PDA

View Full Version : Toprak has rejects call up sorunu

hayallersefiri
25.Ağustos.2010, 00:49
türkiye milli takımında yabancı ülkelerde yetişen türk vatandaşı bazı futbolcuları milli takıma çağırdığımda ömer toprak has rejected yoru callup to the turkey squad ( ömer toprak türkiye milli takımına katılmadan önce milli takımda denenmek istiyor demek sanırım) şeklinde hata alıyorum bir türlü sorunu çözemedim yardım lütfen :(,,,

King_91
25.Ağustos.2010, 00:51
hayır . o öncelikli tercihi başka milli takım olduğu için seni reddettiği anlamına geliyor . bi çok afrikalı oyuncuyu çağırdığında fransa'ya gidebilmek için seni reddektikleri gibi .

DaveJones
25.Ağustos.2010, 00:52
Tamamen oyuncunun tercihiyle alakalı birşey. Bazı oyuncular Türkiye milli takımını tercih ediyor, bazıları Almanyayı. Ama zamanla değişebiliyor bu tercihleri. Biraz zaman geçtikten sonra denersen kabul eder diye düşünüyorum. Tabi Almanya çağırmazsa.

hayallersefiri
25.Ağustos.2010, 00:54
Tamamen oyuncunun tercihiyle alakalı birşey. Bazı oyuncular Türkiye milli takımını tercih ediyor, bazıları Almanyayı. Ama zamanla değişebiliyor bu tercihleri. Biraz zaman geçtikten sonra denersen kabul eder diye düşünüyorum. Tabi Almanya çağırmazsa.

ömer toprak 25 yaşına geldi 2014 yılındayım ama hala milli takımı kabul etmiyor Almanyada davet etmiyor garibim milli olmadan emekli mi olacak :)

GebzeLi1907
25.Ağustos.2010, 00:56
Benim oynadığım her oyunda Türk milli takımındaydı Ömer ama gidip ben hiç davet etmedim tabi milli takım yönetmediğim için
İş Fatih Terim de bitiyor demekki :)

hayallersefiri
25.Ağustos.2010, 01:02
Benim oynadığım her oyunda Türk milli takımındaydı Ömer ama gidip ben hiç davet etmedim tabi milli takım yönetmediğim için
İş Fatih Terim de bitiyor demekki :)

fatih terimle alakalı olabilir belki :) milli takımı kabul etmeiği için hakkında milli yorumda yapamıyoruz ki kandıralım :)

DaveJones
25.Ağustos.2010, 01:09
Ben ne zaman takımıma transfer etsem Fatih Terim hemen çağırıyordu milli takıma. Oyunun ilk başlarında Türkiyeden gelen daveti kabul ediyor, ama teklif gelmezse fikrini değiştiriyor demekki.

hayallersefiri
25.Ağustos.2010, 01:10
ya peki bu futbolcuları milli yapmak için başka bir yol yok mu fikrini değiştirmesini beklemek dışında

Hugo
25.Ağustos.2010, 01:45
ilk sezon Türkiye'ye getirirseniz bizi seçiyor galiba.

playeray
25.Ağustos.2010, 04:37
Sadece çift uyruklu oyuncularda çıkmıyor bu sorun. Önemli bir zamanda önemli bir as oyuncusunu çıkarırsanız da gelmeyi reddediyor. Mesela Ben fm2008'de Gökhan Zan'ı çıkarıp geri almak istediğimde gelmeyi reddetmişti.

Dooki
25.Ağustos.2010, 10:34
Yada bir bakarsınız Barcelona gibi büyük bir kulüpte genç bir oyuncu görüp almak istersiniz, ama o da sizi hunharca reddeder, bilemeyiz tabii.

Büyük kulüplerdeki oyuncular da reddedebiliyor daha önce milli takımda oynamamışlarsa.

partizanlion
25.Ağustos.2010, 15:25
Editör kullan ilk uyruklarını türkiye yapıp hallet.. Ama seni istemiyeni sen de isteme en iyi o.. :D

BleedingMoon
25.Ağustos.2010, 16:02
ömer toprak türkiye milli takımından teklif almıyor. 2011'e geldi oyun. almanya 21 yaş altı kadrosuna hep çağrıldı. şimdi de almanya milli takımına çağrılmayı bekliyor yazıyor genel mutlulukta.

fatih terim her türlü fatih terim yani. bir kere izlemeye gelmedi ömer toprak'ı. löw hep geliyor valla. bilmiyorum günahını almayayım terim'in. belki kabul etmiyordur ömer :D

playeray
25.Ağustos.2010, 17:27
ömer toprak türkiye milli takımından teklif almıyor. 2011'e geldi oyun. almanya 21 yaş altı kadrosuna hep çağrıldı. şimdi de almanya milli takımına çağrılmayı bekliyor yazıyor genel mutlulukta.

fatih terim her türlü fatih terim yani. bir kere izlemeye gelmedi ömer toprak'ı. löw hep geliyor valla. bilmiyorum günahını almayayım terim'in. belki kabul etmiyordur ömer :D

Türkiye'ye transfer olsa hemen alınır milli takıma. Ben aldım şimdi milli takımın vazgeçilmezi.

hayallersefiri
26.Ağustos.2010, 00:24
Türkiye'ye transfer olsa hemen alınır milli takıma. Ben aldım şimdi milli takımın vazgeçilmezi.

5 sezondur da türkiyede kendi takımımda oynatıyorum 19 yaşında getirdim ülkeye ama yıl 2014 yaş 24 oldu hala boşta ne alamanlar çağırıyo ne bana geliyor :) kaldı arada :) onun gibi birçok gençte var hala arada kalan :) misal deniz naki,gökhan töre,

RiG0BeRT
26.Ağustos.2010, 00:52
Gelmek istememesi popülariteye bağlı.Türkiye Milli takımı Uluslararası bir Turnuvada Final yada Yarı final oynasa yada Dünya Sıralamasında ilk 7 girsin çağırın gelir :)

Bende Milli takımın başına geçtiğimde çağırmıştım gelmediydi ama o zaman 60-70 arasındaydı.Sonra Final oynayıp ilk 10'a girince çağırdık geldi.Deniz Naki'de aynı şekilde oldu.

cris king
29.Ağustos.2010, 03:10
bende fm 2008deydi sanırım arda milli takıma çağırı isteğimi reddetmişti :D sanırım onunla sorun yaşamıştık ondan olmuştu sonra özür dilemişti ve ben çağırmışrım sonraki maça gelmişti kampa bayaa haber olmuştu medyada...