PDA

View Full Version : Crash Dump ve Windowed Sorunum Var

Zekirdek
29.Temmuz.2010, 20:08
Crash Dump daha yeni açtığımız ortak kariyerde yaşandı. Daha doğrusu ben değil UlasFb yaşadı. Çözümü nedir kariyer gidecek mi?

Windowed sorunuda bende bulunyor. Settings => Display and Sounds ta ekran seçenekleri var 1152 x 752 tarzı falan ama Windowed seçilir gözükmüyor yani seçilemiyor. Nedeni nedir?

Yardımcı olurmusunuz.

EndoplazmiK RetikuluM
29.Temmuz.2010, 22:17
CD'nin çözümü yıllardır bulunamadı maalesef.

Wşndowed konusunda ise bir bilgim yok. System klasörünü silmeyi denedin mi?

Dooki
29.Temmuz.2010, 23:54
"Kesin" çözümü bulunamadı. Alternatif çözümler her zaman var tabii, önceden save almak gibi. Aldıysanız çok güzel etmişsiniz. Ama almadıysanız geçmiş olsun, kesin çözüm benim bildiğim de yok.

Zekirdek
30.Temmuz.2010, 00:46
Zaten yaşayan ben değidlim ulasfb di ama sonuçta ortak kariyerimiz gitti.

akansamet55war
03.Ağustos.2010, 21:45
benim okuduğum baz çözümler vardı.... 1)crash dmps aldıktan sonra belgelerim/sports interactive/crash dumps diye bi klsör oluşuyor..o klasörü masaüstüne atıp içindekileri siliyosun ... 2)crash dumps aldığın oyunun ismini kayılı olduğu yere girerek değiştiriyosun. en son kaydettiğin yerden devam ediyosun.. (not:bunlar kesin çözüm değil,ama ben denedim oldu...)

Hugo
04.Ağustos.2010, 15:30
Ekran çözünürlüğünü en yükseğe getirince windowed yapabiliyorsun. en yüksek dediğim en uygun gibi bir şey. deneye deneye bulmak lazım. ben öyle yapmıştım.

Zekirdek
04.Ağustos.2010, 16:10
Ekran çözünürlüğünü en yükseğe getirince windowed yapabiliyorsun. en yüksek dediğim en uygun gibi bir şey. deneye deneye bulmak lazım. ben öyle yapmıştım.

Sağol deneyeceğim.