PDA

View Full Version : Gelecek Sezon Yabancı Kontenjanı 10'a çıktı. peki ya FM?

bugreyquiento
02.Haziran.2010, 19:40
peki arkadaşlar şu an oynadıgım oyunu bu kurala göre ayarlama şansım yok mudur? save de ki dosyam üzerinde bunu yapabilme şansım?

Sekopej
02.Haziran.2010, 19:55
Yabancı sayısı editörde değiştirilemiyor diye biliyorum. Yeni oyun çıkmadan bu kuralı oyunda göremeyiz.

Zekirdek
02.Haziran.2010, 19:57
Yabancı sayısı değiştirelemez fakat yabancılar Türkleştirilebilir. Türk Beckham falan.

Universal
02.Haziran.2010, 20:16
Oyunda ne yazık ki bu kurallar ile oynayamıyoruz, o sebepten yabancı oyuncuların ikinci vatandaşlığını Türk yaparak bu sorunu çözebilirsin veya Türk olma yılını azaltarak, bunu çözebilirsin.

ozaniel
02.Haziran.2010, 22:28
Nation Rules'dan herşeyi yeniden ayarlayıp yapabilirsin ama zaman alır.

mehmetd
03.Haziran.2010, 01:48
editörden yabancılığa geçişte düşürülebilir.
(benim şu an bi işime yaramıyor hepsi ülkelerinde oynuyor oyuncuların dolayısı ıle 10 yıl hani mezarda emeklililik vardı ya aynı oyuncular emekli olunca türk olacaklar o yüzden ya yeni oyun ve editörden önce sene düşürme yada 17 yaşında adam alcan 27 sinde türk olcak yoksa 27sinde aldığın adam coach olacak ki türk olsun :-) )
fm den ricam gerçekte 10 sene de olsa bu bir oyun abartmamalı ne demek 10 sene ben fm 2006 da oynarken bile daha iyiydi istersen 1 sene yap ama ben efendi olup 5 sene yapıyodum hoş 5 sene kalan yabancı varmıydı bende o da başka mesele :-) editörden 3 senedir var deyip yap(am)ıyorduk- zira pa sını tutturamayıp satıyordum o da başka mesele :-) -
orjinali 5 sene olmalı hem oyunda hemde gerçekte vede olmasa da oyunda olmalı fb 6 aylığına kiraladığı adamı 5 yılda türk yapabiliyor yazıyor benim kewell keita 10 sene fıttırıyom yaa :-(