atakı falan alıyosun hemen niye kiralarsın

Homer J.S
17.Temmuz.2010, 11:39
Bülent Uygun keşke gelmeseydi. Şimdi taraftarda bu kadar transfere heyecanlanıyor tabi ki, umarım çöküş olmaz.

Sekopej
17.Temmuz.2010, 12:18
Bence Bülent Uygun en doğru isim, Süper Lige yeni çıkmış bir Sivas'ı 4 senenin ikisinde zirveye oynattı. Bu yaptıkları görülmeyip, başarısız bir hoca denmesi haksızlık olur kendisine.

deniz.91
17.Temmuz.2010, 14:16
Buca bu sene iyi transferler yaptı ama takımın iskeletiyle çok oynadı bülent uygun 4 oyuncuya ihtiyacım var diyor hala sivasın bu sene küme düşmemeye oynamasında bence geçen yılki bülent uygunun aynı transfer politikasını izlemesi nedeniydi umarım bucada aynı sıkıntıyı yaşamaz

Sekopej
17.Temmuz.2010, 14:18
İyi de Süper Lig'e yeni çıkmış takım, 2-3 takviye yaparak devam etmeye kalksa, averaj takımı olur ligde. Çıkan diğer takımlara bakın, en çok transfer yapan takımlar lige yeni çıkan takımlardır, Konyaspor 19 oyuncu almış sanırım mesela.

deniz.91
17.Temmuz.2010, 14:22
Tabiki diğer takımlara göre daha fazla takviye yapması normal ama bucaya bakıyorum bir takım gelmiş bir takım gitmiş konyada öyle

Sekopej
17.Temmuz.2010, 14:27
Genelde böyle olur ama, ligden yeni düşen ve kadrosunu koruyan, çıkarken de ligi sürklase edip, açık ara farkla, rakiplerini eze eze oynayan bir takım olmadıktan sonra, kadronun aynı kalması sıkıntı yaratır.

Buce geçen sene de kimi dönemde sıkıntı yaşadı, tökezlediği zamanlar oldu, kesinlikle o kadro Süper Lig için çok yetersiz kalırdı, o kadroyu oluşturan gençlerin yavaş yavaş takıma monte edileceğini düşünüyorum.

Zaten gelen isimlere bakarsak, bu sezon Sivas'ta son senesi haricinde yaptığı gibi, sağlam savunma yapan bir takım kuracak. Geçen sezon Diyarbakır'ın yaptığı gibi sürpriz galibiyetler alarak havaya girip, biz süperiz diye oynarlarsa, işler kötü gider ama kendilerini bilip, hedeflerinin ilk sezon için kümede kalmak olduğunu unutmazlarsa da, kümede kalırlar.

ToRoSKaPLaNı
17.Temmuz.2010, 22:47
Evet TGRT de de duydum Emre yi kesin olarak kiralamış Bucaspor.Biz kurtulduk sıra Bucada.Allah yardımcıları olsun.Takımın uyumunu huzurunu tamamen bozabilecek bir oyuncu.Üstelik maça çıkınca koşmuyorda.Göreceği gereksiz sarı ve kırmızı kartlarda cabası.Umarım Süper Lige gelince akıllanır ama hiç sanmıyorum

KaPaLı
18.Temmuz.2010, 22:34
Aydın Karabulut kesin olarak kiralanmış ama Ediz konusu daha belli değil demişti birisi.

TeNaciOUS MidFieLdeR
19.Temmuz.2010, 00:05
Bucaspor'un anlaştığı Manucho'ya Ferguson'dan övgü

Ferguson'un, şu anda Portekiz Milli Takımı'nı çalıştıran yardımcısı Carlos Queiroz'un raporuyla üç haftalık deneme sonrası M.United'a transfer ettiği golcü futbolcu için o dönemde İngiz medyasına, “Uzun boylu, çevik, çabuk bir oyuncu. Manchester United'ta yıldızlaşabilecek kapasitede bir futbolcu” şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi.

Ünlü İngiliz kulübünün üç yıllık mukavele imzaladığı Manucho, çalışma izni konusunda çıkan sorun yüzünden ilk yıl Yunanistan'ın Panathinaikos ekibine kiralanmış, ertesi sezon geri döndüğü M.United'ta beklenen patlamayı yapamamıştı. Teknik direktör Bülent Uygun'un da Bucalı yöneticilere, Manucho'nun uyum sorununu aştığı takdirde Türkiye'yi ayağa kaldıracağını söylediği bildirildi. Manucho'nun yarın İzmir'e geleceği, anlaşma sağlanması durumunda da Hollanda kampına katılacağı açıklandı.

kaynak: milliyet

Rsa
26.Temmuz.2010, 10:55
Bucaspor, Manucho'yla anlaşmış.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=75626

sui generis
26.Temmuz.2010, 11:00
ne guzel işler yapıyor bu buca ya helal olsun oyuncular iyi ama tutcak mı bakalım toplama takım sonucta ama helal olsun bulent uygun en buyuk transfer bence

bjk4ever
26.Temmuz.2010, 11:09
Gelecek senenin en fantastik takimlari olurlar bence. Yeni cikmalarina ragmen muthis kadro kurdular, cogu takimdan daha iyi hemde. Uyumu saglarlarsa bence kume dusme hattindan cok rahat uzaklasirlar, orta siralarda bitirirler. Antep, Gencler, Es-Es, Buca, iyi transferler yapildi bu sene.

