PDA

View Full Version : türk milli takımında gökdeniz polemiği

constantin
06.Mayıs.2006, 20:13
ben 2011 yılındayım hem gs yi hem de Türkiye yi yönetiyorum gökdeniz i kadroya almadım maçları yaptım yendim basın falan çok şaşırmıştı gökdenizi kadroya almamama neyse sonraki maç da almadım maçı yaptım orta saha oyuncularımdan biri sakatlandı gökdenizi alayım dedim çağırdım reddetti nedeni de onu en başta çağırmamammış onu ikinci yarı sokacakmışım ona göre bu nedenle gelmezmiş o yüzden reddetmiş ben de almadım sonra basın soru sordu sorulan soru da gökdeniz in milli takıma gelmesi için nasıl bir davranış göstermesi gibi bişeydi ben de özür dilemesi gerektiğini söyledim ertesi gün gelen haberde özür dilenecek bir şey yapmadığını söyledi sanki bulunmaz hint kumaşıymış gibi ben de bi daha kadroya almadım grupta 1 maçım kaldı ispanya 1.(33) Türkiye 2. (31) yunanistan 3.(28) son maçtada kadroya almadım sakat oyuncular vardı gittim ligde iyi performans göteren mehmet topuzu falan aldım en son gelen haber de basın gökdenizin uluslararası kariyerinin bitmiş olabileceği şeklinde haberler çıktı kendi etti kendi buldu sonuçta bu milli bir görev kim iyiyse o formayı kapar :D

Shani
06.Mayıs.2006, 20:18
yorumsuz..sadece gülüyorum:D

LaKe
06.Mayıs.2006, 20:23
Gökdenizin kadroya gelmeyip reddetmesi bile yeter. böyle kendini beğenmiş ve disiplinsiz oyunculardan nefret ederim. git çalış kap formayı kardeşim. Allah Allah ya.

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 20:24
aynı durum fm05 de benim basıma gelmişti.hasan şaş ı almamıstm bende kadroya.sonra özür mözür diledi ama iş işten geçmişti.bi daha da almamıstm kadroya.ilginç hadiseler:D :D

zargı
06.Mayıs.2006, 20:50
banada olmuştu serhattı galiba bana soru sorduklarında ben bi daha milli formanın üzünü zor görür dedim bi dahada cagırmadım sonra bu özürler dilemeye basladı ama geçti bolunun pazarı sür essegi nigdeye:D:D:D

we15
06.Mayıs.2006, 20:51
bendede aynı şey olmuştu ama bende mehmet polat reddetti bende bi daha almadım

Universal
06.Mayıs.2006, 20:52
banada oluyor sonra özür diliyor hazır böyle konu açılmış sorum olacaktı
nuri sahini milli takıma alacaktım şuan gelemez diye yazı çıktı sonra profilden milli duruma baktım milli takımdan çıkarıldı yazıyor yardım ederseniz sevinirim

pessy
06.Mayıs.2006, 20:54
ilginç bir urum

constantin
06.Mayıs.2006, 20:56
batuhan1907 hiç öyle bi durumla karşılaşmadım ama belki takımdan izin vermemişlerdir

zargı
06.Mayıs.2006, 21:00
banada oluyor sonra özür diliyor hazır böyle konu açılmış sorum olacaktı
nuri sahini milli takıma alacaktım şuan gelemez diye yazı çıktı sonra profilden milli duruma baktım milli takımdan çıkarıldı yazıyor yardım ederseniz sevinirim
yapacagın maç hazırlıkmıydı

Universal
06.Mayıs.2006, 21:01
yapacagın maç hazırlıkmıydı

evet öyledi ama daha kadroyu onaylamamıştım

gookhan
06.Mayıs.2006, 21:14
tekrar almaya calissan gelir miydi acaba?

killerjack
06.Mayıs.2006, 21:44
Bende Rüştü öle yapmıştı.Sonradan aldım Taraftarlar tepki gösterdi kadrodan attım:D:D:D

zargı
06.Mayıs.2006, 22:05
evet öyledi ama daha kadroyuonaylamamıştım
onaylamadan önce kadrodaysa ve takımı maça gitmesini istemiyosa onaylanmadan önce cıkıyo kadrodan onaylandıktan sonra zaten cıkamaz

Cnkby
06.Mayıs.2006, 23:53
aynısı bende alpayda oldu.bende özür falan dilesin dedim oda özür dilencek bişey olmadığını söledi bnde bi daha kadroya almadım.sonra milli kariyerinin bittiği we bundan sonra klübünde daha fazla oynayacağı die haber geldi.bnde mehmet polatı aldım kadroya..

nekop
06.Mayıs.2006, 23:58
gökdeniz degil bence sen kaybetmissin cünkü adam oyundaki en iyi 10 türk oyuncudan biri ve sen milli takımı yöneten biri olarak oyuncuları kaybetmeye degil kazanmaya calısmalısın...

can777
07.Mayıs.2006, 00:03
vay be hikayeye bak ...

cüneyt11
07.Mayıs.2006, 00:35
abi gökdeniz o kadar ii oynamıyo ki.al yasin karaçayı 100 kat daha ii oynar gökdenizden.bi de sezer öztürk ü al.kadro tamamdır.

M.Scofield
07.Mayıs.2006, 02:04
boşver gökdenizi yerine dam bulursun

ibo
07.Mayıs.2006, 12:16
ben 2011 yılındayım hem gs yi hem de Türkiye yi yönetiyorum gökdeniz i kadroya almadım maçları yaptım yendim basın falan çok şaşırmıştı gökdenizi kadroya almamama neyse sonraki maç da almadım maçı yaptım orta saha oyuncularımdan biri sakatlandı gökdenizi alayım dedim çağırdım reddetti nedeni de onu en başta çağırmamammış onu ikinci yarı sokacakmışım ona göre bu nedenle gelmezmiş o yüzden reddetmiş ben de almadım sonra basın soru sordu sorulan soru da gökdeniz in milli takıma gelmesi için nasıl bir davranış göstermesi gibi bişeydi ben de özür dilemesi gerektiğini söyledim ertesi gün gelen haberde özür dilenecek bir şey yapmadığını söyledi sanki bulunmaz hint kumaşıymış gibi ben de bi daha kadroya almadım grupta 1 maçım kaldı ispanya 1.(33) Türkiye 2. (31) yunanistan 3.(28) son maçtada kadroya almadım sakat oyuncular vardı gittim ligde iyi performans göteren mehmet topuzu falan aldım en son gelen haber de basın gökdenizin uluslararası kariyerinin bitmiş olabileceği şeklinde haberler çıktı kendi etti kendi buldu sonuçta bu milli bir görev kim iyiyse o formayı kapar :D

aynısı bendede oldu ama ben çek cumhuriyetindeyim. Ama ben özür dilemesi gerek demedim özür dilese dahi özrün bir faydası olmayacağını söyledim. sonra da zaten ulslar arası kariyerinin birmesi vb. şeyler yazdı...