PDA

View Full Version : Editörde Oyuncu Özelliklerini Düzenleyebiliyor muyuz?

EmReLie
13.Ağustos.2010, 00:44
Editör 1.Lig veya 2. Lig Takımlarından Birinin Oyuncularının Perfonmans ve Özelliklerini Düzenleyebiliyor muyuz?

Yada Farklı Bir DB KullanıyoruZ Örneğin; Tff 3.Lig buradaki takımlardan birinin oyuncuları için de aynısı mümkün mü?

Eğer Oluyorsa Anlatır mısınız Nasıl Oluyor.Ben Ülkelere,Liglere,Takımlara Giriyorum. Ekle Var Ama Boş Sayfalar.

Ricardinho
13.Ağustos.2010, 00:51
aynen öyle editörden istedin oyuncuyu şişirebilirsin messi ve ronaldoyu ingiltere 6.lige bile takımına atabılırsın :)

EmReLie
13.Ağustos.2010, 00:53
aynen öyle editörden istedin oyuncuyu şişirebilirsin messi ve ronaldoyu ingiltere 6.lige bile takımına atabılırsın :)
Ama nasıl oluyor. o özellikleri değiştirme ben bakıyorum diller ülkeler takımlar var ama liste boş

Bursaspor
13.Ağustos.2010, 00:53
Veritabanı üzerindeki her oyuncu düzenlenebilir.

Önce arama yaptır orada People kısmında, hangi oyuncu ise, sonra gereken düzenlemeleri yaparsın zaten.

Ghazi
13.Ağustos.2010, 16:07
Bu tür düzenlemeleri ana veritabanı değilde, oyun içindeki kayıtlı oyununuz üzerinden yapmanız oyunun geneli açısından daha sağlıklı olur. Kayıtlı oyun editörü kullanabilirsiniz, ör: Fm Real Time Editor(FMRTE) programla yapamayacağınız şey yok gibi bişey :p