PDA

View Full Version : Kısa bir ara [Hoşçakalın]

HooijDonk07
20.Temmuz.2010, 22:33
Malum YGS-LYS var . Çalışmak lazım çalışmadan olmuyor :n: . Nese uzun lafın kısası uzun süre yokuz.Daha fazla şey yazmak istiyordum ama napalım serkan abi buradan sana selam olsun :n: . Nese benim gibi olan arkadaşlarda çalışsın sınava :n: . Nese günlük online sürem en fazla 1 saat olucak belkide hiç o yüzden giremeyebilirim.Nese kendinize iyi bakın bakalım.

RaSenGan
20.Temmuz.2010, 22:40
Nese iyi çalışmalar :p

Zekirdek
20.Temmuz.2010, 22:43
Çalış sınava çalış o daha önemli. Zaten bugün yoksuz yarın yine varsın. Ondan doalyı hiç girme bile desem yeri var çünkü sınavın dönüşü yok.

Sekopej
20.Temmuz.2010, 23:00
Sınavın ertesi günü 24 saatin 20'sinde online olacağım sözü veriyorsan, gidebilirsin.:p

Nedvedmania
20.Temmuz.2010, 23:18
Bende böyle bir konu açmıştım ama yinede siteye giriyordum :D

Hayırlısı olur senin için inşallah.

Clayman
20.Temmuz.2010, 23:20
Allah yardımcın olsun :) Bu sistemde söylenebilecek tek söz bu. Umarım istediğin üniversiteyi kazanırsın. Gerçi ben 1 sene girmedim ona rağmen iyi değil sınavım :D Hayırlısı olsun dostum.

HooijDonk07
20.Temmuz.2010, 23:25
Dayanamadım girdim.Sağolun bakalım sağlam çalışıp kazanmam lazım biz eski müredatın son öğrencileriyiz çalışmak şart oldu :n: . Serkan Abi istediğim yeri kazanıyım 24 saatin 20'inde senle olucam :n: . Nese ben kaçar :n: .

Revolution
20.Temmuz.2010, 23:58
6 cümle var 4ü "nese" :D Şaka bir yana bu dönem önemli bir dönem. Gelecek sene de ben gireceğim ÖSS'ye.. Umarım basketboldan bir yerlere varırız da dert etmeyiz. Başarılar ve bu dönemin az stresli geçmesi dileğiyle iyi çalışmalar...

bySilver
21.Temmuz.2010, 00:09
Güle güle yazmışsın biz bir yere gitmiyoruz ciğerim :p Allah yolunu açık etsin canım. Kazanırsın bu sene inşallah. nese ben kaçar :p

DisCo
21.Temmuz.2010, 00:14
Açıkçası moral bozmuş gibi olmiyim ama olaya biraz farklı yaklaşmak istiyorum.

Genel olarak herşeyin zorluğundan bahsediyoruz. Öss çok zor deniyor. Çalışılmıyor ki. Ehliyette motor çok zor. Çalışılmıyor ki. Kpss çok zor onada çalışmıyosun. İş bulmak çok zor. Aslında iş çokta ona uygun özellikleri taşımak için ne yaptın.

Sonuç olarak eğitim sisteminin kötü olduğu bir gerçek ama bizlerde kötüyüz.

Düzenli,programlı çalıştığın zaman öyle kendini parçalamana dünyadan soyutlamana da gerek yok. İstediğinide alıyorsun, derecede çıkarıyorsun. Mesela ben :) Zaten derece yapan öğrencilerin kendilerini parçaladığını gören var mı? Sadece günde 4 saat çalışacaksan o 4 saat çalışılacak. Bitti. Sonrasında kızla mı geziyorsun, tv mi pc mi turksportal mı paşa gönlüne kalmış. 1 sene çok uzun bir süredir. Yeter ki değerlendirmesini bil.

Allah zihnini açık etsin, gönlünü ferah tutsun, kaleminide yazar kalsın.

Revolution
21.Temmuz.2010, 00:18
Disco abimin ellerinden öpüyorum.

Ahmet Göktaş
21.Temmuz.2010, 02:24
Açıkçası moral bozmuş gibi olmiyim ama olaya biraz farklı yaklaşmak istiyorum.

Genel olarak herşeyin zorluğundan bahsediyoruz. Öss çok zor deniyor. Çalışılmıyor ki. Ehliyette motor çok zor. Çalışılmıyor ki. Kpss çok zor onada çalışmıyosun. İş bulmak çok zor. Aslında iş çokta ona uygun özellikleri taşımak için ne yaptın.

Sonuç olarak eğitim sisteminin kötü olduğu bir gerçek ama bizlerde kötüyüz.

