PDA

View Full Version : FM'e veda ettim.Ta ki..

garydelgadov
24.Ağustos.2010, 03:37
Premier Lig özetLerini inceLeyene kadar.:p
Bugün fm'i açtım ve kayıtLı oyunumun açıLmadığını farkettim.Bu oyuna baya emek harcamıştım,baya sinirim bozuLdu direkt kapattım oyunu ve oynamayacağım dedim bir daha.Sonra premier lig özetLerini izLerken BLackpooL'un Wigan'ı 4'Leyip ArsenaL'e 6'Lanması beni gaza getirdi.:D Direkt Birmingham City iLe championshipten başLadım.Sizin de böyLe ayrıLıp döndüğünüz zamanLar oLdu mu?

playeray
24.Ağustos.2010, 05:06
Çok yavaş çalışıyor diye bırakmıştım. 3-4 ay sonra içimde acaip bir heves oluşunca geri döndüm.

EndoplazmiK RetikuluM
25.Ağustos.2010, 16:53
Birmingham City'le ilk sezonda Championship'le başlamak çok büyük iş gerçekten :p

DaveJones
25.Ağustos.2010, 17:02
Geçen gün West Ham benim takımım karşımda Newcastle dk 80 3-0 öndeyim. Ard arda 3 gol yedim ve maç 3-3 bitti. O kadar sinirlendimki anlatamam :mad: Çıktım bir daha girmem fm ye dedim ama sonra yine döndüm maalesef :n:

playeray
25.Ağustos.2010, 17:23
Geçen gün West Ham benim takımım karşımda Newcastle dk 80 3-0 öndeyim. Ard arda 3 gol yedim ve maç 3-3 bitti. O kadar sinirlendimki anlatamam :mad: Çıktım bir daha girmem fm ye dedim ama sonra yine döndüm maalesef :n:

Başka konu da yazmıştım da buraya da yazayım. Ben Blackburn'ü Man City ile 3-0 yenerken 5-3 yenilmiş adamım.

Revolution
25.Ağustos.2010, 17:31
Artık her takımın aynı oyuncuları almasından bıktım süresiz ara verdim.

DaveJones
25.Ağustos.2010, 17:33
Başka konu da yazmıştım da buraya da yazayım. Ben Blackburn'ü Man City ile 3-0 yenerken 5-3 yenilmiş adamım.

O direk intihar nedeni olmuş yahu :n:

DenizlispoR
25.Ağustos.2010, 18:17
Bu konu bence tam Orhanlık değil mi Onur abi :p :D.

SAİT71
25.Ağustos.2010, 18:35
Bende eski serilerde usandım oynamktan ve bıraktım. O ara yaz tatili için memlekete Merzifona gitmiştik. Orada da pc olmadığı için köyde futbol dergileri alıp onları okuyordum. Four Four Two'da FM ile ilgili sayfa vardı orada her ay genç yetenekleri yazıyorlardı bende iyice usanmanın vermiş olduğu sıkıntı ile eve gidince bir başladım oyuna o derece bir daha kalkamadım :D

Yani bir dergi ilham verdi bana ..

DaveJones
25.Ağustos.2010, 18:38
Bu konu bence tam Orhanlık değil mi Onur abi :p :D.

O bu işin uzmanı zaten:n:

DenizlispoR
25.Ağustos.2010, 18:44
O bu işin uzmanı zaten:n:
Kesinlikle :n:.

Amasya_Spor
25.Ağustos.2010, 21:49
Fenerbahçe ile başlıyorum sıkıntı gidiyor. :D

mehmetd
26.Ağustos.2010, 04:27
Premier Lig özetLerini inceLeyene kadar.:p
Bugün fm'i açtım ve kayıtLı oyunumun açıLmadığını farkettim.Bu oyuna baya emek harcamıştım,baya sinirim bozuLdu direkt kapattım oyunu ve oynamayacağım dedim bir daha.Sonra premier lig özetLerini izLerken BLackpooL'un Wigan'ı 4'Leyip ArsenaL'e 6'Lanması beni gaza getirdi.:D Direkt Birmingham City iLe championshipten başLadım.Sizin de böyLe ayrıLıp döndüğünüz zamanLar oLdu mu?
bir evvelkinden devam etseydin. ben günlük kayıt ediyorum mesela kopunca önceki günden devam ediyorum ama kazandığım bir maç sonrası kopunca tekrar aynı maçı oynamak zorunda kalıyorum o başka tabii;)