PDA

View Full Version : Bursa'dan gol haberi mi var Koray ?

Ahmet Göktaş
20.Mayıs.2010, 12:04
Arkadaşlar öncelikle Fenerli arkadaşlar lütfen alınmasın kesinlikle kötü bir amacım yok. Bobilerde yapmışlar sadece çok hoşuma gitti , eğlenceli birşey olmuş o yüzden paylaşıyorum. Beşiktaş için de olsa paylaşırdım bunu. Bobiler manyak bi yer harbiden :)

http://www.youtube.com/watch?v=E9E5-sEWSbs

MeMo
20.Mayıs.2010, 12:08
Bir şey yazarken "Fenerli arkadaşlar alınmasın." yazınca herşey serbest oluyor galiba...

Fearless Coward
20.Mayıs.2010, 12:14
Şimdi her ne kadar GS'li olsam bile bence paylaşmamalıydın sonuçta FB'li arkadaşlar var aynısı size olsa yine paylaşırım demişsinde hiç sanmıyorum öyle bir şey yapacağını hemde hiç..İmkanı yok hiç bi fanatik yapmaz takımına bunu..Anca işte rakip taraftar.

Ilhan
20.Mayıs.2010, 12:17
Böyle şeylerin eğlencesi yapılır yahu, gülelim eğlenelim. Beşiktaş'ın Antep'e yıllar boyu verdiği milyonları karikatür haline getirseler en çok ben gülerdim :)

Ilhan
20.Mayıs.2010, 12:18
Tamam karşılıklı cevaplaşmayalım. Sıkıntı olmasın, gülelim eğlenelim. :)

Universal
20.Mayıs.2010, 12:19
Ben tartışma çıkmaması için konuyu kapattım. Üstlerim veya adminler, uygun görürlerse konuyu açarlar. Tartışmak için ofise gönderdim konuyu. :)

Bu arada ben bir Fenerbahçeli olarak videodan tahrik olmadım, olmadığım gibide gülmeye başladım. Bobiler çok iyi çalışmalar yapıyor. =)

Ilhan
20.Mayıs.2010, 12:22
Konunun kilidini açtım ama Batuhan'ın da vurguladığı gibi tartışmalara yol açarsa kilitleriz. :)

C h A o S
20.Mayıs.2010, 13:03
Çok güzel yapmışlar.Bayaa güldüm. :D

KanaKe
20.Mayıs.2010, 13:04
Komik olmus :)

Revolution
20.Mayıs.2010, 13:31
Facebook'ta görmüştüm gerçekten komik bir çalışma olmuş :D

E.Cartman
20.Mayıs.2010, 19:39
güzel çalışma olmuş Bobiler hep yapıyor böyle güzel şeyler :D

nannar
20.Mayıs.2010, 19:48
:n: komik olmuş..

El Barto
20.Mayıs.2010, 20:00
Bende bir sorun var galiba bunun neresi komik olmuş yahu? :)

Bobiler'de paylaşılan en kötü videolardan biri bence.

goosfraba
20.Mayıs.2010, 20:05
baya bi gülenlere de inanmıyorum aslında ben :D ...

MeMo
20.Mayıs.2010, 20:06
Bende bir sorun var galiba bunun neresi komik olmuş yahu? :)

Bobiler'de paylaşılan en kötü videolardan biri bence.

Amaç Fenerliler alınmasın :)

nannar
20.Mayıs.2010, 20:19
ben video'dan çok o anı evde de yaşadığım için güldüm... ligtv web üyesiydim ve yayın kesildi. trt fm'de de kesildi. televizyonu açıp fb tv den dinleyeyim son 2 dakikayı diye bir açtım bu videoda geçen konuşma vardı tam spikerle koray arasında :D o anı hatırladıgım için güldüm ben. Ayrıca fenerbahçeli arkadaşlar için olay belki trajik ama izler için trajikomik olduğu için biz bu konu ile ilgili her türlü videoya gülebiliriz.bence bunda bir anormallik yok :) Ama eğer fenerbahçeliler çok rahatsız oluyorlarsa bu videodan dolayı, o zaman yöneticiler kapatsınlar konuyu...

El Barto
20.Mayıs.2010, 20:29
Valla ben Fenerbahçeli değilim, videodan rahatsız da değilim ama bana komik gelmedi. Tabi video ile ilgili bir anı, bana o anı hatırlatacak bir şey olmadığı için de olabilir. :)

Böyle olunca oldukça başarısız bir video BENCE.

SAİT71
20.Mayıs.2010, 20:33
Hiç komik olmamakla birlikte tahrik edici seviyede bir mizahi yanıda yok... O nedenle alınacak birşeyde yok.. :)

sentugo
20.Mayıs.2010, 20:37
Çok komik :D Adamın ses tonu falan :D

SAİT71
20.Mayıs.2010, 20:44
O sesler FBTV'nin maçı anlatan spikerlerin :) Galiba onlarla dalga geçmeye çalışmışlar :)

Sekopej
20.Mayıs.2010, 20:52
Boşverin, kendi takımın başarısından çok Fenerbahçe'nin başarısızlığına sevinenleri gördükçe ben zaten gülüyorum, siz de gülün.:D

C h A o S
20.Mayıs.2010, 22:27
Herkese komik gelcek diye bir şey yok.Olaya nerden baktığımız önemli.Ve benim bakış açıma göre çok komik.Dur bidaha izliyimde neşem yerine gelsin.:D

