PDA

View Full Version : Luca Tremolada |AM R/L| 17

Ulgio
03.Temmuz.2010, 14:18
Adı : Luca Tremolada

Kulüp : Inter

Oynadığı Mevki : Am R/L

Değer : 3 milyon euroya kadronuza katabilirsiniz ama interden ayırmak zor olabiliyor

Önemli Özellikleri : Flair,Dribbling,Composure,Technique

Henüz 17 yaşında fakat 3 sene içinde gelişip sağ kanatta inside forward pozisyonunda mükemmel oynuyor.Hemde sol ayaklı.Alıp denemenizi hatta geliştirmenizi tavsiye ederim,sağ kanatta inside forward olarak oynayacak sol ayaklı adam kıtlığında ilaç gibi biri...

http://i46.tinypic.com/2larg5f.jpg

Lim10
03.Temmuz.2010, 20:30
Geçen seride Celtic kariyerime almıştım bedavaya.O kadar iyi bir performans göstermişti ki geçen seriden hala unutamadığım oyunculardan biri.Bu sene hiç denemedim wingerli oynamadığım için.Şuan oyuna bakma gibi bir ihtimalim yok ama İnter altyapısından yetişme bir oyuncu diye hatırlıyorum.Yoksa gerçekte Genoa'ya mı geçti?Şu yaşında bile çok iyi özelliklere sahip.Önümüzdeki yıllarda İtalya'da adından çokca söz ettirirse şaşırmam.

DenizlispoR
03.Temmuz.2010, 21:37
Gözlemcilerim önerip duruyor deneyelim bakalım .

Ulgio
03.Temmuz.2010, 21:41
Lim10 yazmayı unuttuğum için özür dilerim,ben genoada oynuyorum oyuncu hala interde.Özür dilerim bu hata için

Lim10
03.Temmuz.2010, 21:55
Önemli değl.Hemen hallederim.Bu arada istatistiki bilgilerini ve geçmişinide koyarsan almayı düşünen arkadaşlara daha iyi referans olur.

eng1n
03.Temmuz.2010, 22:25
FM 09 da wonderkiddi bu seridede iyi bir oyuncu

Ulgio
04.Temmuz.2010, 00:26
Eski oyunlarımda keşfetmiş bu adamı şimdi yeni aldım ondan dolayı geçmişi ve istatistikleri hakkında net bişey diyemem.Ki sürekli gelişen bir oyuncu kendisine ara ara şans veriyorum,oyunda ilerledikçe etkisi daha net ortaya çıkacaktır.Keşke eski oyunlarımın saveleri dursa da oradaki istatistiklerini gösterebilsem,oralarda bayağı etkili istatistikleri vardı

KaPaLı
04.Temmuz.2010, 00:55
Aldım bu oyuncuyu Parma'ya. Ama çok dikkat çekmedi. Livorno'ya kiraladım 1 sezon.