PDA

View Full Version : Taksitle Transfer

EmRe41
13.Temmuz.2010, 01:00
arkadaşlar yıllardır fm oynarım ve kendimi usta bir oyuncu olarak nitelendiriyorum.herrrşeyi biliyorum ama şu taksitle transfer olayını anlamadım.mesela bende 5 mn pound var ve atıyorum x oyuncuyu alıcam adam 25 mn pound nasıl alacağım

bi soru daha(10.3te hem ülke hem kulüp oluyormu??)

CeNTeR_TR
13.Temmuz.2010, 01:06
Oyuncuya peşin 0 verirsen 48 ay taksitlede yüklü para verirsen olur istediğin transfer :)

Ama pek tavsiye etmiyorum oyunun zevki kaçıyor (:

Ülke Klup derken neyi kasteddiğini biraz daha açarsan yardımcı olabilirim.

BaGa TaRKaN
13.Temmuz.2010, 01:47
Taksit Olayında Parayı Fazla Vermenin Yanında Ek Ödeme Seçeneğide Versen İyi Olur Yani Oyuncuyu Sonraki Satıştan Kulübüne Belli Oranda Yüzde Gibi Genelde 25-30 Arası Yüzdelerde Kulüpler Çok Fazla Hayır Diyemiyor.

Ülke-Kulüp Kastından Anladığım Sanırım Aynı Anda Yönetebiliyormuyum Diye Soruyorsun Öyle Değilsede Daha Detaylı Sorunu Sorabilirsin. Anladığım Kadarıyla Cevaplayayım Bütün Versiyonlarda Ülke-Kulüp Beraber Yönetebilirsin. Yalnızca Oyunun Yeni Çıktığı İlk Versiyonlarda 10.0da Yani Biraz Sorunluydu Sanırım Milli Takımı Yönetmek İşi Ama Sonraki Versiyonlarda Düzeltildi Sorun Kalmadı.

Fietra 10
13.Temmuz.2010, 03:38
taksitle futbolcu alma olayı aslında günümüzde klüplerimizin sıkça başvurdugu bir yöntem,oyundaki işleyişine ve nasıl gerçekleştiğine bakarsak pekte oyunu zevksizleştirdiği söylenemez..

Şöyle ki eger sen bir futbolcuyu 0 nakit 20M€ 48 ay taksit üzerinden öneriyorsan kasanda 5M€ olmalı yani ilk seneki taksidin tamamı..Ayrıca eger bu yönteme sıkça başvurup başarı elde edemezsen klübün borç batagına saplanması da kaçınılmaz oluyor..

nannar
13.Temmuz.2010, 10:01
Elindeki paranın yıllık taksit olması lazım. Arkadaşların da dediği gibi 5 milyona 20 milyonluk bir adamı 4 yıl taksitle alabilirsin...

Zekirdek
13.Temmuz.2010, 10:08
Hayatımda 1 kere yaptım o da nasıl yapılıyor diye denenmiştim. Kullanma bence oyunun zevki kaçar. Ayrıca abartırsan bu olayı taksitlerin bitmesine yakın parayı ödeyemeyip bankamatik köşelerinde yatarsın. Benden söylemesi. :)

HooijDonk07
13.Temmuz.2010, 11:08
Abartı oyunun zevki kaçıyor ustayım diyorsan normale devam :).

EmRe41
13.Temmuz.2010, 17:35
saolun beyler... iki sorumuda net cevapladınız.tavsiyelerinize uyucam madem zevk kaçıyor.ama ts yi seçeceğim için bütçe az ve en azından 1-2 transfer yaparım...)

Fietra 10
13.Temmuz.2010, 19:39
saolun beyler... iki sorumuda net cevapladınız.tavsiyelerinize uyucam madem zevk kaçıyor.ama ts yi seçeceğim için bütçe az ve en azından 1-2 transfer yaparım...)

ilk sezon transfer yapıp Cl'ye giremezsen ciddi bir sıkıntı bekliyor seni uyandırayım ona göre yap hesabını :) defansın ortasına bir isim forvete bir isim ve çok gerekli görürsen sag tarafa bir isim ilk 2'ye sokar seni hatta takımı iyi tanıyıp yönetirsen şampiyon olabilirsin..

ozaniel
13.Temmuz.2010, 20:25
Defansa uygun fiyata Sorondo'yu alabilirsin. Egemen'le iyi ikili oluyorlar.

EmRe41
13.Temmuz.2010, 21:06
saolun akadaşlar..sorondo diil glowacki var da... onu yaptım :)oyundada tsl ye nazaran iyi ..

Zekirdek
13.Temmuz.2010, 21:11
Al ara transfer döneminde Ömer Toprak'ı £1.6M. Otamendi'yi al £2.9M.

EmRe41
13.Temmuz.2010, 21:11
arkadaşlar ben tsyi yönetiyor yazdım ama daha henüz başlamadım.netlerde baktım 18 temmuzda iyi bir transfer yaması geliyor pazar gününü bekleyeceğim bi soru daha:):)

10.0da mı oynayayım 10.3mü 3 çok eleştiriliyor bi yorumlarsanız...

Zekirdek
13.Temmuz.2010, 21:30
arkadaşlar ben tsyi yönetiyor yazdım ama daha henüz başlamadım.netlerde baktım 18 temmuzda iyi bir transfer yaması geliyor pazar gününü bekleyeceğim bi soru daha:):)

10.0da mı oynayayım 10.3mü 3 çok eleştiriliyor bi yorumlarsanız...

Ben 3 oynuyorum ne zamandır bir eksisini görmedim.

EmRe41
13.Temmuz.2010, 21:31
saol bende onu oynayayım o zmn...