PDA

View Full Version : Bozuk Dosya Sorunu

celilsong
22.Haziran.2010, 15:31
Arkadaşlar benim sorun biraz farklı,öncelikle dün yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle oyunum kapandı.Bugün oyunu açmayı denediğimde şöyle bir hata verdi; http://yfrog.com/afadszrvp İnternetten araştırmalarım sonucu oyunun hedefini deiştirdim.Bu sefer oyuna girebiliyordum ama hiçbir kayıtlı oyunum açılmıyordu.Sonrasında oyunu silip tekrar kurduğumda aynı hatayı yine vermeye başladı.Bu seferde crash dumps hatası ortaya çıktı.Linkte göreceğiniz üzere sağ alt köşede bozuk dosya sorunundan bahsediyor.Ne yapmalıyım?2 gündür oyundan soğudum.

Zekirdek
22.Haziran.2010, 15:42
Geri gelmez.

celilsong
22.Haziran.2010, 15:44
Geri gelmez.
Neden Bahsettiğini anlayamadım ben kayıtlı oyunlarımın geri gelmesini istemiyorum yeni oyun bile açamıyorum

Zekirdek
22.Haziran.2010, 15:47
Neden Bahsettiğini anlayamadım ben kayıtlı oyunlarımın geri gelmesini istemiyorum yeni oyun bile açamıyorum

Durum o kadar ciddi mi tekrar kursan nasıl olur. Oyunu tekrar yüklemek.

celilsong
22.Haziran.2010, 15:54
Durum o kadar ciddi mi tekrar kursan nasıl olur. Oyunu tekrar yüklemek.
Yukarıda da anlattım oyunu silip tekrar kurdum hiç bir işe yaramıyor,artık kayıtlı oyunlarımı bile geçtim sadece yeni oyun kurmak istiyorum

Universal
22.Haziran.2010, 16:51
Kayıtlı oyunun bozulmuş. Bu durumda oyunu silmen bir çözüm olmaz. O kayıtlı oyunun artık çöpe gider. Ne yazık ki oyunun en büyük dezavantajı bu.

Cruash dumps için ise C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\crash dumps

Sanırsam bu klasörü silmek gerek.

celilsong
22.Haziran.2010, 17:22
Kayıtlı oyunun bozulmuş. Bu durumda oyunu silmen bir çözüm olmaz. O kayıtlı oyunun artık çöpe gider. Ne yazık ki oyunun en büyük dezavantajı bu.

Cruash dumps için ise C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\crash dumps

Sanırsam bu klasörü silmek gerek.
Dostum sadece elektrik giderken açık olan kayıtlı oyun değil, hiçbir kayıtlı oyunum çalışmıyor.Crash dumps dosyasını çoktan sildim her yolu denedim,yeni bir kariyer bile açamıyorum

Bursaspor
22.Haziran.2010, 17:33
Oyunu komple bilgisayarınızdan kaldırınız. Tüm kayıt defteri kayıtları ile birlikte.

Your Uninstaller! gibi bir program ile yapınız. Sonra tekrar kurunuz yine bu sorun olursa buraya tekrar yazınız.

mehmetd
23.Haziran.2010, 17:43
regedit ten sil ve/veya common cleaner kullan kaldır sonra pc yi yeniden başlat
bende kaldırıp kurarken sorun yaşadım eksik kuruldu yazdı
kaç kez kurdum sonunda oldu ama bakalım yüklediklerimden sonra sorunsuz çalışacakmı?
not:sorunum maçın sonlarında hiçbir neden yokken oyundan atıyordu nedeninin türkçe yama olduğunu düşünüyorum bende yeniden kurmak istedim ama işler arapsaçına döndü umarım sorunsuz çalışır bakıcaz.