PDA

View Full Version : Gönüllü gönülseverler aranıyor :)

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:26
Merhabalar Turksportal'ın gençlik ateşi.

Bugüne kadar sürekli yardımcı olma amaçlı konular açardık amma velakin bugün Selman abiniz sizlerden yardım istiyor. Hem de çok eğlenceli bir konuda :)

Lafı uzatmayı sevmem bilirsiniz. Sadede geleyim.

Pazar Günü eşimin kız kardeşinin doğum gününü kutlayacağız. Kendisi bu aralar psikolojik bir rahatsızlık yaşadığı için bu özel günde ona moral verebilmek için çaba sarfediyoruz. Kutlama hazırlıkları bir yandan devam ederken eşimle birlikte biz de özel ve eğlenceli bir video hazırlığı içerisindeyiz. Türkiye'nin her şehrinden yüzlerce bayan, çocuk ve yaşlıyı videoya çekiyor ve Ezgi'nin doğum gününü kutlamalarını istiyoruz.

Tabi 2 kişiyle zor oluyor haliyle. Bu sebepten de sizlerden ve arkadaşlarınızdan bu eğlenceli video için yardım istiyorum. Kendiniz çekebilirsiniz, arkadaşlarınızdan isteyebilirsiniz. Amacımız çekebildiğimiz kadar insana "İyi ki doğdun Ezgi" dedirtmek. Oldukça basit öyle değil mi :)

Dipnot: Doğum günü kızımız nişanlısından ayrıldığı için videoda erkeklerden çok bayanlar, yaşlılar ve çocukları tercih ediyoruz arkadaşlar :)

Yukarıda da belirttiğim gibi yapacağımız tek şey insanlara, tanıdıklarımıza, arkadaşlarımıza "İyi ki doğdun Ezgi" dedirtmek, bunu videoya çekmek, ya da çektirtmek ve bu videoları bana ulaştırmak :)

Süremiz Pazar günü akşamına kadar. Bu projede bana yardımcı olmak isteyen sevgili arkadaşlarıma, kardeşlerime şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum...

HooijDonk07
14.Ağustos.2010, 01:30
Selman Abi hoşgeldin uzun zamandır yokdun (:.Abi yarın yapabilirsem sana yardım etmek isterim ama yarınki durumuma bağlı yinede deneyebilirim abi (:.

World Hollow o1
14.Ağustos.2010, 01:31
yeğenime dinletirsem elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım..

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:32
Selman Abi hoşgeldin uzun zamandır yokdun (:.Abi yarın yapabilirsem sana yardım etmek isterim ama yarınki durumuma bağlı yinede deneyebilirim abi (:.

Geçen gün Kafe bölümünde de belirttim ben hep buralardayım da bir süre sadece sizi takip etmekle yetinebildim kardeşim :) Şimdiden ellerine, emeğine sağlık. Çabalayacak olman bile beni çok mutlu etti kardeşim teşekkür ediyorum.

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:34
yeğenime dinletirsem elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım..

Çok teşekkürler kardeşim, iyi haberlerini bekliyorum :)

Revolution
14.Ağustos.2010, 01:34
Bizim de yarın arkadaşlarla halı saha var Selman abi ama söyleyenlerin erkek olmaması gerektiği için arkadaşların kız arkadaşı, ablası, kardeşi filan gelirse birşeyler çıkarmaya çalışırım. Elimden geleni yapacağım abicim :)

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:35
Bizim de yarın arkadaşlarla halı saha var Selman abi ama söyleyenlerin erkek olmaması gerektiği için arkadaşların kız arkadaşı, ablası, kardeşi filan gelirse birşeyler çıkarmaya çalışırım. Elimden geleni yapacağım abicim :)

Hay abisinin çalışkan karıncası :) Haydi bakayım...

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 01:37
Abicim keşke daha erken haber verseydin 2 gün biraz kısa değil mi :)

Revolution
14.Ağustos.2010, 01:40
Abinin işine karışma Aygün :p

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:42
Abicim keşke daha erken haber verseydin 2 gün biraz kısa değil mi :)

Biz de yeni karar verdik Aygüncüm, ondan böyle acil bir şekilde abiniz yardım istiyor ya :icon_lol: Ama 10 dakikalık bir iş için de 2 gün yeterli olsa gerek kardeşim ne dersin :n:

BaGa TaRKaN
14.Ağustos.2010, 01:47
Meraba Televole Gibi Olmaz İnşallah:D

Kamera Telefonda Mevcut 1.3Mpiksel Olmazsa Bir Denerim Görüntü Uygun OLursa Atarım.

EndoplazmiK RetikuluM
14.Ağustos.2010, 01:47
Erkek olmasam çekerdim :p

Şaka bir yana uygun ortamı bulup kameramı tamir edersem neden olmasın ?