RasAnt
26.Temmuz.2010, 11:34
Ligimizin kalitesi her geçen gün artıyor umarım buca uyum surecını hemen aşar ve ligde iyi yerlere gelir

sui generis
26.Temmuz.2010, 11:36
zaten tek temsilcimiz düsme yüzü görmez inşallah:icon_biggrin:

TaşkınMahmut
28.Temmuz.2010, 07:41
Muhteşem bi süper lig kadrosu kurdular bu sene...

Takım ismini boşverin...

Bu kadro kötü bi kadromu peki?

Carlos

İbrahim Dağaşan - Tomas(Gsde Şampiyonluk) - Mehmet Polat - Orhan Ak(Gsde şampiyonluk)

Leko (Hırvat Milli kaptanı ve 30 yaşında) - Ragıp Başdağ

Aydın Karabulut - Mulemo

Manucho (Man UTD yıldız olarak almıştı) - Dady (Osasunadan geldi)

Bence bu kadro iyi bi alışma döneminden sonra ilk 5 i rahat görür.

Ama umarım Bülent Uygun yabancıları oynatır. Çünkü bu ülkeye Anadolu takımlarımıza İbrahim Ba , Babangida , Desire Job , Musampa gibi oyuncular gelmesine rağmen 4-5 maç oynatılıp gönderildiler..

KanaKe
28.Temmuz.2010, 14:09
TaskinMahmut'a katiliyorum Buca cok cok iyi bir kadro kurdu ilk 5 e degilde ilk 7-8 e gireceklerini saniyorum..

Redrum
28.Temmuz.2010, 15:32
Buca gerçekten uyum sağlarsa ilk 5e bile oynar, şu transfer sezonunda en çok ilgimi çeken takım şu anda.

di canio
01.Eylül.2010, 02:52
Ali Güneş'le anlaşılmış. ntvspor.net (http://www.ntvspor.net/haber/futbol/22523/ali-gunes-bucasporda)

KanaKe
01.Eylül.2010, 08:50
söyle bitik adamlari transfer etmeseler olmayacak :) ali günesi ne yapacaklar ya ? alt yapida hicmi oyuncun yok onlara sans tanisana

BaFraLı
01.Eylül.2010, 13:19
Aynen ya. Ali Güneş ne yapacak bu takıma daha. Valla hayret bir olay. Ne kadar gereksiz bir tansfer olmuş.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
01.Eylül.2010, 16:30
Ali Güneş cidden çok gereksiz bir transfer...Artık misyonunu tamamlamış bir oyuncu bence.

Since-1907
01.Eylül.2010, 19:01
Buca'nın forveti Belçika'dan

Ege ekibi, Club Brugge'de forma giyen Mohammed Dahmane'yi kadrosuna kattı...

SporTotoSüperLig'in yeni ekibi Bucaspor, Belçika Ligi takımlarından Club Brugge'de forma giyen forvet MohammedDahmane'yi kadrosuna kattı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 28 yaşındaki Dahmane ile bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme yapıldığı ifade edildi. Dahmane'nin önümüzdeki hafta İzmir'e gelerek takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

Transferiyle ilgili olarak konuşan Dahmane, "Takımda Leko ve Mulemo gibi Fransızca konuşan isimler var. Bu nedenle uyum sorunu yaşamayacağıma eminim. Bucaspor benim için yeni bir başlangıç olacaktır" ifadelerini kullandı.

Cezayirli Dahmane, geçtiğimiz sezon Club Brugge formasıyla çıktığı 23 maçta üç gol atmayı başarmıştı

vego
02.Aralık.2010, 16:39
Fink ve Yusuf'a Aybaba kancası!

2 Aralık 2010 15:15 | NTVSpor.net
Bucaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaşlı iki oyuncuya talip olduğunu söyledi.
http://media1.ntvspor.net/C/I/88/SAMETBÜYÜK_11YKA.jpg
SERHAT BİNGÖL - Beşiktaş'ta devre arası gönderilmesi beklenen iki oyuncudan Fink ve Yusuf Şimşek'e Bucaspor talip oldu.
NTVSPOR.NET'in sorularını yanıtlayan Samet Aybaba, Beşiktaş'tan bu iki oyuncuyu istediğini ve kulüple görüşmelerin sürdüğünü söyledi.
Devre arasında takıma mutlak takviye yapmaları gerektiğinin altını çizen Aybaba, orta saha ve forvet oyuncularıyla ilgilendiklerini de sözlerine ekledi.
Israrla isim vermekten kaçınan ve şu anda isim vermesinin doğru olmadığını belirten Samet Aybaba, bir sorun çıkmadığı taktirde Fink ve Yusuf'u takımında görmekten mutlu olacağını belirtti.

