PDA

View Full Version : Yeni Bir Takım Nasıl Yapılır

Zekirdek
04.Temmuz.2010, 16:58
Burada Amatör Takımlar yamasını görmüştüm fakat benim oynadığım amatör takım burada yoktu. Kendim oynadığım amatör takımı eklemek istiyorum ama takım ekleme nasıl yapılır. Oyuncu pointlerini falan kendim vereceğim. Uzun iş fakat bir kabataslak söylerseniz.

narakan1969
04.Temmuz.2010, 18:28
Sanırım bir takım üzerine yapabilirsin. Ben öyle yapmıştım ismini, rengini vb. şeyleri değiştirip. Amatörlerde genelde oyuncu yok. FM kendisi veriyor oyuncuları. O yüzden oyuncu ekleme nasıl olur bilmem.

Bursaspor
04.Temmuz.2010, 18:41
Editörde, club sekmesinden add diyerek yapabilirsin.

Daha sonrada bu takımı hangi lige koymak istiyorsan oradan bir takımı çıkarıp bu takımı eklemelisin.

mehmetd
12.Temmuz.2010, 16:12
Burada Amatör Takımlar yamasını görmüştüm fakat benim oynadığım amatör takım burada yoktu. Kendim oynadığım amatör takımı eklemek istiyorum ama takım ekleme nasıl yapılır. Oyuncu pointlerini falan kendim vereceğim. Uzun iş fakat bir kabataslak söylerseniz.
fm 2010 editöre gir
önce takımını ekle club- add diyerek
sonra personelden personelleri ekle ve contrat kısmından söylediğin takımla kontrat yap
personel data falan var current ability pot. ab. onları gir yalnız unutma girmediğin kısımlar 0 olarak çıkar mesela bitiriciliği girmezsen bi bakarsın mevki st bitiricilik 0 o yüzden oradaki tüm kısımları doldurman gerek
bende oyundan sıkıldım ve editörden kendi takımımı oluşturuyorum takım 60 kişi olacak ama yarısını ilk sezon satıcam ayrıca rakip takımda oluşturuyorum ama kadrosu zayıf 20 kişi var onlarda çoğu emekli oldu onlarıda staff yapıyorum zaten
lig belirtmeyi de unutma stadyum falan maaşlar para vs.
hadi kolay gelsin.

Zekirdek
12.Temmuz.2010, 16:18
fm 2010 editöre gir
önce takımını ekle club- add diyerek
sonra personelden personelleri ekle ve contrat kısmından söylediğin takımla kontrat yap
personel data falan var current ability pot. ab. onları gir yalnız unutma girmediğin kısımlar 0 olarak çıkar mesela bitiriciliği girmezsen bi bakarsın mevki st bitiricilik 0 o yüzden oradaki tüm kısımları doldurman gerek
bende oyundan sıkıldım ve editörden kendi takımımı oluşturuyorum takım 60 kişi olacak ama yarısını ilk sezon satıcam ayrıca rakip takımda oluşturuyorum ama kadrosu zayıf 20 kişi var onlarda çoğu emekli oldu onlarıda staff yapıyorum zaten
lig belirtmeyi de unutma stadyum falan maaşlar para vs.
hadi kolay gelsin.

Ne kadar süremi alır bunu yapmak.

ozaniel
12.Temmuz.2010, 16:38
Oyuncu özellikleri ile uğraşmazsan en fazla 20 dakika.

mehmetd
12.Temmuz.2010, 17:47
Oyuncu özellikleri ile uğraşmazsan en fazla 20 dakika.
mesele de oyuncu özellikleri. yapmayınca 0 oluyor yada uğraşmıyorsan ca pa mevki hadi oyuna diyorsan sen bilirsin ama ben uğraşıcam çünkü takımımın bana has olmasını istiyorum işte bazı oyuncular agresif olacak bazısı bazı özellikleri zayıf bazısı 20 vs. olacak bu da uzun iş 60 oyuncu artı staff artı 20 rakip takım oyuncusu artı staffı uzun iş yani anlayacağın ama uğraşıcaz artık birkaç ta anlamadığım yer var mesela ofsayt diyor 20 yapınca hiç ofsayta düşmez mi demek hep ofsayta düşer mi demek onu bilmiyorum diğer takımlardaki oyunculara bakarak yanıt bulucam.