PDA

View Full Version : Crash Dumps Çözümü mü Acaba ?

CeNTeR_TR
07.Temmuz.2010, 01:18
Bu zamana kadar Fm 2010'da birtek böyle hata ile karşılaştım.

Ondada tamam dedim oyun devam etti.Neyse birgün skin yükleyecektim belgelerim'e falan girdim bir baktım chras dumps sildim.

Herkes bu olaydan dert yanıyor benim karşılaştığım chras dumps mı değil :n: yoksa sizin karşılaştığnız farklı bir chras dumps mı :n:

DaveJones
07.Temmuz.2010, 01:22
Evet senin karşılaştığın crash dumps ama crash dumps hatalarının rapor olarak tutulduğu yer orası :n: Yani çözümü halen yok :D

CeNTeR_TR
07.Temmuz.2010, 01:52
Ama ben halen daha oyuna paşalar gibim devam ediyorum :n:

World Hollow o1
07.Temmuz.2010, 01:53
o olay birazda grafikden kaynaklanıyor diye biliyorum.

DaveJones
07.Temmuz.2010, 01:57
Yok yani devam edersinde arada sırada yine gelebilir crash dumps :D Bana 2008den beri hiç gelmedi crash dumps. Sanıyorum yüklenen skin veya facepack lerden kaynaklanıyor. Çünkü o zamanlar çok facepack, logo indirirdim şimdi uğraşamıyorum.

Bursaspor
07.Temmuz.2010, 02:51
Hata tema ya da yüz paketi ile ilgili de değil aslında, tam açıklaması yok. Açıklanabilseydi SI şimdiye kadar bulurdu, forumlarında sayfalarca yazı var, halen bir çözüm yok.

Bende bir sürü tema, yüz paketi ve logo paketi mevcut ve daha hiç böyle bir hata almadım.

Corpus
07.Temmuz.2010, 03:31
Herkesde farklıdır ama ben istatistik tuttum ve ulaştığım sonuç bilgisayarın gereğinden çok yorulduğu zamanlarda oyun kasınca olduğu ancak farklı zamanlarda da başıma geldi tabi. Mesela normal oynarken bir oyuncunun profiline bakmak isteyince bir anda hata gelebiliyor.

King_91
07.Temmuz.2010, 10:12
bir umutla girdim konuya ama hüsran oldu . bende 2010'a kadar hiç çıkmamıştı bi dünya yama vs indirmeme rağmen . ilk başta seyrek çıkıyo ama sonra giderek sıklaşıyordu bende aynı maçı 3 kere falan oynadığımı hatırlıyorum oyunun ortasında hata vermesi yüzünden inşallah sende de aynısı olmaz ..

El Barto
07.Temmuz.2010, 10:15
Ben Allahın sevgili kuluyum heralde 2006'dan beri oynuyorum 2005'i çok az oynadım bir kere bile almadım böyle bir hata. :D

King_91
07.Temmuz.2010, 10:24
Ben Allahın sevgili kuluyum heralde 2006'dan beri oynuyorum 2005'i çok az oynadım bir kere bile almadım böyle bir hata. :D

ben de öyle diyodum .. bu sene sevgili kul küçük bi süprizle karşılaştı :D fazla havalanma bence :D oyunu sık kaydedin benden tavsiye ..

Zekirdek
07.Temmuz.2010, 10:47
Herkesde farklıdır ama ben istatistik tuttum ve ulaştığım sonuç bilgisayarın gereğinden çok yorulduğu zamanlarda oyun kasınca olduğu ancak farklı zamanlarda da başıma geldi tabi. Mesela normal oynarken bir oyuncunun profiline bakmak isteyince bir anda hata gelebiliyor.

Öyle olsaydı ben hergün Crash Dump hatası alırdım.

Corpus
07.Temmuz.2010, 22:11
Öyle olsaydı ben hergün Crash Dump hatası alırdım.

ben öyle demedim bende olan o dedim !

mehmetd
12.Temmuz.2010, 15:58
bir umutla girdim konuya ama hüsran oldu . bende 2010'a kadar hiç çıkmamıştı bi dünya yama vs indirmeme rağmen . ilk başta seyrek çıkıyo ama sonra giderek sıklaşıyordu bende aynı maçı 3 kere falan oynadığımı hatırlıyorum oyunun ortasında hata vermesi yüzünden inşallah sende de aynısı olmaz ..
maçın ortasında hata verip oyunda crash dumps hatası vermesi events.cfg dosyasından olabilir bu da türkçe yama sorunudur çözümü events dosyasını değiştirmek.

martymcfly
12.Temmuz.2010, 17:12

Bence de öyle. Laptopda fazla lig açınca 1-2 kere ben de karşılaştım crash dumpla yıllar ilerledikçe özellikle şişiyor oyun. PC de hiç olmadı.

efenberg
16.Temmuz.2010, 11:28
Bence de öyle. Laptopda fazla lig açınca 1-2 kere ben de karşılaştım crash dumpla yıllar ilerledikçe özellikle şişiyor oyun. PC de hiç olmadı.

yıl geçmesine gerek yok. önceden bilgisayar oyunu çok rahat oynayabiliyordu ama şimdi bilgisayar acayip kasılmaya başlıyor önceden görev yöneticisinden pc nin ram kullanımı 500-600 mb iken şimdi oyunu oynarken 1.2gb a kadar çıkıyor ve kaçınılmaz olarak hata geliyor.