PDA

View Full Version : Fm 2010 Memory Warning

tr26
23.Temmuz.2010, 11:09
Oyuna giriyorum daha sonra. 'Football Manager 2010 is runnig dangerously low on memory.Please quit and free up some memory' diye bi hata geliyor.Tamama tıklıyorum sonrada 'Football Manager 2010 has run aut of memory and will now quit' diyor ve oyundan atıyor. Oyunu silip baştan yükledim (en az 3 kere) ama olmadı. Lütfen yardımcı olun :(

Dooki
23.Temmuz.2010, 11:25
Anlaşılan bilgisayarında hafıza çok azmış, azaltmanı istiyor. Tam olarak bunu anladım ben.

tr26
23.Temmuz.2010, 12:06
22gb boş yerim var :S

CeNTeR_TR
23.Temmuz.2010, 16:29
yanılmıyorsam 2009'da veya 2008'de bir save dosyası alındığında bu çıkıyordu.

Kariyer ligi ile alakalı bir save vardı.

Eğer biyerden kayıtlı oyun almışsanız bu problemle karşılaşma olanağınız var.

tr26
23.Temmuz.2010, 20:42
Kayıtlı bir oyun almadım. Sadece burdan 2010-2011 sezonu ile ilgili yamayı yükledim. Takımı seçtim 1 veya 2 hazırlık maçı yaptım sonra kayıt edip çıktım. 1 saat sonra bu olayla karşılaştım. Yapılabilecek birşey yok mu ?

BaGa TaRKaN
23.Temmuz.2010, 23:13
Ram'in Bilgisayar Tarafından Çok Fazla Kullanılıyor Ondan Bu Hata Çıkıyor. Hardiskteki Bellek Değil Kastedilen Ram Bellek. Ram'in Genelde 1.2-1.3 Geçiyorsa Bu Hatayı Alırsın. Ccleaner Programıyla Bilgisayarın Ram-ini Boşyere İşgal Edenleri Sil Ondan Sonra Dene. Birde Bunu Yaptıktan Sonra Bilgisayarındaki Kullanıcı Adı-Appdata-Roaming-Sports interactive-Football Manager2010 Klasörünün İçindeki Cache ve Setting Klasörlerini Sil.

El Barto
23.Temmuz.2010, 23:16
Bilgisayarım'a sağ tıklayıp;

özellikler-gelişmiş-performans altında ayarlar-gelişmiş-değiştir'e

tıklayıp oradaki özel boyutu işaretleyip en büyük boyutu en yüksek yapıp deneyebilirisn.

olmazsa windows'ta denetim masası-kullanıcı hesaplarından yeni bir hesap oluşturup oyunu oraya kurup çalıştırmayı deneyebilirsin.

tr26
24.Temmuz.2010, 12:32
Ram'in Bilgisayar Tarafından Çok Fazla Kullanılıyor Ondan Bu Hata Çıkıyor. Hardiskteki Bellek Değil Kastedilen Ram Bellek. Ram'in Genelde 1.2-1.3 Geçiyorsa Bu Hatayı Alırsın. Ccleaner Programıyla Bilgisayarın Ram-ini Boşyere İşgal Edenleri Sil Ondan Sonra Dene. Birde Bunu Yaptıktan Sonra Bilgisayarındaki Kullanıcı Adı-Appdata-Roaming-Sports interactive-Football Manager2010 Klasörünün İçindeki Cache ve Setting Klasörlerini Sil.
Appdata-Roaming kısmını bulamadım . Ccleanerı bilgisayara yükledim. neyi sileceğim ?

tr26
24.Temmuz.2010, 12:33
Bilgisayarım'a sağ tıklayıp;

özellikler-gelişmiş-performans altında ayarlar-gelişmiş-değiştir'e

tıklayıp oradaki özel boyutu işaretleyip en büyük boyutu en yüksek yapıp deneyebilirisn.

olmazsa windows'ta denetim masası-kullanıcı hesaplarından yeni bir hesap oluşturup oyunu oraya kurup çalıştırmayı deneyebilirsin.

Değiştiriyorum ama ayarlar başa dönüyor.:(

tr26
24.Temmuz.2010, 12:44
Yeni bir kullanıcı hesabı oluşturdum şimdi. Fm çalışıyor. Herkese teşekkür ederim. Bol Fmli günler. :)