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 01:49
Biz de yeni karar verdik Aygüncüm, ondan böyle acil bir şekilde abiniz yardım istiyor ya :icon_lol: Ama 10 dakikalık bir iş için de 2 gün yeterli olsa gerek kardeşim ne dersin :n:

Yeterli sanırım abi :D

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 01:50
Erkek olmasam çekerdim :p

Şaka bir yana uygun ortamı bulup kameramı tamir edersem neden olmasın ?

Dipnot: Doğum günü kızımız nişanlısından ayrıldığı için videoda erkeklerden çok bayanlar, yaşlılar ve çocukları tercih ediyoruz arkadaşlar :)

Çek sen çek :D

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:50
Meraba Televole Gibi Olmaz İnşallah:D

Kamera Telefonda Mevcut 1.3Mpiksel Olmazsa Bir Denerim Görüntü Uygun OLursa Atarım.

Görüntü kalitesi hiç mühim değil, olsun da taştan olsun misali :n:

Zekirdek
14.Ağustos.2010, 01:51
Belki bende birşeyler yaparım.

Börk
14.Ağustos.2010, 01:52
Bilirsin abi öyle çok kız arkadaş yok çevremde :p Ama doluca erkek toplayabilirim ama kaş yaparken göz çıkarmak istemem.Yine de elimden geleni yaparım.Sizin gibi insanlar bulundukça insanın bi ayrı yardım edesi geliyor.Umarım mutlu olur kardeşin:)

EndoplazmiK RetikuluM
14.Ağustos.2010, 01:53

Çek sen çek :D

Aygün malum forum, cevap veremiyorum, altı çizili hani :n:

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 01:56
Teşekkür ederim arkadaşlar, sizin çabanızı böyle gördükçe ben inanılmaz mutlu olurken doğum günü kızımız ne hale gelir düşünemiyorum bile :) Emekleriniz için şimdiden teşekkürler. Güzel haberlerinizi beklemedeyim :)

Estranged
14.Ağustos.2010, 07:01
Daha önce denemiştim böyle bir şeyi abicim,tanımadığı insanların bile böyle ilgi göstermesi insanı çok mutlu ediyor.özellikle 30 dan fazla insan olması kişiyi özel hissettirir.bunun yanında "İyi ki doğdun x" yerine onu tanıyormuş gibi onu anlatan kişiler insana tebessüm ettiriyor :) eğer konuşmalar çoğunlukla iyi ki doğdunla kısıtlı kalacaksa, hiç olmadı araya onu yakından tanıyan kişilerin 20-30 saniyelik konuşmalarını ekleyebilirsiniz eğer böyle bir imkanınız varsa.

Emin ol ki ben de bu sürprize dahil olmak isterdim,ama ne yazık ki kamera bulmak ve bu kadar kısa sürede (özellikle Ramazan ayında) yardım edecek insan bulmak çok zor.

Umarım güzel bir vidyo hazırlarsınız :)

Selman Ozturk
14.Ağustos.2010, 20:06
Var mı arkadaşlar bir aşama kaydeden? :)

HooijDonk07
15.Ağustos.2010, 01:18
Abi bugün 4-5 kişi sordum hiç biri sıcak bakmadı yarın öğleye kadar deneyebilirim.

Revolution
15.Ağustos.2010, 01:20
Tatilde olsaydım mutlaka yapardım ama halı sahaya da kimsenin kız arkadaşı filan gelmedi ki Selman abi kusura bakma ya bişeyler çıkarmaya çalıştım ama olmadı..

BaFraLı
15.Ağustos.2010, 01:25
Şimdi kendim çektim abi. Basit ve sade oldu ama tek kişi ve kendim ancak bu kadar :). Artı benim tipsizliği ve fotojenik olamamamın da etkisi le ancak böle bişi çıktı :D

http://hotfile.com/dl/62120846/66b9118/Capture_20100815.wmv.html

alternatif

http://rapidshare.com/files/412983101/Capture_20100815.wmv

Selman Ozturk
15.Ağustos.2010, 14:01
Şimdi kendim çektim abi. Basit ve sade oldu ama tek kişi ve kendim ancak bu kadar :). Artı benim tipsizliği ve fotojenik olamamamın da etkisi le ancak böle bişi çıktı :D

http://hotfile.com/dl/62120846/66b9118/Capture_20100815.wmv.html

alternatif

http://rapidshare.com/files/412983101/Capture_20100815.wmv

Aşkolsun kardeşim o nasıl söz :) Ellerine, emeğine sağlık

World Hollow o1
15.Ağustos.2010, 14:06
Abi kusura bakma. halledemedim..

İdman oruç susuzluk açlık derken gün bitti hakkını helal et..:o