PDA

View Full Version : Regen nasıl bulunur ?

darkpart2
13.Haziran.2010, 13:35
Arkadaşlar FM'de başarılı olmanınen önemli yollarından biri olan cogunlukla ucuz ve kaliteli gen oyuncuları (regenleri) bulmak icin ben player searchden özellikleri yazıp yaşı ayarlıyorum bazen takım takım geziyorum.

Sizin regen bulma taktikleriniz nedir bnde esinlenerek belki kopya cekebılırım teskkurler:):u:

BaGa TaRKaN
13.Haziran.2010, 14:46
Gözlemcilerini Afrika, İskandinavya ve Güney Amerika Bölgelerine Sal. Salarkende Genç Oyuncu Arıyorsan Arama Seçeneğini Daraltıp 20 Yaşından Küçük Oyuncuları Bul Diye Talimat Ver.

İyi Bir Gözlemcinin Olması Gereken Değerler;

Kararlılık, Disiplin, Adaptasyon, Gençlerle Çalışması, Oyuncu Yetenek Sorgulama ve Potansiyel Sorgulama Değerleri En Az 15in Üzerinde Olursa Sana Dünya Çapında Yıldız Adaylarını Bulurlar. Küçük Takım Yönetiyorsanda En Az Bu Değerlerin 12 Olmasına Dikkat Et:)

TeNaciOUS MidFieLdeR
13.Haziran.2010, 14:57
Afrika ve gunay amerikayi anliyorum da bu fm oyununun iskandinavya tutkusunu anlamis degilim. Genelde cok yetenekli adamlar oldukca da ucuza geliyolar iskandinavyadan. Iki uc ornek, fakir afrika ile ultra zengin iskandinavya. Ama ucuz regen konusunda cakisiolar :D:D

HooijDonk07
13.Haziran.2010, 16:19
Genellikle takımı scout doldurup gönderiyorum.Bazı arkadaşlar Genie Scout diye program kullanıyor.Ben tavsiye etmiyorum ama dene istersen.

ozaniel
13.Haziran.2010, 17:39
Kararlılık, Disiplin, Adaptasyon, Gençlerle Çalışması, Oyuncu Yetenek Sorgulama ve Potansiyel Sorgulama Değerleri En Az 15in Üzerinde Olursa Sana Dünya Çapında Yıldız Adaylarını Bulurlar. Küçük Takım Yönetiyorsanda En Az Bu Değerlerin 12 Olmasına Dikkat Et:)

Bu özelliklerin hepsi önemli mi? Disiplin ve gençlerle çalışmanın etkisinin olmadığını sanıyordum.

Hugo
13.Haziran.2010, 17:49
Oyunda arama çubuğuna faceinthegame yazınca regenleri görebiliyoruz.

bommel
16.Haziran.2010, 10:30
Oyunda arama çubuğuna faceinthegame yazınca regenleri görebiliyoruz.
yetenekli regenleri bulmamız için de kısa bi yol varmı :0:

feneraydin
16.Haziran.2010, 18:54
Şahsen ben gözlemcilerimi Türkiye'ye yolluyorum bana en fazla 17 yaşındaki geleceği olan oyuncuları sıralıyolar bende beğendiklerimi transfer ediyorum ve 5 yıl sonra 20 MN 30 MN e satıyorum

sentugo
16.Haziran.2010, 19:54
Şahsen ben gözlemcilerimi Türkiye'ye yolluyorum bana en fazla 17 yaşındaki geleceği olan oyuncuları sıralıyolar bende beğendiklerimi transfer ediyorum ve 5 yıl sonra 20 MN 30 MN e satıyorum

bende.

Ama ben en fazla 21 yaşında buluyorum. Takıma katıyorum, ya kiralıyorum ya u20 de oynuyor sonra satıyorum... hatta işime yarıyorsa ilk 11 için transfer ediyorum

bknz: Yalovaspor kariyerim :D

feneraydin
17.Haziran.2010, 01:01
Ben öyle yaptıktan sonra dahada zevk aldım valla oyundan.ben aldığım adamlar hemen u18 e koyuyorum zaten her sene şampiyon oluyolar Türkiye Kupası maçlarında da ful onları oynatıyorum tecrübe kazansınlar diye..Ben o şekilde İSTANBULSPOR ile çok büyük başarılar yakaladım . :)

narakan1969
17.Haziran.2010, 12:46
Ben genelde kendim girip araştırıyorum takımları. Değerlerine bakıyorum direk. Yaşı genç ve diğerlerine nazaran fiyatı biraz daha yüksek ise araştırıyorum. Genel de başarılı çıkıyorlar.

sentugo
17.Haziran.2010, 12:57
Ben genelde kendim girip araştırıyorum takımları. Değerlerine bakıyorum direk. Yaşı genç ve diğerlerine nazaran fiyatı biraz daha yüksek ise araştırıyorum. Genel de başarılı çıkıyorlar.

Bu da bir yöntem :D

Açıyorum search'tn mevki mevki. Yaşı genç ve pahalıları buluyorum, gözlemcimi onlara gönderiyorum..

Flawless Victory
17.Haziran.2010, 13:06
Genç yaştaki ve değeri 10 milyon TL civarındaki oyunculara teklif yapın, eğer 40 milyon TL'den aşağı istemiyorlarsa o adam wonderkid'dir. Oyuncu, oyunda yeni çıkmış olsa bile geçerlidir bu yöntem ve düşünmeden alın derim.