PDA

View Full Version : Oyuncuya Ne Yapsam Etki Etmedi

lexoqe
23.Mayıs.2010, 03:19
Arkadaşlar Igor Akinfeev Adlı Oyuncuyu Ben Serbest Transfer Olarak Almıştım...Aradan 1-2 Sezon Geçmesine Rağmen Hala Aynı Sorunları Bulunuyor Ama Çözemiyorum Sorunu Bir Türlü...

SS'de Aldım Birde Siz Bakın

http://i46.tinypic.com/5kimc0.jpg

lexoqe
23.Mayıs.2010, 03:21
Benden Hoşlanmıyor İyi Güzelde Adam İlk 11 de Yer Buluyor Kendini Ve Daha Önce Sorun Yaşamamıştım :D

Flawless Victory
23.Mayıs.2010, 03:43
Rakip takımlardan transfer teklifi alıyor da sen de kabul etmiyorsan olabilir?

lexoqe
23.Mayıs.2010, 04:35
Yo öyle bişe yok...bunu aldığım zaman transfer gününün sonlarıydı ve bunu ben devrede almıştım...kaydetmeyi unuttum oyuncuyu ve mutsuz oldu onu kaydetmedim diye...yarım sezon böle geçti sonra kaydetim hep ilk 11 ama hep mutsuz...şimdi sattım sorunda cözüldü :D 20 milyon pounda sattım : )

her sezon başında toplantıda akinfeev ile ilgili soru soruluyordu...hen oyunu orda kaydettim ve hangi seçeneyi söylersem söylüyüm yorumlarımdan dolayı üzgün olduğunu söylüyordu...ama galiba oyunum bozuk olduğu için düzelme olmuyor...

barpolla
23.Mayıs.2010, 15:49
Aynısı dün gece yeni açtığım GS kariyerinde oldu. Ochoa'yı 6 m ye aldım. UEFA listelerine kaydetmeyi unuttum. Benden nefret etmeye başladı. Çok saçma olmuş. Kıytırık bir UEFA maçına kaydetmedim diye takımdan gitmek istiyor:D

Flawless Victory
23.Mayıs.2010, 15:58
Aynısı dün gece yeni açtığım GS kariyerinde oldu. Ochoa'yı 6 m ye aldım. UEFA listelerine kaydetmeyi unuttum. Benden nefret etmeye başladı. Çok saçma olmuş. Kıytırık bir UEFA maçına kaydetmedim diye takımdan gitmek istiyor:D

Kıytırık UEFA'yı ve ardından Süper Kupa'yı alınca Avrupa şampiyonu oluyorsun birazcık. :)