Bordo61Mavi
02.Aralık.2010, 17:45
Finki ben begeniyorum bucadan daha iyi bi kulube gidebilir bana gore :)

eng1n
02.Aralık.2010, 18:02
Fink'in hala Almanya'da piyasası olabilir bence Almanya'da orta sıralarda bir takıma gidebilir.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
02.Aralık.2010, 19:29
Bence de Fink Almanya'dan bir takıma gidecektir. Buca seviyesine düşmedi henüz...

nerazzuri
27.Aralık.2010, 14:01
Bucaspor'da Manucho sözleşmesini tek taraflı olarak feshedip ülkesine döndü.

Turgay Keskin / Twitter ( Lig tv spikeri )

Fearless Coward
27.Aralık.2010, 14:07
Desenize Buca artık gol bile atamaz..

GodfatheR
27.Aralık.2010, 14:54
Bizim maçtan önce feshetse iyiydi :D

vego
27.Aralık.2010, 19:33
Bucaspor Kulübüne yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Bucaspor yönetimi Tabata, Fink ve Zapo transferlerinde çözüm arıyor.

Bucaspor ile Beşiktaş Kulübünün yaptığı görüşmelerde problem olmadığı, sadece kiralık gönderilecek futbolcularla anlaşma yolu arandığı öğrenildi. Bucaspor yetkililerinin görüşmelere devam ettiği ve anlaşma zemini aradığı gelen haberler arasında.
- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden kullanılamaz.

nerazzuri
27.Aralık.2010, 20:12
tabata buca'yı istemiyor. zapo'da ülkesine dönmek istiyor.

bir tek fink kabul etmiş durumda.

nerazzuri
30.Aralık.2010, 16:36
Bucaspor, Estonya Milli takımının kalecisi Londak, Gaziantepsporlu Zurita ve Beto ile anlaşmaya vardı.

Turgay Keskin / Twitter

KaPaLı
31.Aralık.2010, 00:18
Gaziantepspor Zurita'yı nasıl yolladı ya valla şaşırdım.

Aşk-ı Şehir
31.Aralık.2010, 01:30
Zurita kaptanları değilmiydi yahu bir ara? Nasıl yolladılar bende şaşırdım..

RaSenGan
31.Aralık.2010, 01:45
Buca devre arasını en iyi değerlendiren takım.İyi bir kadro kuruyorlar.

Lucas Neill
17.Ocak.2011, 17:23
TRANSFER: Bucaspor Sivasspor'un forvet oyuncusu Yannick Kamanan ile prensip anlaşmasına vardı.

Addolorato
18.Şubat.2011, 15:03
http://www.htspor.com/bucaspor/haber/602347-kredi-kartiyla-transfer-oldu

Bucaspor yeni kalecisi Pavel Londak'ı kredi kartına 6 taksitle almış :n:

BaFraLı
18.Şubat.2011, 15:14
Haberdede bir gariplik var :D. Estonya milli takımıın kalecisi diyo Slovenya'lı futbolcu diyo :D. Sanırım Slovenya asıllı Estonya'lı.

LaigLeNoiR
18.Şubat.2011, 15:19
Baya bi puan kazanmıştır o kart :D

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
18.Şubat.2011, 18:17
http://www.htspor.com/bucaspor/haber/602347-kredi-kartiyla-transfer-oldu (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.htspor.com%2Fb ucaspor%2Fhaber%2F602347-kredi-kartiyla-transfer-oldu)

hey Allah'ım nasıl transferler oluyor yaa :n:

Deus Dominus
18.Şubat.2011, 19:54
O kadar limiti olan kredi kartı mı var yahu? :) uydurma bir haberdir, gülüp geçmek lazım :)

BaGa TaRKaN
18.Şubat.2011, 20:24
O değilde;

Güneşspor'un Holstein cinsi inek karşılığında milli kaleci Arif Peçenek'i transfer edip Türk futbol tarihi sayfalarında yerini almasının ardından, bir ilginç transferi de Bucaspor gerçekleştirdi.

Bu Bombaymış Yahu:n::n::n:

ReaList
26.Şubat.2011, 16:02
http://www.htspor.com/bucaspor/haber/602347-kredi-kartiyla-transfer-oldu

Almaz olaydı takımı batırdı kova herif

vego
25.Mayıs.2011, 22:48
Bucaspor'lu Jerko Leko Dinamo Zagreb'de. http://goo.gl/JJ2Gy