PDA

View Full Version : Oyucu özellikleri birden kayboldu

cemre29
19.Haziran.2010, 01:55
Oyunu oynarken kapatıp açtım oyucuların özelliklerinin bi kısmı kayboldu lütfen yardım...

Börk
19.Haziran.2010, 02:44
ilk önce başlıklarda "acil,yardım,imdat" gibi şeylerin yazılmasının yasak olduğunu belirteyim.sorunun çözümünü ise bilmiyorum.kolay gelsin.

cemre29
19.Haziran.2010, 03:06
Uyarınız için teşekkür ederim bilmiyordum yasak oldugunu yöneticilerimiz gerekli görürlerse değiştirebilirler iyi dileklerin içinde teşekkürler...

Zekirdek
19.Haziran.2010, 09:35
Oyunu normal bir sekildemi kapattin yoksa bilgisayara rest atip veya fisten cekerik mi kapadin oyun sirasinda. Yada eski kariyerinde gosterip yenisinde mi gostermiyordu. Bu seceneklerde var. Bir tik isaretine tikladigimizda oyuncu ozelliklerini maskele isareti var onunla ilgili olabilir.

cemre29
19.Haziran.2010, 14:03
oyun crash dumps hatası verdi kariyer kapandı sonra açıldı ama oyuncu özellikleriyle teklif yapma ikonun bulundugu bölge kayboldu

Zekirdek
19.Haziran.2010, 14:05
oyun crash dumps hatası verdi kariyer kapandı sonra açıldı ama oyuncu özellikleriyle teklif yapma ikonun bulundugu bölge kayboldu

Istersen kariyerini siteye upload et adminler falan baksin. Ama geri duzelmez gibi me geliyor. Yeni oyun acinca sorun olmuyor dimi.

cemre29
19.Haziran.2010, 19:24
yok yaa oyunu sildim hallettim problemi kökten tesekkürler....

EndoplazmiK RetikuluM
19.Haziran.2010, 23:14
Oyuncu özelliklerini gizlemeyi aktif hale getir seçeneğini oyun kurarken işaretlediysen bu nedenle olabilir. Daha başka şeylerde olabilir Aygün'ün dediği gibi ama ekran görüntüsü alsan daha iyi olurdu :)
Neyse, sanırım çözmüşsün problemi, iyi oyunlar :)