PDA

View Full Version : Fenerbahçe Takımın Kimyasını Bozdum

yuksel824
23.Ağustos.2010, 00:57
Beyler oyuncu fenerbahçe ile 1. sezonda şampiyon oldum finalde gs'ye türkiye kupasını kaptırdım uefada çeyrek finalde elendim 2. sezonda yönetim büyük bütçe verdi bende fırsattan istifade revizyona gittim takımda şimdi istikrar yok zar zor yeniyorum ne yapabilirim doğru düzgün taktik yok takımda her oyuncu isteksiz oynuyor antrenörlerde büyük tekliflere hayr demeyip gidiyor

takımda kadro şuanda şöyle

volkn demirel,yavuz özkan mert günok felipe önder serdar taşçı ceyhun g.selam gökhn g. taye taiwo okan alkan selçuk şhin de la red moussa sissoko m.topuz blanco c.kazım niang g.ünal gignac tardelli cardozo

BaGa TaRKaN
23.Ağustos.2010, 01:08
Yeni Kurduysan Takımı Sisteme Uyan Bir Diziliş ve Oyuncu Özelliklerine Göre Mental Yani Örnek Verirsek Defansın Hızlı Adamlardan Oluşuyorsa İleride Pres, Kanatların Çok Etkiliyse Oyunu Kanatlara Yayma Mentali Gibi Oyuncuların Özelliklerine Göre Taktiği Ayarlayıp Sabırla Onun Üzerinde Durduğunda Zamanla Makine Gibi Oynadığını Göreceksin:) Sanırım Çok Karışık Anlattım:D Birde Benim Hep Yaptığım Birşey Vardır Liglerin Arasına Milli Maçlar Girdiğinde Araya Hazırlık Maçı Ayarlayıp Takımı Hazır Tutarsın Sürekli.

Birde Rotasyona Giderken 3-4 Maçta Bir Bütün 11i Değil Ama 3-4 Değişiklik Yaparak Bütün Takımı Hazır Tutarsın:) Yani Her Haftada Rotasyonun Olması Biraz Abes Kaçar:D

yuksel824
23.Ağustos.2010, 01:13
kardeş adresini ekledim msnye kabul edersen memnun olurum xeon benim :)

BaGa TaRKaN
23.Ağustos.2010, 01:21
Edit: Sistem Hangi Sistem Uyar Şöyle Adamlarına Baktımda Bu Oyunculardan Kanatlı Bir Taktiğin Varsa Zor Verim Alırsın.
4-1(DM)-2(MC)-(MC)-ST-ST-ST

Sissokho, Topuz,De La Red Gibi Oyuncuların Tam Göbek Adamı, Özellikle Sissokhoyu Dmde Yedeği Selçuk Olabilir. Ortaalandaki Topuz'u Çift Yönlü Destek Yanında De La Redi Mücaleci Ortasahada Savunma Yönlü Oynatırsan İyi İş Yapar.

mehmetd
26.Ağustos.2010, 03:31
Beyler oyuncu fenerbahçe ile 1. sezonda şampiyon oldum finalde gs'ye türkiye kupasını kaptırdım uefada çeyrek finalde elendim 2. sezonda yönetim büyük bütçe verdi bende fırsattan istifade revizyona gittim takımda şimdi istikrar yok zar zor yeniyorum ne yapabilirim doğru düzgün taktik yok takımda her oyuncu isteksiz oynuyor antrenörlerde büyük tekliflere hayr demeyip gidiyor

takımda kadro şuanda şöyle

volkn demirel,yavuz özkan mert günok felipe önder serdar taşçı ceyhun g.selam gökhn g. taye taiwo okan alkan selçuk şhin de la red moussa sissoko m.topuz blanco c.kazım niang g.ünal gignac tardelli cardozo
türkiye kupasını unut zaten en son alanlar biliniyor:icon_lol: bana kaybetmişin normaldir ben ayrıca gs ile ilk sezon uefa yı aldım mourinhonun takımını finalde yenerek süper kupayı aldım ondan sıkılıp oyundan çıktım çok basit oldu zira.
ilki espri de (kupalar değil!) takımla çok oynamışın ve söylediğin gibi kimyası bozulmuş yeni transfer yapma oynamayanları gönder aynı takımı oynatarak bir takım üret ki oyuncular birbirine alışsın devamlı değişiklik yapma oyuncuların biraz suyuna git bir süre.bende gs ile ilk sezon şamp,t.kupa,uefa cup,süper kupa falan aldım ama transferler takımın huzurunu kaçırdı bende oynamayanları gönderdim söylediğim tarzda benzeri şeyler yaptım takımın uyumu yükseldi tavsiye ederim yani.
hadi iyi oyunlar.