PDA

View Full Version : Oyuncu Gelmiyor !

fbdevil190737
08.Haziran.2010, 14:22
Arkadaşlar Rusya ligi'nde Lokomotiv Moscow'U yönetiyorum transfer bütçem gayet iyi ancak oyuncular kontrat teklifini kabul etmiyorlar , gelmek istemiyorlar. Nasıl Rusya ' ya oyuncu getirebilriim .

Aşk-ı Şehir
08.Haziran.2010, 14:26
Takımın ve tanınırlığı ile doğru orantılı bu. Bide tabi oyuncuyu isteyen kulüplerin tanınırlığıda önemli. Çok zor ama imkansız değil. İngiltere'den felan oyuncu getirmen çok zor. Kontratı bitmiş, transfer listesindeki oyuncular rahatlıkla gelecektir. Saygılar...

KanaKe
08.Haziran.2010, 15:07
taninmis adamlara degilde gelecek vaad eden genc oyunculara yönel gelmeleri daha kolay.

erentun
08.Haziran.2010, 16:48
Futbolcular hakkında övücü yorumlar yap. Eger tanınmış bir hocaysan geleceklerdir. Takımın tanınırlığı da önemli tabi.

Lim10
08.Haziran.2010, 20:42
6.5 sezon Lokomotiv Moskova'yla oynamış biri olarak, ilk 1-2 sezon Avrupanın önemli liglerinden oyuncu getirmeye uğraşma fazla, başaramazsın.Ukrayna, Polonya, Belarus, Norveç ve diğer Kuzey Avrupa liglerine yönel.Ve tabi Güney Amerika'ya.Eğer Avrupa'da iyi işler yapabilirsen, dolayısıyla tanınırlığını artırdığında Avrupa'da 2 sezon önce teklifini reddeden oyuncular maaş konusunda pazarlığa giriyor ve daha rahat getirebiliyorsun.Jo, Milevskyi, Juan Forlin, Mate Simao gibi isimleri getirmiştim.Tamamen senin başarınla doğru orantılı olarak Avrupa'dan getirebileceğin oyuncu sayısıda artıyor ilerki sezonlarda.Benim hayatımda en çok zevk aldığım kariyerlerimden biriydi açıkçası.