PDA

View Full Version : Home-Grown Sorunu...

bugreyquiento
28.Mayıs.2010, 20:45
forumu bayağı bi gezdim fakat cevabına bir türlü ulaşamadım .
başlık açmak zorunda kaldım....

fm2010 v10.3 'te , home-grown oyuncu muhabbetini tam cözemedim. hiç hayatımda bu kadar detaylıca oynamamıştım bu oyunu genelde en fazla 1 sezon oynar sıkılır bırakırdım şimdi 3 sezondur oynuyorum.

home-grown klüpte kendiliğinden çıkan oyuncular oluyor sanırım bu 15-16 yaşlarında ?

2. ise eğer home-grown 'u dogru anlamışsam eger , şu an altyapımda 16 yaşında burak yaşar , samet pehlivan gibi oyuncular var... gençler... satın almadım takımdalar yeni türediler vesaire...
fakat seçeneklerden home-grown status 'u tıkladıgımda , o oyuncular trained at club olarak gözükmüyor hatta cogu oyuncu gözükmüyor ? bunun sebebi ne olabilir?...

ya da bir yerde hata mı yapıyorum?

remzi1242
28.Mayıs.2010, 21:06
alt yapıdan yeni oyuncular çıkıyor

gözükmeyenler ise denemelik ontratı olanlar

Hugo
28.Mayıs.2010, 21:17
bende de bir regen çıkmıştı. 16 yaşında. süperdi. hemen a takıma aldım. pro sözleşme yaptım. ama o da ne altyapı ne de trained in nation olarak geçiyor.

lakin1907
29.Mayıs.2010, 01:18
Aynı sorunu bende yaşıyorum bi bilen yok mu?

ozzymanborn
29.Mayıs.2010, 16:39
klüpte 19 yaşından küçük oyuncu olarak transfer etseniz de 3 sene geçiren kişi homegrown olur... çıktığı gün home-grown olmaz yani...

lakin1907
30.Mayıs.2010, 00:26
klüpte 19 yaşından küçük oyuncu olarak transfer etseniz de 3 sene geçiren kişi homegrown olur... çıktığı gün home-grown olmaz yani...

Teşekkürler.

bugreyquiento
31.Mayıs.2010, 16:16

aaaaaa bak bu harika haber işte bunu bilmiyodum o yüzden transfer yapmıyodum kücük veletleri bi halta yaramicaklar diye : ) süper oldu bu. sagolasın gözüm.