PDA

View Full Version : Güneş Woom 4-4-1-1 [Küçüklerin Devi,Büyüklerin Selvisi]

EmReLie
17.Ağustos.2010, 10:44
E.Güneş Veritabanı Çalışmasından Sonra Başarılı Bulduğu 3.Lig Taktiğini Paylaşıyor.

Taktik Hakkında:
Taktik Hucüma Dayalı,Dengeli ve Presli Bir Sistemdir.
Eğer Başarılı Olmak İstiyorsanız;
HER Zaman Doğru Transferler Yapınız.Sağ ve Sol Bek Yani Tüm Kanat ve Hucüm Oyuncuları Bu Taktikte Önemlidir.Yeter ki Takımınızın Gerçek İhtiyacını Bulun ve Giderin.Maddi Sıkıntı Yaşıyorsanız Yüksek Özellikli Oyuncular Kiralayınız.

Eğer Ben Bu Taktikte Başarılı Olamıyorum.Derseniz Benim(Paylaşımcının) Sorunu Değildir.:D
Sabredin,Azimli Olun En Önemlisi Doğru Transferler ve Kadro Oluşturun.

http://img693.imageshack.us/img693/7578/lig3.jpg

İNDİR (http://uploaded.to/file/klqg6u)

Corpus
23.Ağustos.2010, 01:33
Eğer Ben Bu Taktikte Başarılı Olamıyorum.Derseniz Benim(Paylaşımcının) Sorunu Değildir.:D
Sabredin,Azimli Olun En Önemlisi Doğru Transferler ve Kadro Oluşturun.

[/COLOR][/COLOR][/B][/CENTER]

Söylediklerine katılmıyorum :) Taktiğin başarısızlığı yapımcısına bağlıdır :) Ayrıca zaten oyunların sağlam olursa süper taktiğe gerek yok klasik ile çıksan alırsın maçı :)

cagri86
23.Ağustos.2010, 01:52
Neden taktiğin başarısızlığı yapana mal edilsin ? Diyor ki arkadaş, doğru transferler yapın.Doğru oyuncular oynatın.Sen doğru oyuncuları oynatamazsan onun suçu ne? Sonuçta taktiği yapan arkadaş kendi takımına göre yapıyor.Örnek veriyorum, hızlı bir sağ beki var. Ona göre uygun komutlar veriyor.Ama senin takımında ağır, kuvvetlli bir sağ bek var.Ortaları çok kötü diyelim.Sen o taktiği uygulamaya kalkarsan oyuncun iyi performans gösteremeyecektir.Sonuçta iş sende bitiyor..

ForeverFener
04.Eylül.2010, 16:22
Neden taktiğin başarısızlığı yapana mal edilsin ? Diyor ki arkadaş, doğru transferler yapın.Doğru oyuncular oynatın.Sen doğru oyuncuları oynatamazsan onun suçu ne? Sonuçta taktiği yapan arkadaş kendi takımına göre yapıyor.Örnek veriyorum, hızlı bir sağ beki var. Ona göre uygun komutlar veriyor.Ama senin takımında ağır, kuvvetlli bir sağ bek var.Ortaları çok kötü diyelim.Sen o taktiği uygulamaya kalkarsan oyuncun iyi performans gösteremeyecektir.Sonuçta iş sende bitiyor..

Söylediklerine katılıyorum fakat taktiğin gereklerini uygulayıp üstüne iyi bir de kadro varsa o zaman yapımcının suçudur bence :)

Revolution
04.Eylül.2010, 17:09
Paylaştığın ss'lerdeki kariyerde Balıkesirspor'a göre aşırı bir bütçe mi vardı ben mi yanlış hatırlıyorum :)