Varonil
20.Mayıs.2010, 22:30
Boşverin, kendi takımın başarısından çok Fenerbahçe'nin başarısızlığına sevinenleri gördükçe ben zaten gülüyorum, siz de gülün.:D

Benim de asıl güldüğüm,neşemi biraz olsun yerine getiren kendi takımının başarısından çok Fenerbahçe'nin başarısızlığına sevinen insanları görmek oluyor açıkcası :D

Hugo
20.Mayıs.2010, 23:07
video komik olmamış zaten. ama o aralarında geçen konuşma dramatik bir anı kafamızda canlandırdığı için etkili bir çalışma diyebilirim.
Ayrıca 3 gece üst üste evimin önüne gelip bağıran 6-7 kişilik bursaspor taraftarını kınıyorum. gidin bulvarda falan bağırın arkadaşım. ataevlerin ara sokağını mı buldunuz da 1e kadar uyutmadınız. :D

Aydin
20.Mayıs.2010, 23:28
Benim de en çok güldüğüm olay, sanki aynı durumda galatasaray veya beşiktaş olsaydı sevinmeyip sadece kendi takımlarına üzülecekmiş gibi davranan fenerliler.

o yüzden bu konunun onlara komik gelmemesini anlayabiliyorum. gerçi bence de fazla komik değil. aşırı tahrik olmadığı için de konunun kaldırılmamasında bir sorun yok.

RaSenGan
20.Mayıs.2010, 23:33
Benim de en çok güldüğüm olay, sanki aynı durumda galatasaray veya beşiktaş olsaydı sevinmeyip sadece kendi takımlarına üzülecekmiş gibi davranan fenerliler.

o yüzden bu konunun onlara komik gelmemesini anlayabiliyorum. gerçi bence de fazla komik değil. aşırı tahrik olmadığı için de konunun kaldırılmasında bir sorun yok.

Aynen abi..GS-FB maçında spiker iki oyuncuyu sayıp ardından sahada iki top var dedi diye Facebook'ta bu videoyu eklemeyen Fenerli kalmadı.Bunun çok daha komiği bir olayda nedense canları acıyor.Aynı şey bizim başımıza gelse neler derlerdi acaba demedikleri kalır mıydı :)

Nedvedmania
21.Mayıs.2010, 00:55
Çok güzel yapılmış bir video ilk gördüğümde baya güldüm :) Bobiller işi biliyor :)

Facede paylaştım fenerli arkadaşlarımda güldü ve "Paylaştı".

Eğlenmek amacındakiler eğlenir alınmak isteyen alınır :)

LaigLeNoiR
21.Mayıs.2010, 02:03

o yüzden bu konunun onlara komik gelmemesini anlayabiliyorum. gerçi bence de fazla komik değil. aşırı tahrik olmadığı için de konunun kaldırılmamasında bir sorun yok.

Güzel tespit...

Videoda oldukça eğlenceli.

Matteo Ferrari
21.Mayıs.2010, 10:34
Burada komik olan Fenerbahçelilerin Beşiktaş'tan medet ummasıdır.

BaFraLı
21.Mayıs.2010, 10:41
Tam da bu sırada babamla FB TV'yi izliyorduk. Heyecan dorukta. Babamında kulakları biraz ağır işitiyor cihaz kullanıyoda golmu oldu ne oldu lan derken baba 2-2 oldu dedim koltuğu göçürüyodu :D Sonra baktım hayır hayır 2-1 diyince rahatladık :D. Sonuçta Anadolu'dan şampiyon çıkacaktı :D.

Ha bide sanki bu Galatasaray'a olsa sevinmiceksiniz.:D Öyle yorumlar atıyorsunuz da yok fenerin şampiyon olamamasına sevinen kişilere gülüyormuşsunuz aynısı Galatasaray'a olsa oturup ağlayacakmıydınız. Bide video banada komik gelmedi.

Addolorato
21.Mayıs.2010, 10:46
Hiç komik değil bence.

A.FaruK
21.Mayıs.2010, 10:54
Belkide bende fenerliyim diye banada komik gelmedi pek ama bazı arkadaşlar çok komik bulacak bazılarının hoşuna gitmeyecek bazıları bu video ya bi anlam veremeyecek bu devran hep böyle sürüp gidecek ve hiç bir yere varılacağa benzemiyo :)

World Hollow o1
21.Mayıs.2010, 11:40
Ağlanacak hallerine gülen GS ve BJK'li arkadaşlara bende gülüyorum.. :)

Tarihinde hiç bir başarısı olmayan Bursaspor bile sizlere 11 puan fark atarken.
Sizler hala 2-2 2-1 muhabbetinde mutlu ediyorsunuz kendinizi.. hoş, reklamın iyisi kötüsü yoktur..

Varonil
21.Mayıs.2010, 11:41
Buradaki komik (:D) ortamı bozmak istemiyorum ama kendi düşüncem,Fenerbahçe şampiyon olamadıysa kim olursa olsun beni ilgilendirmiyor.Ayrıca yine kendi adıma konuşursam,Galatasaray veya Beşiktaş şampiyonluğu son hafta kaçırsa ve Fenerbahçe'ye tam 10 puan fark atsa,kendi takımımla daha çok dalga geçerdim herhalde.

A.Faruk adlı arkadaşımızın da dediği gibi bu devran hep böyle sürecek,yine böyle videolar olmaya devam edecek bu yüzden futbolun bir oyun olduğunu unutmadan,birbirimizi kırmadan işin eğlencesine bakmaya devam edelim.