PDA

View Full Version : Kondisyon Sorunu

Bekq
16.Temmuz.2010, 19:19
Arkadaşlar ben alt liglerden bir takım aldım. Coca Cola League 2'de Chesterfield diye bir takım. Alt liglerde oynadığım için doğal olarak kadro zenginliğim yok. Bu sebeple oyuncularım kondisyon sorunu çekiyor. 3-4 maç üst üste oynatınca yoruluyorlar fakat onların yerine alacağım oyuncu yok. Mecbur oynatıyorum ve sürekli sakatlanıyorlar.

http://i47.tinypic.com/2dl593c.png

Durum aynen bu şekilde. Ne yapacağımı bilmiyorum. Stres etti resmen beni. Buna bir çözüm yolu yokmu? Antreman düzeyini azaltsam düzelebilirmi?

Homer J.S
16.Temmuz.2010, 19:26
Maçlardan sonraki gün antrenman yaptırtma, tatil ver. Daha çabuk toparlanırlar en azından.

Ve tabi yine antrenman ağırlığını azaltmak güzel bir çözüm.

Ruzqar111
16.Temmuz.2010, 19:27
Skor olarak öne geçtigin Rahatladığın maçlarda dar alanda press i azaltarak tempoyu düşürerek oynarsan belki yararı olabilir

Zekirdek
16.Temmuz.2010, 19:28
Kadronu geniş tut o ligde çok takım var galiba 22 - 24 arası olması lazım. Rotasyon şart oluyor.

Bekq
16.Temmuz.2010, 19:30
Maçlardan sonraki gün antrenman yaptırtma, tatil ver. Daha çabuk toparlanırlar en azından.

Ve tabi yine antrenman ağırlığını azaltmak güzel bir çözüm.

Maçlardan sonraki günler idman vermemek en iyisi. Sağolasın.

Skor olarak öne geçtigin Rahatladığın maçlarda dar alanda press i azaltarak tempoyu düşürerek oynarsan belki yararı olabilir

Hiç öyle bir maç olmadığı için maalesef bunu yapamıyorum. :D

Kadronu geniş tut o ligde çok takım var galiba 22 - 24 arası olması lazım. Rotasyon şart oluyor.

Transfer dönemi kapandı. Artık paftan oyuncu alıp oynatıyorum.

Zekirdek
16.Temmuz.2010, 19:32
Maçlardan sonraki günler idman vermemek en iyisi. Sağolasın.

Hiç öyle bir maç olmadığı için maalesef bunu yapamıyorum. :D

Transfer dönemi kapandı. Artık paftan oyuncu alıp oynatıyorum.

Transfer Dönemi açılınca yaparsın artık.