Düzenli,programlı çalıştığın zaman öyle kendini parçalamana dünyadan soyutlamana da gerek yok. İstediğinide alıyorsun, derecede çıkarıyorsun. Mesela ben :) Zaten derece yapan öğrencilerin kendilerini parçaladığını gören var mı? Sadece günde 4 saat çalışacaksan o 4 saat çalışılacak. Bitti. Sonrasında kızla mı geziyorsun, tv mi pc mi turksportal mı paşa gönlüne kalmış. 1 sene çok uzun bir süredir. Yeter ki değerlendirmesini bil.

Allah zihnini açık etsin, gönlünü ferah tutsun, kaleminide yazar kalsın.

eneee lys arfesindeki içinde hayattan soyutlanma korkusu olan şu ergen evladı rahatlattın allah razı olsun disko bey :D

Harbiden ya olur bencede düzenli çalışmayla öyle 20 saat çalışanlarda var gösteriş için çevresine ama boş.

Hakkatn benim aklıma gelmişti.

Varonil
21.Temmuz.2010, 09:06
Herşeyini planlı,programlı ayarladıktan sonra internetten,turksportal'dan soyutlanmaya gerek yok bence.Burak Abi'nin dediklerine katılıyorum bu konuda.

DenizlispoR
21.Temmuz.2010, 14:22
İyi vaktinde gitmişsin Burak :).

BaFraLı
21.Temmuz.2010, 14:26
Bizde gidiyoruz burak.

RasAnt
26.Temmuz.2010, 11:10
Başarılar bakalım burak :)

Disco nun dediğine katılıyorum,bu sene ehliyet alıyorum sınava girmeden önce motor bölümünden hiçbirşey bilmiyorum,nasıl olcak nasıl olcak derken 2 gün göz gezdirdim kitabı 3 tane motor testi çözdüm 2 gün sonra sınavdan 88 aldım.Gözümüzde büyütmemeliyiz bazı şeyleri.Kendimizi vererek düzenli çalışırsak başarıya daha kısa zamanda ulaşırız

nannar
26.Temmuz.2010, 11:15
keşke herşey ehliyet sınavı kadar kolay olsa :D

Fakat biraz da eğitim-öğretim işinin içinde olan biri olarak şunu söyleyebilirim,

İstikrarlı ve planlı çalışmak, düzensiz ama çoook çalışmaktan daha faydalı olacaktır. Üniversite sınavına çalışan bir öğrencinin günde 3-4 saat çalışması yeterli olur. Yalnız sakın soru çözecem diye kendini hırpalama. Önce konu eksiklerini tamamla ve bol bol tekrar yap. Soru işi olayın en sonunda yapılması gereken şey :)

RasAnt
26.Temmuz.2010, 11:16
Tabi haklısın :)

İş bizde bitiyor demek istemiştim :p :D

El Barto
26.Temmuz.2010, 14:11
Başarılar diliyorum sana sınavlarında. Müsadenle de konu başlığını Hoşçakalın ya da kısa bir ara olarak değiştiriyorum. Herkese güle güle okuması bile zor. :p

CeNTeR_TR
26.Temmuz.2010, 14:19
Ohh bee :p Konuyu daha yeni gördüm gidiyor artık (:

Dilerim Allah'dan o sınavı en iyi dereceleri elde ederek ''kazanırsın'' sonra gittiğin şehirde pc bulamazsın'da 1 sene'de öyle uzak kalırsın :)

HooijDonk07
05.Ağustos.2010, 19:13
Sıcakta çok zor çalısılıyor..Bide antalya'da olunca ..

Universal
06.Ağustos.2010, 01:58
Ben çalışmadım, en kötü liseye gitim, bir tane liseden arkadaşım yok şimdi. Görüşsem görüşsem bir veya iki kişi ile. Ailemin maddi durumu iyi olmasa üniversite bile okuyamazdım bu yüzden. Eğer üniversite okumak gibi bir niyetin var ise mutlaka çalış ve iyi bir liseye git. Sana iyi çalışmalar, kendine iyi bak. :)

RaSenGan
06.Ağustos.2010, 02:01
Ben çalışmadım, en kötü liseye gitim, bir tane liseden arkadaşım yok şimdi. Görüşsem görüşsem bir veya iki kişi ile. Ailemin maddi durumu iyi olmasa üniversite bile okuyamazdım bu yüzden. Eğer üniversite okumak gibi bir niyetin var ise mutlaka çalış ve iyi bir liseye git. Sana iyi çalışmalar, kendine iyi bak. :)

Adam Üniye hazırlanıyor ne lisesi :D

HooijDonk07
07.Ağustos.2010, 01:25

Adam Üniye hazırlanıyor ne lisesi :D

İnsan yaşıma bakar ya :n:.

Raten
07.Ağustos.2010, 05:50
Ben de ramazanda uygulamak için kendime göre bir plan hazırladım.Artık çalışmaya başlamak lazım.1 ayı bomboş geçirmeyelim 2 ayı geçirdiğimiz gibi.